İdea Derma ile Bakım Rutininize Yenilikçi Çözümler

29 Nisan 2024

  Bakımın en yenilikçi ve etkili hali! Bakım rutinlerinin yenilikçi kahramanı İdea Derma markası ile cildinize ve saçlarınıza güzellik katabilirsiniz. Tek ürün ile birden fazla fayda ve ışıltı sunan yenilikçi bir marka olan İdea Derma markası ürünlerini kendi GMP sertifikalı üretim tesislerinde son teknoloji ile üretiyor. Ürünlerinin içeriğinde bakım rutinlerinizde saçlarınıza, cildinize ve vücudunuza iyi gelecek maddelere yer veriyor. Her ürününde cildinize ve saçınıza birden fazla fayda sağlamayı amaçlıyor. Böylece bakım rutinlerini kısaltmaya ve etkili bir hale getiriyor.

  Yeni ürünler keşfetmeyi sevenler ve tek ürün ile etkili bir bakım yapmak isteyenlerin tercih edebileceği etkin bir bakım markası olan İdea Derma ürünlerine Dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

İdea Derma Markası Ürünlerini Daha Yakından Tanıyalım!

Glikolik Asit Yüz Yıkama Köpüğü :

Yağlı, karma ve düzensiz ciltlerin kullanımına uygun Glikolik Asit köpük ile etkili temizliğin ışıltısını cildinize yansıtın. İçeriğinde %5 Glikolik Asit, Aloe Vera, Provitamin B5 ve Kafein bulunur. Cildinizden kiri, yağı ve makyajı nazik ve etkili bir şekilde temizlerken aynı zamanda bakım yapabilirsiniz. Glikolik Asit içeriği ile genişlemiş gözenek görünümüne karşı bakım yapabilirsiniz. İçeriğinde bulunan Pro vitamin ile cildinizi etkili bir şekilde nemlendirmeye ve dış faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Cildinizin gün boyu nemli kalmasına ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Aloe Vera içeriği ile cildinizi ferahlatmaya yardımcı olurken Kafein içeriği cildinizi dinlendirmeye ve yaşlanma karşıtı bakım yapar. Glikolik Asit içeriği ise cildinizde yaşlanma karşıtı ve leke görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı olur. Cildinizde daha taze ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Köpük formu sayesinde kolay bir kullanım sağlar. Nemli cildinize nazik bir şekilde masaj yaparak uygulayın ardından bol su ile durulayınız.

Hyaluronik Asit ProVitamin B5 Hydration Serum :

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun etkin bakım serumu ile cildinize ışıltı, dolgunluk ve güzellik katın. İçeriğinde farklı boyutlarda Hyaluronik Asit, Provitamin B5, İnulin, Centella Ekstresi ve Aslanpençesi bulunur. Parfümsüz formüle sahiptir. İçeriğinde bulunan farklı boyutlardaki Hyaluronik Asitler, Provitamin B5, Centella Ekstresi ile cildinizi etkili bir şekilde nemlendirirken aynı zamanda dolgun ve parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur ve dışarıdan gelen faktörlere karşı cildinizi korur. İçeriğinde bulunan Sodyum PCA cildin yapı taşında bulunan temel nemlendirme faktörüdür. Böylece İdea Derma Hyaluronik Asit serumu ile cildinizin gün boyu etkili bir şekilde nemlenmesine ve daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olabilirsiniz. İçeriğinde bulunan Aslanpençesi cildinizin elastikiyetini artırmaya yardımcı olur. Cildinize yaşlanma karşıtı bakım yapar. Cildinizde daha parlak ve hoş bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. İdea Derma Hyaluronik Asit Serumu prebiyotik etkilere sahiptir. İçeriğinde bulunan Fruktoz ve İnulin ile düzensiz cilt görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı olur. Genişlemiş gözenek görünümüne karşı bakım yapmaya ve cildinizin daha nemli, güzel, parlak ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

Niacinamide Pore Tightening and Lightening Serum :

İçeriğinde %10 Niacinamide, %1 Çinko PCA, Allantoin, Provitamin B5, Aksöğüt, Cadı Fındığı, İnulin ve Fruktoz bulunan durulama gerektirmeyen özel formüle sahip, etkili yüz bakım serumudur. İçeriğinde bulunan %10 Niacinamide ve %1 Arbutin sayesinde yağlı, karma ve düzensiz cilt görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı olur. Aksöğüt ve Cadı Fındığı Ekstresi ile sebum miktarını dengelemeye ve cildinizde daha eşit bir ton görünümü oluşmasına yardımcı olurken aynı zamanda gözenek görünümüne karşı bakım yapar. Düzensiz cilt görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı bir serumdur. Ciltte daha eşit, aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Gözeneklerinizde kalan makyajı, kiri ve yağı temizlemeye yardımcı İdea Derma bakım serumu sayesinde tek ürün ile daha temiz, parlak ve aydınlık bir cilt görünümü! Ayrıca içeriğinde bulunan İnulin ve Fruktoz sayesinde prebiyotik özellikler gösterir. Böylece düzensiz cilt görünümüne karşı bakım yapabilirsiniz. İdea Derma Niacinamide serumu göz çevresinde kullanıma uygun değildir. Parfümsüz içeriğe sahiptir.

Arbutin Brightening Serum :

İçeriğinde %2 Arbutin (Alfa Arbutin), Meyan Kökü Ekstresi, Niacinamide, farklı boyutlarda Hyaluronik Asit ve Provitamin B5 bulunan durulama gerektirmeyen özel bir formüle sahip bakım serumudur. İçeriğinde bulunan Arbutin ve Meyan Kökü Ekstresi ile cildinize etkili bir şekilde leke görünümü karşıtı bakım yapmaya yardımcı olur. Farklı boyutlardaki Hyaluronik Asit ve Provitamin B5 ile cildinizi etkili bir şekilde nemlendirir. Kuruluk karşıtı bakım yapmaya ve dolgun bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Etkili içeriği ile leke görünümüne karşı bakım yapabilirsiniz. Cildinizdeki ton eşitsizliklerine karşı bakım yapmaya ve eşit bir ton görünümü oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca İdea Derma Arbutin Serumu cildinizde prebiyotik özellikler gösterir. Yani düzensiz cilt görünümü ve genişlemiş gözenek görünümüne karşı bakım yapabilirsiniz. Böylece cildinizde daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. İdea Derma Arbutin serumu ile cildinizde nemli, güzel ve parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olurken aynı zamanda yaşlanma karşıtı bakım da yapabilirsiniz.

Hyaluronik Asit Şampuan :

İçeriğinde Hyaluronik Asit, Niacinamide, Provitamin B5, Aloe Vera bulunan özel formüllü şampuan ile saçlarınıza etkili ve nazik bir bakım yapın! Saçlarınızı nazik bir şekilde temizler. Saçlarınızda doğal bir şekilde bulunması gereken yağ ve nem miktarını korumaya yardımcı olur. Böylece saçlarınızda kuru ve mat bir görünüm oluşmasına karşı bakım yapar. Hyaluronik Asit içerikli şampuan ile daha temiz, nemli ve güzel görünen saçlara kavuşurken aynı zamanda doğal buklelerin şeklini korumaya yardımcı olur. Cilt bakım rutininde nemlendirme en önemli adımlar arasında olduğu gibi saç bakımında da oldukça önemli bir adımdır. İyi bir şekilde nemlendirilmeyen saçlar da sönük ve kötü bir görünüm oluşabilir. İdea Derma şampuanın formülünde bulunan Hyaluronik Asitler sayesinde saçlarınızı etkili bir şekilde nemlendirebilir ve saçınıza bakım yapabilirsiniz. Saçlarınızı temizlerken gün içinde ihtiyacı olan nemi karşılamaya yardımcı şampuan ile daha parlak, nemli ve güzel görünen saçlara kavuşabilirsiniz. Hyaluronik Asit içeriği ile saçlarınızda daha dolgun ve hacimli bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca içeriğinde bulunan Hyaluronik Asit, Niacinamide ve Provitamin B5 sayesinde saçlarınızın güçlenmesine de yardımcı olur.

Dermo Eczanem

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.