Her Cilt Tipine Özel Ürünleriyle Babe Markası

26 Ağustos 2019

Babe

25 yılı aşkın süredir dermokozmetik piyasasında var olan Babe markası, cilde yararlı ürünler geliştirir. İspanya’da geliştirilen Babe markası ürünleri, dünyada geniş bir kitleye hitap eder. Yenilikçi bakış açısına sahip bu ürünler, aşamalı bir bakım rutini için son derece uygundur. Tüm Babe ürünleri, dermoeczanem.com’da…

Babe Ürünleri

Kendine has serileri ile yetişkinler, çocuklar ve bebeklerin cilt bakım rutinleri için kaliteli ürünler geliştirir.

 • Pediatri Ürünleri; bebekler için,
 • Stop Akn; akneye eğilim gösteren karma ve yağlı cilt tipleri için,
 • Saç Bakım; nitelikli bir saç bakımı yapmak için,
 • Cilt Bakım; cildin değerini bilenlere özel geliştirilen ürünleri,
 • Vücut Bakım; vücuda faydalı bakım yapmak isteyen kullanıcılara özel,
 • Güneş Bakım; UV ışınlarına karşı cildini korumak isteyenlere karşı,
 • Iqualogy White; lekeye eğilim gösteren cilt tipleri için,
 • Vitance Anti-Ox; canlı bir görünüme ulaşmak isteyen kullanıcılara özel,
 • Setler, avantajlı Babe setlerini içerir.

Babe’nin tüm serilerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz. Oldukça avantajlı fiyatlara sahip bu seriler cilde uyumlu ham maddelerle son teknoloji yardımıyla geliştirirler.

 1. Babe Proteoglycan F+F Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım

Anti age etkili bu cilt ampulü, cilde derinlemesine bakım yapmak için geliştirilmiştir. Cildi zamanın etkilerine karşı korumayı amaçlar. Hipoalerjenik formülü, cildi nemlendirmeyi ihmal etmez. Dermatolojik testlerden geçerek piyasaya sunulur. Cilde sıkı bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Babe Proteoglycan F+F Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım, dermoeczanem.com’da…

 1. Babe Spf50 Facial Oil Free Dry Touch Yağsız Güneş Kremi

Güneşe karşı yüksek koruma faktörüyle bakım yapar. Cilde uyumlu geliştirilen formülü, yağsız tasarlanmıştır. Ciltte beyaz iz bırakmaz. Suya dayanıklı formüle sahiptir. UV ışınlarına karşı cildi etkili bir şekilde korur. Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiştir. Babe Spf50 Facial Oil Free Dry Touch Yağsız Güneş Kremi, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

 1. Babe Pediatrik Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı

Kuru ve atopiye eğilimli ciltler için geliştirilmiştir. Cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Cilde rahat bir hisse ulaştırmayı amaçlar.  Ciltteki kuru görünümü uzaklaştırmayı amaçlar. Babe Pediatrik Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

 1. Babe Saç Dökülmesine Karşı Losyon

Dökülme sorununa, mevsim geçişlerinde ya da hatalı ürün kullanımında sık rastlanır. Bu soruna karşı kompleks bir bakım yapmak şarttır. Babe Saç Dökülmesine Karşı Losyon ile dökülme sorununa karşı etkili bakım yapar. Tüm saç tipleri için geliştirilmiş formu, günlük olarak kullanılabilir. Babe Saç Dökülmesine Karşı Losyon, sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.