Güneşten Korkmayın! Güneş Kremi Kullanın

31 Mayıs 2019

Güneş kremi kullanmanın önemi, özellikle yaz aylarında daha çok artıyor. Çünkü atmosferden dünyaya gelen güneşin zararlı UV ışınları, ciltte lekelere yol açabiliyor, yaşlanma etkilerini artırabiliyor, cildi kuru bir görünüme ulaştırabiliyor, ciltte kırışıklık oluşum hızını artırabiliyor, cildin elastikiyetini düşürebiliyor ve nem dengesini bozabiliyor. Güneşin, cilt üzerindeki bu etkilerinden korunmak için, dermokozmetik standartlara uygun geliştirilen ve minimum 30 faktör olan bir güneş kremi kullanmak gerekir.

Kullanacağımız güneş koruyucuların, güneşe karşı etkili olabilmesi için belli özelliklere sahip olması gerekir. Bunlar;

• Suya dayanıklı olmalı,
• Tüm UV ışınlarına karşı koruyucu filtreye sahip olmalı,
• Cilt tipinize uygun olmalı,
• Dermokozmetik standartlara uygun geliştirilmeli,
• Cilt sorunlarınıza bakım yapabilmeli.

Bu özelliklerin hepsini kapsayan güneş ürünleri, dermoeczanem.com’da mevcuttur. Güneş ürünlerine sitemizden tavsiye verecek olursak;

La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 Non-Perfumed Cream PPD

La Roche Posay Anthelios Ultra Non-Perfumed Cream PPD, hassas ciltlere özel geliştirilmiştir. Dokusu oldukça yumuşaktır ve cilt yüzeyine kolay yayılır. Göz çevresine de uygulanabilir. Suya, tere, kuma dayanıklıdır ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Tatilde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güneşe çıkmadan yarım saat önce cildinize uygulayabilirsiniz.

Babe Güneş Koruyucu

İspanyol markası Babe, geliştirdiği ürünlerle yıllardır dermokozmetik piyasasında önemli bir yere sahiptir. Geliştirdiği bu güneş kremi ile de dikkatleri üzerinde toplayan Babe, UV ışınlarına karşı cildi korumayı amaçlar. Formülü, suya dayanıklıdır. Karma, yağlı, hassas, kuru, normal cilt tipleri için uygundur. Sprey formuyla rahat uygulanır ve oldukça pratiktir.

Solante Immuna Güneş Losyonu

Solante markası, diğer markalardan ayrılan önemli bir özelliğe sahiptir. Solante, geliştirdiği güneş ürünlerini direkt cilt sorunlarını çözmeye odaklı tasarlar. Immuna güneş losyonu, ciltte görülen yaşlanma belirtilerini azaltmaya çalışan formüle sahiptir. Losyon, karma, yağlı, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için uygundur. UV ışınlarına karşı yüksek performans sergiler ve cildi zararlarından korumaya çalışır. Kolay dağılan yapısı ile cildin nem ihtiyacını karşılar.

Heliocare Ultra Protection Gel

Karma ve yağlı bir cilde sahipsiniz ve tatile çıkacaksınız. Ancak hangi güneş kremini satın alacağınızı bilmiyorsunuz. Sizin için muhteşem bir tavsiyemiz var; Heliocare Ultra Protection Gel. Bu güneş kremi, çok yüksek koruma faktörüne sahiptir. Cildi UV ışınlarından etkili bir şekilde korur. Yumuşak dokusuyla ciltte rahat bir kullanıma sahiptir. Gözenekleri tıkamaz ve cildi nemlendirir.

Avene Fluide Teinte - Tinted Fluid

Bir güneş kreminden performans olarak ne beklersiniz? Güneşe karşı iyi bir koruma gücüne sahip olması mı? İçeriğinin temiz ve cilde yararlı olması mı? Yoksa ekstra özellikleri ile hayatı kolaylaştırması mı?

Avene sahip olduğu eşsiz formülasyonları sayesinde, kullanıcısının beklentisini boşa çıkarmıyor. Yani karma ve yağlı cilt tipine özel geliştirilen Avene Fluide Teinte - Tinted Fluid’u satın aldığınızı düşündüğümüzde,

• Cildinizi, UV ışınlarına karşı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.
• Cildinizdeki aşırı yağı dengeleyebilirsiniz.
• T bölgesindeki parlamaya karşı önlem alabilirsiniz.
• Ayrıca renkli bir yapı sahip olduğundan dolayı, cilt kusurlarınızı gizleyebilirsiniz.

Pompalı formuyla konforlu bir kullanımda sunan Avene Fluide Teinte - Tinted Fluid sitemizde kampanyalı fiyatıyla yer alıyor. Bir göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.