Güçlü Formülleriyle Trendlerden Düşmeyen Marka Bioderma

07 Ağustos 2019

Bioderma markası, “Biyolojiden güç alan dermatoloji” mottosuyla sunduğu ürünlerle, dermokozmetik alanına damgasını vurmuştur. Yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen ürünler, son teknolojiyle hazırlanır. 70’li yıllardan günümüze sağlam adımlarla gelen Bioderma markası, Fransız Jean Noel Thorel tarafından kurulmuştur. Cildi yakından tanıyan, cilt tiplerini tanımlayan ve ihtiyaçlarını benimseyen Bioderma markası, özenle seçilmiş ham maddelere sahiptir.

Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için geliştirilen Bioderma markası ürünleri, laboratuvarlarda özel olarak tasarlanmıştır. Özellikle Bioderma Sensibio H20 ile dikkatleri üzerinde toplayan marka, cilt ihtiyaçlarına etkili bir şekilde yapar. Konforlu bir cilt bakımı için, tercih edebilirsiniz. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun kendi cilt tipinize uygun ürüne, Bioderma markasından ulaşabilirsiniz.

Bioderma Ürünleri ile Cilt Bakımınızda Farkınızı Hissettirin

Özellikle hassas ciltler için geliştirdiği formülleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Bioderma markası, her cilt ihtiyacını karşılayan ürün gamına sahiptir. Yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen Bioderma markası, dermokozmetiğe getirdiği solukla dünya çapında bir üne sahip olmuştur.

• Çok kuru ciltler için geliştirdiği Atoderm serisi,
• Dış faktörlerin etkisine maruz kalmış ciltler için Cicabio serisi,
• Kuru ve nemsiz kalmış ciltler için Hydrabio serisi,
• Cildi UV ışınlarına karşı korumak için Photoderm serisi,
• Karma ve yağlı ciltler için Sebium serisi,
• Hassas ciltler için Sensibio serisi,
• Lekeye eğilim gösteren ciltler için Pigmentbio,
• Saçlar için Node serisini geliştirmiştir.

Tüm Bioderma serilerine ve ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz. Bioderma markasının çok tercih edilen ürünlerini sizler için bir araya getirdik.

Bioderma Sensibio H2O

Hassas ciltler için geliştirilen Bioderma Sensibio H20, makyaj temizleme suyudur. Cildi nazikçe temizleyen formülü, dış faktörleri temizler. İster kompleks gece makyajları sonrası isterseniz günlük makyaj sonrası kullanabilirsiniz. Üst düzey içeriklerle cildi nazik bir şekilde temizler. Ferah bir hisse ulaştırır. Trendlerden inmeyen Sensibio H20, cildi kurutmadan gözenekleri temizler.

Bioderma Sebium Foaming Gel

Bioderma tarafından geliştirilen Sebium Foaming Gel, karma ve yağlı ciltlerin günlük kullanımına uygun temizleme jelidir. Cildi tertemiz yapan formüle sahiptir. İçerdiği üst düzey ham maddelerle cildi nazik ve kurutmadan temizlemeye çalışır. Gözenekleri etkili bir şekilde temizleyen formülü, ciltte yağ miktarını dengelemeye yardımcı olur. Bioderma Sebium Foaming Gel, sitemizde sizleri bekliyor.

Bioderma Photoderm Max

Karma, yağlı, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için geliştirilen Bioderma Photoderm Max, cildi UV ışınlarından korumaya çalışır. Tüm aile fertlerine uygun formülü geniş bir yaş aralığına hitap eder. Cilt üzerinde beyaz iz bırakmaz ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Hipoalerjenik formülü suya dayanıklıdır. Bioderma Photoderm Max, dermoeczanem.com’da…

Bioderma Atoderm Creme

Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilen Atoderm krem, cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Cildin üzerindeki dış faktörlerin etkisini azaltmaya yardımcı olur. Günlük kullanıma uygundur. Bioderma Atoderm Creme, dermoeczanem.com’da…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.