Güçlü Formülleriyle Trendlerden Düşmeyen Marka Bioderma

07 Ağustos 2019

Bioderma markası, “Biyolojiden güç alan dermatoloji” mottosuyla sunduğu ürünlerle, dermokozmetik alanına damgasını vurmuştur. Yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen ürünler, son teknolojiyle hazırlanır. 70’li yıllardan günümüze sağlam adımlarla gelen Bioderma markası, Fransız Jean Noel Thorel tarafından kurulmuştur. Cildi yakından tanıyan, sorunlarını tanımlayan ve ihtiyaçlarını benimseyen Bioderma markası, özenle seçilmiş ham maddelere sahiptir.

Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için geliştirilen Bioderma markası ürünleri, laboratuvarlarda özel olarak tasarlanmıştır. Özellikle Bioderma Sensibio H20 ile dikkatleri üzerinde toplayan marka, cilt ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Konforlu bir cilt bakımı için, rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun kendi cilt tipinize uygun ürüne, Bioderma markasından ulaşabilirsiniz.

Bioderma Ürünleri ile Cilt Bakımınızda Farkınızı Hissettirin

Özellikle hassas ciltler için geliştirdiği formülleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Bioderma markası, her cilt ihtiyacını karşılayan ürün gamına sahiptir. Yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen Bioderma markası, dermokozmetiğe getirdiği solukla dünya çapında bir üne sahip olmuştur.

• Çok kuru ciltler için geliştirdiği Atoderm serisi,
• Dış faktörlerin etkisine maruz kalmış ciltler için Cicabio serisi,
• Kuru ve nemsiz kalmış ciltler için Hydrabio serisi,
• Cildi UV ışınlarına karşı korumak için Photoderm serisi,
• Karma, yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için Sebium serisi,
• Hassas ve kızarıklığa eğilim gösteren ciltler için Sensibio serisi,
• Lekeye eğilim gösteren ciltler için White Objektive,
• Saçlar için Node serisini geliştirmiştir.

Tüm Bioderma serilerine ve ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz. Bioderma markasının çok tercih edilen ürünlerini sizler için bir araya getirdik.

Bioderma Sensibio H2O

Kızarıklığa eğilim gösteren hassas ciltler için geliştirilen Bioderma Sensibio H20, makyaj temizleme suyudur. Cildi nazikçe temizleyen formülü, dış faktörlerin etkisinden arındırır. İster kompleks gece makyajları sonrası isterseniz günlük makyaj sonrası rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üst düzey içeriklerle cildi yormadan temizler. Ferah bir hisse ulaştırır. Trendlerden inmeyen Sensibio H20, cildi kurutmadan gözenekleri arındırır.

Bioderma Sebium Foaming Gel

Bioderma tarafından geliştirilen Sebium Foaming Gel, karma ve yağlı ciltlerin günlük kullanımına uygun temizleme jelidir. Cildi tertemiz yapan formüle sahiptir. İçerdiği üst düzey ham maddelerle cildi yormaz ve cildi kurutmadan temizlemeye çalışır. Gözenekleri arındıran formülü, cildin yağ dengesini ayarlamaya çalışır. Bioderma Sebium Foaming Gel, sitemizde sizleri bekliyor.

Bioderma Photoderm Max

Karma, yağlı, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için geliştirilen Bioderma Photoderm Max, cildi UV ışınlarından korumaya çalışır. Tüm aile fertlerine uygun formülü geniş bir yaş aralığına hitap eder. Cilt üzerinde beyaz iz bırakmaz ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Hipoalerjenik formülü suya dayanıklıdır. Bioderma Photoderm Max, dermoeczanem.com’da…

Bioderma Atoderm Creme

Kuru, çok kuru ve atopiye eğilim gösteren ciltler için geliştirilen Atoderm krem, cildi derinlemesine nemlendirmeye çalışır. Cildin üzerindeki dış faktörlerin etkisini azaltmaya çalışır. Günlük kullanıma uygundur. Ciltte oluşan rahatsız hissi azaltmaya çalışır ve yatıştırmaya yardımcı olur. Bioderma Atoderm Creme, dermoeczanem.com’da…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.