Florame Ürünleri

Florame Ürünleri

Florame alanında öncü bir organik kozmetik markasıdır. Marka, 25 yıldır dermokozmetik piyasasında varlığından söz ettirir. Ürünlerini ekolojiye ve insan cildine saygılı olarak geliştirir. Florame organik ürünleri, Cosmébio ve ECOCERT sertifikalıdır. Florame ürünleri sentetik maddeler kullanılmadan geliştirilmiştir.
Florame markası esansiyel yağlarını buhar damıtma yöntemiyle elde eder. Sertifikalı esansiyel yağların kokuları da, kullanıcıları hedef alınarak üretilir, insanların günlük yorgunluğunu giderici, rahatlatıcı etkiye sahiptir.
Florame bir Fransız markasıdır ve ürünlerinin özünü Provence bölgesinden alır. Florame Nane Yağı, Florame Niaouli, Florame Şampuan, florame kullanıcılarının en çok talep ettiği ürünlerden birkaçıdır.
Florame markasını dermoeczanem.com’dan çok avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalar ile satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5
Toplam 146 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.