FILORGA Markasının Favori 5 Ürünü

17 Nisan 2019
Fransız dermokozmetik devi FILORGA, Michel Tordjman tarafından kurulmuştur. Geliştirdiği cildi güzelleştirici ürünleri, araştırmalarla destekler. Kadınları cezbeden son derece şık ürünleri, yüksek performansları ile sonuç odaklı bakım için oldukça uygundur.

FILORGA, özellikle cildin doğal yaşlanma etkisini yavaşlatmaya yardımcı ürünleri ile anti aging bakımda öne çıkar. Yetkin formülleri ile kırışıklık, matlaşma, ince çizgi görünümü gibi yaşlanma etkilerine karşı zamanı durdurur ve ciltteki etkilerini en aza indirmeye yardımcı olur.

FILORGA, ürünlerini geliştirirken kullanıcısının cilt tipini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Çok geniş ürün gamına sahip marka yetkin, çok amaçlı bakıma uygun ürünleri ile kadınların vazgeçilmezidir. Biz de FILORGA’yı tanıttığımız bu yazımızda sizin için favori 5 ürününü bir araya getirdik.

Fransız Kozmetik Devi FILORGA’nın Favori 5 Ürünü

 1.FILORGA Optim Eyes

Kadınlar, çok eski zamanlardan beri göz altlarında istenmeyen renk değişimlerine karşı etkili bir şekilde bakım yapacak bir ürün arayışındadır. Bu duruma karşı birçok kozmetik markanın kapatıcıları denenir, patates koymak gibi çeşitli doğal yöntemlerle çözüm aranır ancak hiçbir sonuç alınamaz. Çünkü bu durumla başa çıkmak için kompleks bir bakım gerekir. Uyku saatlerine dikkat etmek, iyi beslenmek ve bakım ürünleri kullanmak gibi…

FILORGA, Optim Eyes ile göz çevresi için özel geliştirilmiştir. İçeriğindeki aktif bileşenler göz altının hassas yapısına uygundur ve gözle görülen istenmeyen durumlara karşı çözüm bulmaya yardımcı olur. İnce çizgi ve yaşlanma karşıtı bakım yapmaya yardımcı olur. Cilde nem takviyesinde de bulunan Optim Eyes, göz çevresine doğal ışıltılı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

2.FILORGA Oxygen Glow Perfecting Cream

Hiyalüronik asit; cilt bakımında son zamanlarda keşfedilen ham maddelerden biri ve oldukça trend. Yaşlanma belirtilerine karşı etkilerin yanı sıra cilde nem ve dolgun bir görünüm oluşmasına yardımcı oluyor. FILORGA Oxygen Glow Perfecting Cream, hiyalüronik asit içerir ve cilde etkili bir şekilde yaşlanma karşıtı bakım yapmaya yardımcı olur. Formülündeki nemlendirici ajanlar sayesinde özellikle 20-30 yaş arası ciltler için oldukça faydalı olan ürün Photoperfector HD teknolojisi sayesinde cildin görünümünü güzelleştirmeye ve parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

 

 

 3.FILORGA Mousse Demaquillant

Çok amaçlı bir kullanıma uygun Mousse Demaquillant, göz ve yüz çevresi için farklı ürün kullanmaya gerek kalmadan cildi etkili bir şekilde temizler içeriğindeki hiyalüronik asit ile doğal yaşlanma etkisine karşı bakım yapar. Her yaşta her cilt tipi için uygun ürün, cilt bakımının anahtarı olan cilt temizliği için oldukça elverişli, kullanışlı ve ergonomiktir.


4.FILORGA Flash Nude Fluid SPF30 Pro Perfection Foundation

Kadınlar, yazın kat kat ürün kullanmayı pek sevmez. Kat kat ürün kullanmak, hem aşırı sıcaktan hem de verdiği ağır histen dolayı güzel bir durum değildir. Çoklu ürün kullanmaya gerek kalmadan tek ürünle makyaj yapmaya olanak sağlayan FILORGA, bu ürünü ile geleneksel makyaj algısına yenilikçi bir çözüm buluyor ve kuralları yeniden yazıyor. Ton dengesizliği yapmadan ciltte istenmeyen görünümleri mükemmel bir şekilde kapatan ürün, 3’li bakım seçeneği ile kadınların gönlünü fethediyor.

  • Ciltte istenmeyen görünümleri kapatmaya yardımcı olur
  • Anti aging bakım yapmak
  • Güneşe karşı etkin koruma sağlamak

Bu kadar farklı özelliklere sahip ürünü sen de yakından tanımak istemez misin?

 

 5.FILORGA Optim Eyes Lashes & Brows Serum + Volumizing Care

FILORGA’yı diğer markalardan ayıran en önemli özelliği hiç şüphesiz bakım yaparken estetik güzelliğe sahip çıkıyor oluşudur. Yine bu ürünüyle; kaşlara ve kirpiklere bakım yaparken, güzel bir görünüm kazandırmayı ihmal etmez. Bu ürünle, son derece kullanışlı aplikatör fırçası ile gece ve gündüz kaşlarına ve kirpiklerine bakım yapabilir, günümüz makyaj trendlerinden olan kalın kaşlara ve hacimli kirpiklere sahip olabilirsin.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.