2020 Yılının En Popüler Cilt Bakım Serumları

27 Mayıs 2020

2020 Yılının En Popüler Cilt Bakım Serumları

2020 En etkili cilt bakım serumları

Cilt bakımında çok önemli bir yer tutan cilt bakım serumları son yıllarda çoğumuzun bakım kutusunda yerini aldı. Cilt bakım serumlarını diğer bakım ürünleri olan kremlerden, losyonlardan ayıran şey ise, oldukça konsantre aktif maddeler içermeleri ve kıvam olarak daha hafif ve kolay emilebilir olmalarıdır.  Taşıdıkları aktif maddelere ve formülasyonlarına göre cilt bakım serumları da farklı etkinlik ve kullanım alanlarına sahip oluyor.

Cilt bakım serumlarının genel kullanım alanları ve çeşitleri:
• Nemlendirici serumlar
• Anti-age cilt bakım serumları
• Leke karşıtı serumlar
• Yatıştırıcı, rahatlatıcı serumlar
• Soyucu yenileyici, arındırıcı serumlardır.

2020 yılının en popüler cilt serumları ise şöyle sıralanabilir.

Vichy Mineral 89

Tüm cilt tipleri için oldukça uygun ve yararı bir serum olan Mineral 89 serum şu özellikleri taşıyor: Vichy Mineral 89 Mineralizing Water + Hyaluronic Acid 50 ml güçlendirici ve nemlendirici serum. %89 Vichy Termal Suyu ve doğal hyalüronik asit içeren serumdur. Cildin günlük nem ve güç kaynağıdır. Doğal hyalüronik asit içerir. %89 Vichy termal suyu içerir. Günlük oluşan olumsuz etkenlerin giderilmesinde yardımcı olur. Parfüm ve boya içermez. Cildi nemlendirmeye ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Paraben ve silikon içermez. Vichy Mineral 89 serum dermoeczanem.com’da 169 yorumda 5 üzerinden 4.8 yıldız almış, oldukça beğenilen bir cilt bakım serumudur.

Darphin Hydraskin Serum Hydratant Intensive

Yoğun nemlendirici Darphin Hydraskin Serum Hydratant Intensive serum cildin su tutma kapasitesini arttırır. Nemli, rahat ve esnek bir cilt oluşmasına yardımcı olur. Cilde güçlü, yumuşak ve ışıltılı bir görünüm kazandırmayı hedefler. Yoğun nemlendirme sağlar. Gün boyu nemli, ışıltılı, sağlıklı, esnek ve rahatlamış bir cilt sağlamaya yardımcıdır. Yoğun nemlendirici etkisi ile hızla nem bariyerini güçlendirmeyi hedefler. Temizlenmiş cilde 3 damla digitopressure hareketleri ile uygulayabilirsiniz. Ardından cilt yapınıza uygun Darphin Hydraskin Essential/Light/Rich nemlendirici kremlerin uygulanması tavsiye edilir.

Vichy Liftactiv Glyco-C Leke Karşıtı Ampul

Vichy’den leke görünümünü, cilt tonu eşitsizliklerini ve ışıltı kaybını hedefleyen ampul formatında yaşlanma karşıtı yenilik: Vichy Liftactiv Glyco-C Leke Karşıtı Ampul. Gece boyunca cildi arındırmaya ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Koyu leke görünümünün azaltılmasında yardımcıdır. Cilt tonunun düzenlenmesinde yardımcı bakım sağlar. Cildi arındırır ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. %10 glikolik asit kompleksi içerir. Doğal kaynaklı c vitamini içerir. Vichy termal su içeriğine sahiptir. Doğal kaynaklı hyalüronik asit içerir. Bir ampulün yarısını akşam temizlenmiş yüzünüze masaj yaparak uygulayın.

Babe Proteoglycan F+F Ampul

Anti age etkili konsantre bakım ampul olan Babe Proteoglycan F+F Ampul Cildi toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirir. Cildin görünümünün düzenlenmesine yardımcı olur. Alkol ve parfüm içermeyen yapısı mevcuttur. Hipoalerjeniktir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Her bir ampul 2 kullanım için (sabah ve akşam) yeterli ürün içermektedir. açıldıktan sonra 48 saat içerisinde kullanılmalıdır.

La Roche Posay Hyalu B5 Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum

La Roche Posay Hyalu B5, günlük kırışıklıklara karşı yoğun sıkılaştırıcı bakım kremidir. Sıkılık ve dolgunluk kaybı yaşayan hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. İçeriğindeki çift moleküllü Hyalüronik Asit ve Vitamin B5 sayesinde cildi koruyucu etkiye sahiptir. Yüksek moleküler Hyalüronik asit ile nemlendirme, mikro moleküler Hyalüronik asit ile dolgunlaştırmaya yardımcıdır. Cildi sıkılaştırmaya yardımcı bir üründür. Hassas ciltler için uygundur. İşlem sonrası kullanımı uygundur.

Vichy Liftactiv Peptit-C Kırışıklık Karşıtı Ampul

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan Vichy Liftactiv Peptit-C Kırışıklık Karşıtı Ampul, %10 C Vitamini içeren formülü ile cilde ışıltılı bir görünüm kazandırmayı hedefler. Doğal hyalüronik asit içerir. İnce çizgi, kırışıklıklar, sıkılık ve ışıltı görünümünü azaltan yaşlanma karşıtı bu ampul Cildi sıkılaştırmaya yardımcıdır. Kırışıklıkların görünümünü azaltmayı hedefler. Kaz ayaklarının görünümünde azalma sağlar. Vichy volkanik suyu içeren formülüyle cildi güçlendirirken dengeler ve tazelemeyi hedefler.

Avene A-Oxitive Yaşlanma Karşıtı Serum

Avene A-Oxitive Hassas ciltler için yaşlanma karşıtı serumdur. Güçlü bir antioksidan güçlendirici olan GP4G ile geliştirilmiş, zamanla salınan C ve E vitamini öncüllerinin gelişmiş kompleksi, cildi çevresel faktörlerin zararlarından korur. Hızlı emilen serum, daha genç ve daha parlak bir cilt sunar. Avene termal suyu ile zenginleştirilmiştir. Sabah ve/veya akşam yüzünüze ve boynunuza günlük bakımınızdan önce uygulayabilirsiniz.

Caudalie Vinoperfect Radiance Serum

Cilt bakım, leke problemini düzeltmeye yardımcı Caudalie Vinoperfect Radiance Serum Koyu lekelerin azalması için derinlere nüfuz eder. Vinoperfect leke serumu içeriğindeki Caudalie patenti Viniferine sayesinde cildin görünümündeki lekelere karşı korunmasına ve cilt yüzeyindeki lekelerin azaltılmasında yardımcı olur. Cilt tonunun eşitlenmesini ve cildin aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını destekler. Yaz kış kullanımı uygundur.

La Roche Posay Pigmentclar Serum

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan La Roche Posay Pigmentclar Serum koyu leke ve pigment düzensizliklerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Akşamları tüm yüze ve boyuna uygulayınız. Göz çevresine uygulamayınız.Gün boyunca minimum 30 faktörlü güneş kremi ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

The Organic Pharmacy Vitamin C Serum

Sıkılık, aydınlık ve kırışıklık karşıtı bakım sağlayan The Organic Pharmacy Stabilised Vitamin C Serum, lekeli ve olgun cilt tipleri için uygundur. Lekeli ciltler için bakım sağlar. Yaşlanma karşıtı bakım sağlar. Cilt tonunun düzenlenmesinde yardımcı olur. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.