EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

15 Ocak 2019

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ AGE KREM

Zaman akıp giderken elimizde sadece o ana ait anılar ve fotoğraflar kalır. Dönüp o fotoğraflara baktıkça ise o anın güzelliğini ve ne kadar genç göründüğümüzü düşünürüz. Peki, o fotoğraflardaki gibi genç ve mutlu görünmek ister misiniz? Bu soruya cevap olarak evet diyorsanız mükemmel bir bakım türünden bahsedeceğiz okumaya devam edin! Ciltte oluşan kırışıklık ve yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı bakım ürünleri ile daha genç bir cilt görünümü oldukça kolay. Ayrıca yaşlanma karşıtı bakım ürünlerine erken yaşlarda başlanması ilerleyen yaşlarda daha iyi bir sonuç almanızı sağlar.

İnsanlar çoğunlukla yaşlanmaktan korkar, hep genç bir görünümde olmak ister. Yaş almak zorunlu olsa da kırışıklık görünümünün oluşumunu azaltmak kişinin isteğine bağlıdır. Yaş almak güzeldir. Önemli olan cilde nasıl baktığınızdır. Cilt tipinize uygun doğru ürünleri kullanarak yaşlanma belirtilerinin oluşumunu yavaşlatabilirsiniz. Böylece cildinizin daha pürüzsüz ve genç bir görünümde olmasına yardımcı olabilirsiniz. Peki, kırışıklık karşıtı, anti-age etkili cilt bakımının vazgeçilmez unsurları neler?

Anti-Age Bakımın Vazgeçilmez Unsurları

 • Cilt tipinize ve ihtiyacına uygun ürünler ile düzenli bakım yapmak,
 • Cildinizin gün içinde ihtiyacı olan nemi karşılamak,
 • Cildinizin tipine ve ihtiyacına uygun güneş kremi ürünü kullanmak,
 • Bol su tüketin,
 • Cilt tipinize ve ihtiyacına uygun doğru ürünleri seçerek, anti-age bakım yapmak.

Peki, kırışıklık neden oluşur, oluşumu azaltılabilir mi, hangi kırışıklık karşıtı kremler kullanılmalı?

Kırışıklık Neden Oluşur?

Kırışıklık, genel olarak yaşla beraber ciltteki kolajen miktarının azalması ile ortaya çıkar. Çevresel faktörler, cildin yeteri kadar nemlendirilmemesi, güneşin zararlı ışınları gibi durumlar kırışıklık oluşumunda etkili sebeplerdir. Ayrıca yatış şekliniz bile kırışıklık oluşumunda etkilidir. Sürekli yan pozisyonda yatan kadınlarda göğüslerin ağırlık yapması sonucu dekolte bölgesinde daha erken yaşta kırışıklık oluşumu görülmektedir.

Kırışıklık oluşumunun yanında cilt sıkılığının azalması ile oluşan görünüm de oluşmaya başlar. Bu görünümün en önemli etkeni yerçekimidir. Bir diğer nedeni ise kırışıklık gibi yaşlanmayla beraber ciltte kolajen miktarının azalmaya başlamasıdır. Peki, lifting etkili kırışıklık karşıtı kremler hangileri?

Anti Aging Etkili, Yaşlanma Karşıtı, Kırışıklık Gidermeye Yardımcı ve Lifting Etkili 10 Krem

Anti-aging etkili, kırışıklık gidermeye yardımcı, yaşlanma karşıtı bakım sağlayan en iyi 10 kırışıklık kremini sizler için bir araya getirdik.

Loreal Paris Revitalift Anti Age

1. Darphin Exquisage Beauty Revaling Cream Anti-Aging Bakım Kremi

 • Normalden kuruya dönük ciltler için kırışıklık karşıtı krem. Cildin gün boyunca ihtiyacı olan nemi karşılamaya yardımcıdır. Cildi dış etkenlere karşı korumaya ve daha genç, pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcıdır. Botanik içerikleri ile ciltte ince çizgi ve kırışıklık görünümüne karşı bakım yapar.
Diadermine Kırışıklık Karşıtı

2. Vichy Liftactiv Supreme Yaşlanma Karşıtı Krem Kremi

 • Normal ve karma ciltler için kırışıklık karşıtı bakım kremi. Rhamnose ve hyalüronik asit içeriği ile daha dolgun ve daha sıkı bir cilt görünümü oluşmasına yardımcıdır. Ciltte daha aydınlık bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.
Darphin Exquisage Beauty Revaling Cream Anti-Aging

3. Dermalogica Dynamic Skin Recovery Spf50

 • Ciltte yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı geniş spektrumlu nemlendirici krem. Cildin gün boyunca nemli kalmasına yardımcı olur. Güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcıdır. Dışarı çıkmadan 30 dakika önce temizlenmiş cildinize kullanabilirsiniz.
Filorga Ncef Reverse Supreme Multi-Correction Cream

4. Filorga Ncef Reverse Supreme Multi-Correction Cream

 • İçeriğinde bulunan aktif bileşenler sayesinde ciltte daha genç ve canlı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Hyalüronik asit ile cildi gün boyunca nemlendirmeye ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcıdır.
Dermalogica Dynamic Skin Recovery

5. Nuxe Nuxuriance Ultra Serum

 • Ciltte daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Ciltte oluşan ton eşitsizliklerine karşı bakım yapmaya ve daha parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Cildin daha dolgun görünmesine yardımcıdır.
Bioderma Sensibio Defensive Serum

6. Bioderma Sensibio Defensive Serum

 • Hassas ciltler dahil tüm ciltler için yaşlanma karşıtı nemlendirici krem. Ciltte oluşan erken yaşlanma görünümüne ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcıdır. Cildin daha parlak görünmesine yardımcı olur. Hızlı bir şekilde emilen formülü ile ciltte yağlı bir his oluşturmaz.
Filorga Nctf Reverse Supreme Regenerating Cream

7. La Roche Posay Hyalu B5 Dolgunlaştırıcı Serum

 • İki çeşit hyalüronik asit ve B5 içeren zengin formülü ile cildi nemlendirmeye yardımcıdır. Ciltte oluşan kırışıklık görünümüne karşı bakım yapmaya ve dolgun bir cilt görünümü oluşmasına yardımcı olur.
Nuxe Nuxuriance Ultra Serum

8. From Natura Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Retinol Gece Serumu

 • Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun doğal yağlar içeren ve derin kırışıklıklara karşı bakım yapmaya yardımcı serum. İçeriğinde bulunan değerli yağlar sayesinde daha genç ve dolgun bir cilt görünümü oluşmasına yardımcı olur. Ciltte oluşan güneş lekeleri ve leke görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcıdır. İçerisinde bulunan değerli yağlar ile gün boyunca cildi nemlendirmeye yardımcıdır. Ayrıca içeriğindeki ölmez çiçeği, aspir yağı ve hodan yağı değerli yağı gibi daha birçok değerli bitkisel yağ ile cildin güçlenmesine yardımcı olur.
Avene Hyaluron Activ B3 Krem

9. Avene Hyaluron Activ B3 Krem

 • Hassas ciltler dahil tüm ciltlerin kullanımına uygun niasinamid ve hyalüronik asit içerikli krem. Kırışıklık ve ince çizgi oluşumu azaltmaya yardımcıdır. Ciltte daha parlak ve dolgun bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Hyalüronik asit içeriği ile cildi gün boyu nemlendirmeye yardımcıdır.
Sebamed Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Krem

10. Sebamed Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Krem

 • Hassas ve normal ciltlerin kullanımına uygundur. Ciltte nem dengesini sağlamaya ve dolgun bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Ciltte kırışıklık görünümünün en aza inmesine yardımcı olur. Ciltte hızlı emilen yapısı ile yağlı bir his ve ağırlık oluşturmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.