En Etkili 5 Çatlak Kremi

31 Mayıs 2019

Ani kilo değişimlerinde, bebek bekleme döneminde, ergenlik döneminde vücutta, çatlak oluşumuna rastlanabilir. Estetik açıdan hoş bir görünüme sahip olmayan çatlaklarla yüzleşen yetişkinler, sorunun oluştuğu bölgeyi gizlemek isterler.

Özellikle vücut esnekliğini kaybettiği bölgelerde bu soruna sık rastlanır. Peki, çatlaklar neden olur?

Çatlaklar neden olur?

Vücut ani değişikliklere maruz kaldığında, yüzeyinde belli sorunlara rastlanabilir. Çatlaklar bu sorunlardan biridir. Cildin elastikiyetini kaybetmesi ve ani bir değişiklik sonrası, tepki vermesi sonucu oluşur. Çatlak sorunu kendini ciltte renk değişimi ile gösterir. Özellikle bebek bekleyen kadınlarda sık görülür.

Bebek Bekleyen Kadınlarda Oluşan Çatlaklar

Bebek beklediğinizin haberini aldınız, dünyanın en mutlu kadını sizsiniz. İçinizde büyümeye başlayan bebeğinizle birlikte vücudunuzda bazı değişiklikler görülmeye başlanacak. Özellikle çatlaklarla tam bu dönemde rastlaşabilirsiniz. Bu nedenle çatlak oluşmadan önce alarma geçmeli ve önlem almaya başlamalısınız. Bunun için yapmanız gereken bebek beklediğiniz haberini aldıktan sonra etkili bir çatlak kremi kullanmanız olacaktır.  

Sizin için sitemizden önerebileceğimiz 5 çatlak kremimiz var.

Lierac Phytolastil Jel

İlk önerimiz Lierac Phytolastil Jel Çatlak Karşıtı Bakım kremi. Lierac geliştirdiği bu çatlak kremini, sadece bebek bekleyen annelere değil, ergenlik ve kilo değişimi sonrası bu sorunla yüzleşen diğer yetişkinlerinde kullanımına sunar. Pompalı formuyla kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilen Lierac Phytolastil Jel, göğüs, karın ve basen bölgesinde rahatlıkla uygulanabilir. Sonuç alabilmek için düzenli ve sürekli kullanmanız gerekir. Lierac Phytolastil Jele, dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Elancyl Stretch Mark Prevention Cream

İkinci tavsiyemiz Elancyl Stretch Mark Prevention Cream olacak. İçeriğindeki üst düzey ham maddelerle cilde bakım yapar ve çatlak görünümünü azaltmaya çalışır. Ayrıca cilt yüzeyini etkili bir şekilde nemlendirir. Tamamen güvenli formülü ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Cream

Çatlak oluşumuna karşı üçüncü önerimiz sitemizde yer alan Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Cream. Hipoalerjenik formülü ile doğum öncesi ve sonrasında kullanıma uygundur. Karın, basen, kalça ve göğüslerde rahatlıkla kullanılabilir. Cildin esnekliğini artırmaya çalışır ve yüzeyi derinlemesine nemlendirir. Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Creami, uygun fiyatlarla sitemizden alabilirsiniz.

Bio Oil Cilt Bakım Yağı

Diğer önerimiz ise sadece çatlaklarda değil birçok cilt sorununa karşı bakım yapabilen Bio Oil Cilt Bakım Yağı olacak. Bio-Oil cilt bakım yağı, etkili formülü ile çatlak görünümünü azaltmaya çalışır. Cilde nem ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur. Düzenli ve sık bir kullanımla etkisini hissedebilirsiniz.

Palmers Massage Cream Stretch Marks Cream Concentrate

Formülünde yer alan yararlı bileşenlerle çatlak bakımında oldukça etkili olan Palmers Massage Cream Stretch Marks Cream Concentrate size son tavsiyemiz olacak. Ürün, cildin esnekliğini ve nemini korumaya çalışır. Rahat bir uygulama sunan içeriği ile konforlu bir kullanıma sahiptir. Sitemizde oldukça avantajlı fiyatla yer alır.

Vücut Çatlakları Sporla Geçer mi?

Vücut çatlakları direkt sporla geçmez ancak kullanacağınız çatlak kremi ile birlikte sonuç alma şansınızı yükseltebilirsiniz. Cilde esneklik kazandırmaya yardımcı egzersizlerle çatlak karşıtı bakımınız destekleyebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız çatlak kremini, sorunun oluştuğu bölgeye masajla uygulamanız ürünün verimini artıracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.