En Etkili 5 Çatlak Kremi

31 Mayıs 2019

Ani kilo değişimlerinde, kalitesiz ve düzensiz yaşan standartlarında vb. gibi durumlarda vücutta, çatlak görünümü oluşumuna rastlanabilir. Estetik açıdan hoş bir görünüme sahip olmayan çatlak görünümü yüzleşen yetişkinler, sorunun oluştuğu bölgeyi gizlemek isterler.

Özellikle vücut esnekliğini kaybettiği bölgelerde bu duruma sık rastlanır. Peki, çatlak görünümü neden olur?

Çatlak görünümü neden olur?

Vücut ani değişikliklere maruz kaldığında, yüzeyinde belli görünüm değişikliklerine rastlanabilir. Çatlak görünümü bu durumlardan biridir. Cildin elastikiyetini kaybetmesi ve ani bir değişiklik sonrası, vücutta bazı istenmeyen görünüm değişiklikleri oluşabilir. Çatlak görünümü kendini ciltte renk değişimi ile gösterir.

Sizin için sitemizden önerebileceğimiz 5 çatlak kremimiz var.

Lierac Phytolastil Jel

İlk önerimiz Lierac Phytolastil Jel Çatlak Karşıtı Bakım kremi. Lierac geliştirdiği bu çatlak görünümü karşıtı krem. Tüm cilt tiplerinin ve çatlak görünümüne sahip ciltlerin kullanabileceği bir üründür. Pompalı formuyla kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilen Lierac Phytolastil Jel, göğüs, karın ve basen bölgesinde kolaylıkla uygulanabilir. Sonuç alabilmek için düzenli ve sürekli kullanmanız gerekir. Lierac Phytolastil Jele, dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Cream

Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Cream

Çatlak görünümü karştıı bir diğer bakım önerimiz sitemizde yer alan Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Cream. Hipoalerjenik formülü ile her cilt tipinin kullanımına uygundur. Karın, basen, kalça ve göğüslerde kolaylıkla kullanılabilir. Cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye ve çatlak görünümü karşıtı bakım yapmaya yarıdmcı olur. Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Creami, uygun fiyatlarla sitemizden alabilirsiniz.

Bio Oil Cilt Bakım Yağı

Diğer önerimiz ise sadece çatlak görünümüne karşı değil birçok cilt ihtiyacına karşı bakım yapabilen Bio Oil Cilt Bakım Yağı olacak. Bio-Oil cilt bakım yağı, etkili formülü ile çatlak görünümü karşıtı bakım yapmaya yardımcı olur. Cildi etkili bir şekilde nemlendiren bu bakım yağı aynı zamanda etkili bir şekilde cilde bakım yapar. Düzenli ve sık bir kullanımla etkisini hissedebilirsiniz.

Palmers Massage Cream Stretch Marks Cream Concentrate

Formülünde yer alan yararlı bileşenlerle çatlak karşıtı bakımında oldukça etkili olan Palmers Massage Cream Stretch Marks Cream Concentrate size son tavsiyemiz olacak. Ürün, cildin nemini korumaya ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Kolay bir uygulama sunan içeriği ile konforlu bir kullanıma sahiptir. Sitemizde oldukça avantajlı fiyatla yer alır.

Vücutta Çatlak Görünümü Sporla Geçer mi?

Vücutta bulunan çatlak görünümü direkt sporla geçmez ancak kullanacağınız çatlak karşıtı bakım kremi ile birlikte sonuç alma şansınızı yükseltebilirsiniz. Cilde esneklik kazandırmaya yardımcı egzersizlerle çatlak karşıtı bakım yapabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız çatlak karşıtı bakım kremini, bakım yapmak istediğiniz bölgeye nazik bir şekilde masaj yaparak uygulamanız ürünün verimini artıracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.