Ducray

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için sabun içermeyen temizleme jeli
(0)
Ducray Keracnyl Temizleme Jeli 400 ml
116,90 TL
93,52 TL
Kadın tipi dökülmeye karşı losyon
(0)
Ducray Neoptide Kadın Tipi Dökülmeye Karşı Losyon 3x30ml
315,00 TL
252,00 TL
Saç derisinin doğal dengesine yeniden kavuşmasına yardımcı olur.
(0)
Ducray Sensinol Serum 30 ml
106,50 TL
85,20 TL
sivilceye eğilimli ciltler için lokal bakım kremi
(0)
Ducray Keracnyl Stick Correcteur Naturel
55,90 TL
44,72 TL
Ducray anaphase saç dökülmesine karşı şampuan + saç bakım kremi hediye
(0)
Ducray Anaphase Şampuan 200 ml + Güçlendirici Bakım Kremi 50 ml Hediye
99,50 TL
89,55 TL
Saç dökülmelerine karşı şampuan + Neoptide Kadın Tipi dökülmeye karşı losyon
(0)
Ducray Anaphase Plus+ şampuan + Ducray Neoptide Kadın Tipi Dökülmeye Karşı Losyon
414,50 TL
331,60 TL
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Ducray Ürünleri

Ducray Ürünleri

Ducray tasarladığı cilt bakım ürünleri ile kullanıcılarını bilimle desteklenmiş bir cilt bakımına kavuşturur. Albert Ducray tarafından geliştirilen marka, cilde derinlemesine bakım yapar. Pierre Fabre Grubuna ait olan Ducray markası, saç, vücut ve cilt bakım ürünleri ile kişisel bakımda öne çıkar. Yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen bu ürünler, oldukça etkilidir. Sorun odaklı bakım yaparlar ve uygulandığı bölgenin sorunlarını azaltmaya çalışırlar. Deneyimli uzman kadrosu ile geliştirilen bu ürünler, kaliteli bir bakıma ulaştırır. Her cilt ihtiyacına uygun geliştirilmiş bir ürün gamı bulunmaktadır.

Ducray Saç Bakım Ürünleri
Dökülme, kuruluk, kepek, yağlanma gibi sık görülen saç sorunlarına özel geliştirilen markanın ürünleri üst düzey dermokozmetik standartlarda geliştirilmiştir. Bu saç sorunlarına sahipseniz Ducray şampuanları ile saçlarınıza derinlemesine bakım yapabilirsiniz. Ducray şampuanları, özel içerikleri ile saç sorunlarını en aza indirmeye çalışır.
Marka, özellikle dökülme sorununa karşı geliştirdiği ürünlerle yetkin bir cilt bakımı sunar. Ducray Anacaps Reactiv ile dökülme sorununa içten cevap vermeye çalışır.
Marka geliştirdiği Anaphase şampuan ile saç dökülmesini azaltmaya çalışır. Ayrıca saç diplerini rahatlıkla temizlemeye çalışır. Derinlemesine bakım için son derece uygundur.
Kadın tipi dökülmeye karşı geliştirilen Ducray Neoptide Dökülmeye Karşı Losyon, yoğun saç dökülmesini azaltmaya çalışan özel içeriğe sahiptir. Günde bir defa uygulanması önerilir. Ürün, saç dökülmesine karşı etkilidir. Masaj yaparak uygulandığı takdirde verimi artabilir.

Ducray Cilt Bakım Ürünleri
Cilt bakımı, kendi içinde belli rutinlere sahiptir ve her cilt tipine göre ayrı şekillendirilir. Siz de kendinize uygun ürünlerle cilt bakımınızı geliştirmek isterseniz Ducray sizleri bekliyor. Özellikle ciddi cilt sorunlarına karşı geliştirilen ürünlerle Ducray, kişisel bakımınıza kalite katar.
Leke bakımı için Ducray Melascreen öne çıkan ürünlerden biridir. Sebebi ne olursa olsun leke bakımınızı etkili hale getirmek isterseniz markanın ürünleri sizleri bekliyor.
Yağlı ciltlerin çok yaşadığı cilt sorunlarına özel geliştirilen Ducray Keracnyl kompleks bir bakım sunar. Temizleme, nemlendirme, maske gibi ürünlerle, ciltte sık görülen yağlanma, aşırı parlama, tıkalı gözenek gibi cilt sorunlarını çözmeye çalışır. Ducray kremler, tonikler ve birçok cilt bakım ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
Tüm Ducray ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.