Diş Macunları

Diş Macunları

Diş macunları; ağız bakımının başlangıcı, olmasa olmazı. 1892 yılında bulunan diş macunu modern haline Doktor Washington Sheffield tarafından getirilir. Sheffield tarafından daha sonra Colgate adı altında markalaşır ve kullanıcısına sunulur. Diş macunları, dişlerin temizliğini yapmak için geliştirilen ürünlerden biridir. Çok kullanılan ağız bakım ürünlerinden olan diş macunları, özenle seçilmiş ham maddelerle geliştirilir. Tüm diş macunları dermoeczanem.com’da…

Diş Macunları Markaları
Sitemizde yer alan diş macunu markaları arasında, Parodontax, White Glo, L’ANGELİCA, BLANX, SENSODYNE sayılabilir.
Parodontax Ekstra Fresh Diş Macunu; Parodontax Extra Fresh diş macunu, diş bakımında yardımcı. Dişte plak oluşumunu en aza indirmeyi hedefler. Dişlere ferahlık kazandırmaya çalışır. Ayrıca dişlerin rahatlatılmasına yardımcı olur. Parodontax Classic Diş Macunu, dermoeczanem.com’da…
Splat Whitening Toothpaste Black Lotus; Splat diş macunu Whitening Toothpaste Black Lotus, dişi beyazlatmaya yardımcı olur. Splat Whitening Toothpaste Black Lotus, dişlerin günlük temizliği için idealdir. Son derece rahatlatıcı yapısı, son teknoloji yardımıyla geliştirilmiştir. Kullanıcılarından yoğun ilgi gören Splat Whitening Toothpaste Black Lotus, dünyada büyük bir kitleye hitap eder. Splat Whitening Toothpaste Black Lotus, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Signal White Now Diş Macunu; Signal White Now Diş Macunu, mikrogranüllü formülü ile diş aralarına diğer diş macunlarından daha etkili bir şekilde girerek daha temiz olmasına yardımcı olur. Mikrogranüllerinin içindeki beyazlatıcı maddeler sayesinde dişleriniz doğal beyazlığına kavuşur. Signal White Now Diş Macunu, beyaz bir gülüşe sahip olmak isteyen kullanıcılara özel geliştirilmiştir. Signal White Now Diş Macunu dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor. Diş macunlarını dermoeczanem.com ayrıcalığıyla avantajlı fiyatlarla istediğiniz an satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 13 14 15
Toplam 480 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 13 14 15
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.