Desert Essence

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Doğal çay ağacı özlü diş macunu.
(0)
Desert Essence Doğal Çay Ağacı Özlü Aktif Karbon Diş Macunu 176 gr
Avustrayla Çay Ağacı Yağı ile dişleri şeker asitlerine karşı korur.
(0)
Desert Essence Doğal Çay Ağacı Özlü Yoğun Koruma Etkili Diş Macunu 176ml
Doğal çay ağacı yağı ile doymuş ve doğal mumludur.
(0)
Desert Essence Çay Ağacı Özlü Diş İpi 45mt
Doğal çay ağacı özlü canlandırıcı şampuan.
(0)
Desert Essence Çay Ağacı Özlü Şampuan 382 ml
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2

Desert Essence Ürünleri

Desert Essence Ürünleri

   1978 yılında ABD’de kurulan Desert Essence, yalnızca en iyi bileşenleri kullandığı yüksek kalitedeki doğal kozmetik ürünleri ile sağlıklı güzelliği herkes için ulaşılabilir kılıyor. Jojoba yağını ilk kez ürünlerinde kullanarak kozmetik dünyasına kazandıran Desert Essence; organik bebek ürünlerinden, yüz, vücut ve saç bakımına geniş ürün çeşitliliğiyle 35 yıldır her yaştan kullanıcıya sağlıklı kozmetik ürünleri sunuyor. Minimum bileşenle maksimum fayda sağlayan Desert Essence, NPA Seal, USDA Seal ve NSF sertifikalarına sahip yüksek kalitedeki doğal ve organik ürünleriyle dünyada kozmetik sektörünün yenilikçi markası olarak tanınıyor.
   Desert Essence ürünlerinde kullandığı bileşenlerin tamamının doğayla uyumlu, sürdürülebilir ve ekolojik olması konusunda çalışmalarının tüm aşamalarında büyük hassasiyet gösteriyor.
   Desert Essence, sağlıklı güzellik deneyimi sunan yüksek kalitedeki doğal ve organik ürünlerini yaratırken, yalnızca en iyi bileşenleri kullanıyor. Ürünlerin her biri beden ile uyum içinde çalışıyor ve tüm bileşenler ürünlerin üzerindeki etiketlerde yer alıyor.
   Desert Essence, dünyanın dört bir yanındaki sürdürülebilirliği destekleyen tedarikçilerden sağladığı doğal ve organik bileşenleri kullanıyor. Suni böcek, bitki ve mantar ilacı kullanmamak adına teminat imzalayan Avustralya Çiftçiler Federasyonu’nu destekliyor. Basılı materyallerde geri dönüşümlü malzeme kullanılıyor. Dessert Essence ekibi, ofisteki bir odadan ayrılırken ışıkları kapatarak yıllık elektrik harcamalarını dengelemeye çalışıyor.
   Desert Essence ürün ve bileşenleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Desert Essence, bileşen tedarikçilerinin de bu kurala uymasını şart koşuyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.