Bübchen Bebek Ürünleri

Bübchen Bebek Ürünleri

   Alman bir eczacı olan Ewald Hermes ikinci dünya savaşından sonra bir oğlan çocuğu babası olur ve adına da Bübchen koyar. Oğlunun gaz sorunları çözmek için eczacılık bilgilerini kullanan Ewald anason, rezene, meyankökü ve kişnişten oluşan özel bir formül hazırlar. Formül ’ün işe yaradığını gözlemleyen Ewald, karışım çayını eczanesinde satışa sunar. Çay zamanla popülerlik kazanmaya başlar. Daha sonra ise bebekler için farklı bakım ürünleri üretir ve bunu eczaneler ve sağlık merkezlerinde satışa sunar.
   1961 yılında Şirket Bübchen Werk Ewald Hermes Pharmazeutische Fabrik GmbH (Bübchen Werk Ewald Hermes eczacılık fabrikası) olarak çalışmalarına devam eder. 1983 Yılında Nestle bünyesine giren Bübchen bebek cildine ve sağlına en uygun bakım ürünlerini geliştirmek için araştırmalar yapar. Bübchen ’in en yaygın ürünlerinden olan Bebek Bakım Yağı, Hassas Bebek Şampuanı ve Bebek Nemlendirici Süt piyasaya çıktığı ilk günden bu yana bebeklerin bakımına ve cilt sağlığına yaptığı katkı ile olumlu geri dönüşler alır.
   Yeni doğan bebekler belirli bir gelişim süreci boyunca dışa bağımlı bir hayata sahiptirler. Her türlü ihtiyaçları ebeveynleri tarafından karşılanmaktadır. Bu ihtiyaçlar arasında en önemlilerinden biri de şüphesiz temizlik bakımıdır. Zira gün içerisinde devamlı olarak dış ortama maruz kalmaları hassas cilt yapılarının çok çabuk kirlenmelerine neden olmaktadır.
   Bu alanda ebeveynlere yardımcı olmak hedefi ile güvenli ve sağlıklı bakım ürünleri geliştiren Bübchen markası çok geniş bir ürün ağına sahiptir. Ebeveynlerin işlerini kolaylaştırmak için özenle tasarlanan bübchen ürünleri aynı zamanda hassas bebek cildi üzerinde güvenli bir bakım sağlamaktadır. Bebek şampuanı, yıkama jeli, duş kremi, banyo köpüğü, bebek yağı, nemlendirici süt, bakım kremi, pişik kremi, bebek pudrası ve losyonlu mendiller şeklindeki bübchen ürünlerine www.dermoeczanem.com sitesinden ulaşmak mümkündür.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.