Bübchen

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Bübchen Bebek Ürünleri

Alman bir eczacı olan Ewald Hermes ikinci dünya savaşından sonra bir erkek bebek babası olur ve adına Bübchen koyar. Oğlunun sorunlarını çözmek için eczacılık bilgilerini kullanan Hermes, özel bir formül hazırlar. Formülün işe yaradığını gözlemleyen Ewald, karışım çayını eczanesinde satışa sunar. Çay zamanla popülerlik kazanmaya başlar. Daha sonra ise bebekler için farklı bakım ürünleri üretir ve bunu eczaneler ve sağlık merkezlerinde satışa sunar.
1961 yılında Şirket Bübchen Werk Ewald Hermes Pharmazeutische Fabrik GmbH (Bübchen Werk Ewald Hermes Eczacılık Fabrikası) olarak çalışmalarına devam eder. 1983 Yılında Nestle bünyesine katılan Bübchen bebek cildine en uygun bakım ürünlerini geliştirmek için araştırmalar yapar. Bübchen ’in en yaygın ürünlerinden olan Bebek Bakım Yağı, Hassas Bebek Şampuanı ve Bebek Nemlendirici Süt piyasaya çıktığı ilk günden bu yana bebeklerin bakımına yaptığı katkı ile olumlu geri dönüşler alır.

Bübchen Ürünleri Nelerdir?
Yeni doğan bebeklerin her türlü ihtiyaçları ebeveynleri tarafından karşılanmaktadır. Bu ihtiyaçlar arasında en önemlilerinden biri de şüphesiz temizlik bakımıdır. Zira gün içerisinde devamlı olarak dış ortama maruz kalmaları hassas cilt yapılarının çok çabuk kirlenmelerine neden olmaktadır.
Bu alanda ebeveynlere yardımcı olmak için bakım ürünleri geliştiren Bübchen markası çok geniş bir ürün gamına sahiptir. Ebeveynlerin işlerini kolaylaştırmak için özenle tasarlanan Bübchen ürünleri aynı zamanda hassas bebek cildi üzerinde güvenli bir bakım sağlamaktadır.

Bübchen Çocuk Şampuanı ve Duş Jeli
Dermatolojik olarak test edilen formülü, cildi derinlemesine temizler. İçeriğindeki yararlı ham maddeler bebek cildine özel seçilmiştir. Bübchen Çocuk Şampuanı ve Duş Jeli dermoeczanem.com’da…

Bübchen Bebek Bakım Yağı
Cildi derinlemesine bakım yapar, bebek cildini rahatlatır. Cildi derinlemesine nemlendirir. Bübchen Bebek Bakım Yağı, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Bebek şampuanı, yıkama jeli, duş kremi, banyo köpüğü, bebek yağı, nemlendirici süt, bakım kremi, pişik kremi, bebek pudrası ve losyonlu mendiller ve tüm Bübchen ürünleri sitemizde sizleri bekliyor. Bübchen ürünlerine dermoeczanem.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.