sadsad x
asdasd
Bübchen Ürünleri

 Yeni doğan bebekler belirli bir gelişim süreci boyunca dışa bağımlı bir hayata sahiptirler. Her türlü ihtiyaçları ebeveynleri tarafından karşılanmaktadır. Bu ihtiyaçlar arasında en önemlilerinden biri de şüphesiz temizlik bakımıdır. Zira gün içerisinde devamlı olarak dış ortama maruz kalmaları hassas cilt yapılarının çok çabuk kirlenmelerine neden olmaktadır.
  Bu alanda ebeveynlere yardımcı olmak hedefi ile güvenli ve sağlıklı bakım ürünleri geliştiren Bübchen markası çok geniş bir ürün ağına sahiptir. Ebeveynlerin işlerini kolaylaştırmak için özenle tasarlanan bübchen ürünleri aynı zamanda
 hassas bebek cildi üzerinde güvenli bir bakım sağlamaktadır. Bebek şampuanı, yıkama jeli, duş kremi, banyo köpüğü, bebek yağı, nemlendirici süt, bakım kremi, pişik kremi, bebek pudrası ve losyonlu mendiller şeklindeki bübchen ürünlerine www.dermoeczanem.com sitesinden ulaşmak mümkündür.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

SAĞLIKLI MAKYAJ NASIL OLMALI?

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana,  güzel görünmek erkek kadın herkesin amaçladığı bir şey. Fakat sağlık güzellik için feda edilemez. İşte bu noktada sağlıklı makyaj kavramı önem kazanıyor.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerde Fiyat Artışı

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan hızlı yükseliş bir çok sektörde olduğu gibi kozmetik ürünlerde de yeni fiyat ayarlamalarını zorunlu kılıyor.

Doğal kozmetik ürünler gerçekten doğal mı?

Doğa kendi içinde bir çok şifayı, faydayı ve mucizeyi barındırıyor. İnsanoğlu kirletmediği sürece doğada muhteşem bir denge söz konusu. Bu güzel denge bakım ürünlerine de yansıyor.

KEPEK NEDİR? NASIL GEÇER?

Kepek özellikle saçlı deride oluşan pullanma, kaşıntı ve tahriş ile seyreden rahatsız edici bir sağlık problemi. Kepeklenme sorununun altında bir çok farklı etken bir arada yatabiliyor. Çözümü ise doğru saç bakımını doğru ürünlerle yapmaktan geçiyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.