Blistex

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Blistex Ürünleri

Dudak bakım uzmanı olan Blistex markası 1947 yılında Amerika’da kurulmuştur. Sektöründeki başarısıyla akıllarda yer edinen Blistex markası, soğuk havalarda çatlayan dudakların yardımına koşuyor. Marka, el ve dudak bakım ürünlerini 80 ülkeye ihraç ediyor. Geliştirdiği tüp ürünlerini dünyayla buluşturan marka, alanında çığır açmıştır. Mevsimin olumsuz şartlarına uygun özel üretilmiş ürünleri, cildi ideal nem seviyesine kavuştururken, pürüzsüz bir görüntü kazanmasını da hedefler. Tüm Blistex ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Yaz, kış kullanılması gereken ürünlerden biri dudak nemlendirici ürünlerden biridir. Çünkü yazın UV ışınlarından, kışın olumsuz hava şartlarından dolayı dudaklar nemini kaybedebilir. Ya da dudaklarınızı makyaja hazırlarken mutlaka nemlendirmeniz gerekir. Günlük bakımda da dudak nemlendirmek son derece önemlidir. Çünkü
• Dudaklar gün içinde nemsiz kalarak kuru bir görüntüye ulaşır.
• Mevsimsel etkilerden etkilenen dudaklara bakım yapmak şarttır.
• Dudakların parlak bir görünüme ulaşması için de nemlendirmek şarttır.
Blistex markası, dudakları nemlendirmek, dış faktörlerin etkisinden arındırmak ve ışıltılı bir görünüme ulaştırmak için birçok ürün geliştirir. Oldukça konforlu bir kullanıma sahip bu ürünlerle dudaklarınıza rahatlıkla bakım yapabilirsiniz.
Blistex el ve dudak ürünlerine, dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.