Biobaby

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

BioBaby Ürünleri

Bebek cildi yetişkinlerin cildinden farklı özellikler taşır ve yetişkinlere göre çok incedir ve son derece hassastır. Biota Laboratuvarları tarafından bebek cildinin temizliği ve bakımı için piyasaya sunulan BioBaby markası; doğal, organik içerikli, cilde faydalı, cilt ile uyumlu formüllere ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
Bebek ciltleri oldukça narindir ve ebeveynler bebeklerin ciltlerinde kullandıkları ürünleri özenle seçerler. Kullandıkları bebek ürünlerinin bebek cildinin pH’ına uygun olmasına özen gösterirler, temiz içeriğe sahip olmasına uğraşırlar ve yüksek performansa sahip olmasını isterler. BioBaby ürünleri tüm bu özelliklere uygun geliştirilmiştir. Yani;
• Narin bebek cildine uygundur,
• Bebek cildinin pH’ına uygun tasarlanmıştır,
• Temiz içeriğe sahiptir,
• Yüksek performans uygularlar.
Siz de bebeğinizin cildinde güvenle kullanabileceğiniz ürünlere sahip olmak isterseniz BioBaby ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

BioBaby Bebek Losyon
Cildi derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur. Bebek cildinin rahatsızlığını gidermeye çalışır. Masaj yağı olarak cilde uygulayabilirsiniz. BioBaby Bebek Losyonu dermoeczanem.com’da…

Biobaby Sıvı Çamaşır Deterjanı
Bebeklerin çamaşırlarının kimyasallardan uzak temiz içeriğe sahip bir deterjanla yıkamak isteyenlere özel geliştirilen üründür. BioBaby Sıvı Çamaşır Deterjanı, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Organik içerikli BioBaby ürünlerine dermoeczanem.com’dan indirimli fiyatlarla online olarak satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.