Balparmak Apitera Propolis Plus C Vitaminli Çocuk 100 mg x 8 Şase
Ürün Fiyatı
60,00 TL

Balparmak Apitera Propolis Plus C Vitaminli Çocuk 100 mg x 8 Şase

Barkod:8690998214989 Ürün Kodu : 76789 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • 100 mg x 8 Şase
 • Takviye edici gıda
Ürün Fiyatı
60,00 TL
Havale ile 1,20TL daha az ödeyin.

Genel Merkez
Adres:

Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş., Çavuşbaşı Caddesi, No:70, Çekmeköy 34782 İstanbul, TürkiyeTelefon:
0 (216) 643 02 02
Tüketici Danışma Hattı:
0 (850) 225 6 225
E-posta:
balparmak@balparmak.com.tr
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Balparmak Apitera Propolis Plus C Vitaminli Çocuk 100 mg x 8 Şase


  Ürün Markası:
  Balparmak


  Ürün Boyutu:
  100 mg x 8 Şase


  Ürün Faydaları:
  • Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, doz ayarlı kullan-at ambalajlarıyla kolay ve hijyenik bir tüketim sağlamasının yanı sıra katkı maddesi ve koruyucu da içermiyor.
  • Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, çocukların uygun dozda ve rahatlıkla propolis tüketebilmesi için özel olarak geliştirilmiş yumuşak içimli bir takviye edici gıda ürünüdür.
  • Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli’nin bir saşesinde 100 miligram propolis ekstresi ve 50 miligram C vitamini bulunmaktadır.
  • Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, herhangi bir tatlandırıcı içermemesinden dolayı propolisin damakta ilaç benzeri bir his bırakan yoğun tadına sahiptir.

  Kullanım Şekli:
  • Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, yumuşak içimli olmasına rağmen çocukların genel damak zevkine göre keskin bir lezzete sahiptir.
  • Bu nedenle ebeveynler tarafından yiyecek ve içeceklere ilave edilerek çocuklara verilebilir.
  • Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, 4-10 yaş arası çocuklara yiyecek ve içeceklerle birlikte günde bir veya iki saşe olmak kaydıyla verilebilir.

  Ürün Bileşimi:
  Su, propolis, C vitamini ( sodyum askorbat),


  Beslenme Referans Değeri:
  Etken Madde 1 Saşe2 Saşe
  Saf Propolis (mg)100200
  C Vitamini(mg)50(%63BRD*)100 (%125 BRD*)

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.