Bade Natural Markası Hakkında Her Şey

17 Şubat 2018

Bade Natural Markasını Tanıyalım

Bâde, tasavvuf edebiyatında "Aşk" manasında kullanılır. Bu nedenle Bâde Natural’ i hayal ederken doğadaki saf ve temiz aşktan esinlenilmiş. Bâde Natural, gökyüzü ile yeryüzü arasındaki saf ve temiz aşkın sonucu olan tohumlardan ve çiçeklerden elde edilen yağlar içerir. Bu tohumlar ve çiçekler portakal bahçeleri, yeşil otlaklar ve temiz gölleri olan kırsal alanlardan gelir. Aşkla toplanır ve aşkla size sunulur. Markanın felsefesi huzurlu ve sakin bir ortamda kullanıcıları için tasarlanan bu taze ürünlerin kullanıcının keyifle kullanması.

Cildinize aşık olmak için, aşkla...

Bade Natural markası, sadece doğal biçimde üretilmiş bitkilerin tohumlarından ya da kabuklarından soğuk sıkım yöntemi ile üretilmiş sabit yağları ve bitkilerin yaprak, kabuk, çiçek, kök gibi kısımlarından buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağları kullanır. Kullanılan bitkisel ekstraktlar doğal yöntemlerle elde edilir ve üretimi sırasında zararlı kimyasallar asla kullanmaz. Sürdürülebilirlik ilkesine uygun olarak yenilenebilir olmayan ve geri dönüştürülmeyen hiçbir doğal kaynağı kullanmamayı tercih eder.

 

Bade Natural Doğal Cilt Bakım Ürünleri

Yüksek kaliteli standardize bitkisel ekstraktlar ve doğal bileşenlerle üretilmiştir.

Bitkisel yağlar içerir ve doğal vitaminlerle zenginleştirilmiştir.

Tüm ürün içerikleri Türk Kozmetik Kanun ve Yönetmeliğine, ilgili kılavuz ve eklerine ayrıca Avrupa Kozmetik Mevzuatına uygundur.

GMP (iyi imalat uygulamaları) kurallarına göre üretim yapılmaktadır.

Tüm ürünler güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilmiştir.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Paraben, alkol, formaldehid, sülfat, alüminyum, mineral yağlar, petrol türevi hammaddeler içermez.

Kanserojenik, mutajenik ve üreme için toksik olabilecek hiçbir madde kullanılmamaktadır.

Sentetik kokular, sentetik boyalar, zararlı koruyucular, SLS ve SLES içermez.

“Genetik olarak modifiye edilmiş (GMO)” hiçbir hammadde içermez.

 Bade Natural Günlük Nemlendirici Balm Begin Again

Normal cilt tipleri için üretilen Bade Natural Günlük Nemlendirici Cilt Bakım Balmı Begin Again, özellikle birçok cilt bakım ürünü denemiş ama aradığı ürünü bulamamış kullanıcılar için tasarlandı. Büyük cilt sorunlarınız olmasa da, cildinizin günlük bakım ve beslenme ihtiyacını karşılayacak, cildinizi tazeleyerek yılların oluşturduğu izlerle mücadele etmenize yardım edecek en ideal ürün diyebiliriz. %100 doğal bitki yağlarından oluşan içeriğinde, özellikle biberiye ve rezene yağlarının baskın etkisini gözlemleyeceksiniz. Cildin sıkılaşması ve tıkanıklıkların giderilmesi, yaşlılık çizgilerinin önlenmesi ve bunların yanı sıra; cildin nem dengesinin korunması, cildin yenilenmesi gibi özellikleri de mevcuttur.

Ürüne Git

Bade Natural Derinlemesine Temizleyici Tonik Deep Inside

Lavanta, gül ve portakal çiçeği olmak üzere üç farklı doğal bitki özü içeren Bade Natural Derinlemesine Temizleyici Tonik Deep Inside, kullandığınız ilk andan itibaren son dokunuşta cildinize enfes çiçek kokularını armağan eder. Öyle ki, cildinizi derinlemesine temizler; sadece temizlemek için değil, cildinizin beslenmesi, nem dengesinin sağlanması ve korunması için de kullanılması önerilir. Yağlı ciltler için koruma sağlarken, aynı zamanda cilt yenileyici özelliği ile bir tonikten daha fazlasını size sunar.

Ürüne Git

 

Bade Natural Göz Çevresi Serumu Revive Your Eyes

7 farklı bitkisel yağın karışımından oluşan ve B1, B2, B3, B6, D, E vitaminleri içeren Bade Natural Göz Çevresi Serumu Revive Your Eyes, yorgunluk, beslenme ve yılların verdiği yıpranma neticesinde oluşan gözaltı torbalarının ve göz etrafındaki halkaların önlenmesi için tamamen doğal bir çözüm. Bakışlarınıza canlılık katar, yorgun bakışlarınızı ve yılların kattığı izi gidererek gözlerinizi yepyeni bir hayata açmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizi koruyucu, besleyici ve tazeleyici etkisi yüksek, yaşlanma belirtilerini yavaşlatan bir özelliğe sahip olan bu ürün, belki de kendinize yeni bir gözle bakmanızı sağlayabilir.

Ürüne Git

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.