Bade Natural Kuşburnu Yağlarını Keşfedin!

05 Kasım 2020

Bade Natural Kuşburnu Yağlarını Keşfedin!

Cilt bakımınızda organik ve doğal içerikleri tercih ediyorsanız, yaban güllerinin meyvelerinden elde edilen kuşburnu bitkisi ile tanışmalısınız! Özellikle Afrika ve Avrupa’da yetiştirilen kuşburnu bitkisi, içerdiği temel yağ asitleri ve vitaminler ile cilt bakım rutinlerinde son yılların favorisi olarak yerini aldı.

Gelin içeriğine biraz daha yakından bakalım; oleic, palmitic, linoleic ve gamma linolenic asit olarak adlandırılan temel yağ asitleri sayesinde cildinize tazeleyici etki sağlamayı hedefler. E, C, D, B ve A vitaminleri sayesinde yaşlanma karşıtı bakım yapmaya yardımcı olur. Soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen kuşburnu yağı, C vitamini açısından da en zengin organik kaynaklardan biridir. 

Kuşburnu Yağının Faydaları

Kuşburnu yağının cildimize birçok faydası bulunmaktadır. Gelin kuşburnu yağının faydalarına birlikte bakalım.

Leke Karşıtı Etki;

Güneşten gelen zararlı UV ışınları, cilt nem dengesini yitirdikçe ve yaş ilerledikçe, leke görünümüne sebep olabilir. Kuşburnu içerisindeki yüksek antioksidanlar, aynı zamanda çok iyi bir nemlendirici olan A vitamini ile etkileşime geçerek pigmentasyon sağlamaya yardımcıdır. Cilt tonunu eşitlemeyi hedefler. Bu sayede yorgunluk kaynaklı gözaltı koyu halka görünümüne bakım yapmaya yardımcı olur.

Yaşlanma Karşıtı Etki;

Kuşburnu içerisindeki A vitamini moleküler düzeyde diğer yapılardan çok daha küçüktür ve deri altına kolay nüfuz eder. Bu sayede C vitamini ile birlikte kolajen üretimini destekler ve cildinize doğal dolgu görünümü etkisi yaratır.

Cilt Tazeleyici Etki;

Cildin canlı bir görünüme sahip olmasında önemli rol oynayan temel yağ asitleri sayesinde, kuruluk hissi ve akne kaynaklı leke görünümlerinin azaltılmasına yardımcı olur. Pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamayı hedefler. Vücuttaki çatlak görünümünün azaltılmasında yardımcı olur.

Doğal Nemlendirici Etkisi;

Düzenli kullanımda, içeriğindeki E vitamini sayesinde cildinize nem dengesi sağlamayı hedefler. Özellikle kuru ciltler için harika bir nem dengeleyicidir. Makyaj bazı olarak da kullanılmaktadır.

Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Cilt Bakım serisi, %100 doğal içeriğiyle tüm bu faydaları tek bir pakette sunuyor; seri içerisinde doğal sprey tonik, yüz serumu, göz çevresi serumu, kuşburnu çekirdeği yağı, günlük nemlendirici balm ve kil maskesi bulunuyor.

Bade Natural Kuşburnu Meyvesi Özlü Leke Karşıtı Doğal Sprey Tonik

Bade Natural Kuşburnu Meyvesi Özlü Leke Karşıtı Doğal Sprey Tonik

İçeriğinde kuşburnu ile leke karşıtı bakım yaparken, gül suyu ile nemlendirir, portakal çiçeği suyu ile de gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Derinlemesine cildinizi temizlemeye yardımcı olur. Cildiniz daha aydınlık bir görüntüye kavuşur.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze sıkıp kurumasını bekleyebilir ya da bir pamuk üstüne yeterli miktarda sıkarak dairesel hareketlerle cildinize uygulayabilirsiniz.

Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Yüz Serumu

Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Yüz Serumu

Nemlendirirken aynı zamanda anti-aging bakım sağlayan leke karşıtı serumu tüm cilt tiplerinin kullanabileceği, hızlı emilen yapısını siz de çok seveceksiniz. Doğal formülü sayesinde gözenekleri tıkamadan cildinizi nemlendirir, çevresel etkilere karşı korur, aydınlık bir görünüm sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizleyip tonik işlemi uyguladıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Göz Çevresi Serumu

Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Göz Çevresi Serumu

İçeriğindeki shea ve hindistan cevizi yağı sayesinde nemlendirici özelliği vardır. Anti-aging etkili göz serumu ile günlük göz çevresi bakımınızı yapabilirsiniz. Göz çevresinde daha sıkı ve aydınlık bir görünüm sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Leke karşıtı yüz serumu ardından yeterli miktar serumu göz çevrenize dairesel hareketlerle uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Günlük Nemlendirici Balm

Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Günlük Nemlendirici Balm

Kuşburnu çekirdeği yağı, shea yağı, hindistan cevizi yağı gibi 11 farklı doğal yağ içeren %100 doğal balm cilde nem dengesi sağlar. Tüm ciltlerin günlük bakımı için uygundur. Doğal formülü sayesinde gözenekleri tıkamadan cildinizi nemlendirir, çevresel etkilere karşı korur, aydınlık bir cilt görünümü sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar balmı yüzünüze ve boynunuza dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz.

Kuşburnu Çekirdeği Tozu ve Bentonit Leke Karşıtı Kil Maskesi

Cildinizin güzellik iksiri; Kuşburnu Çekirdeği Tozu ve Bentonit Leke Karşıtı Kil Maskesi

Mucizevi kuşburnu çekirdeği kurusundan elde edilen kuşburnu çekirdeği tozu, bentonit kili ile birlikte cildinize etkili bir peeling etkisi sağlar. Güzellik iksiri olan bu maske içindeki bentonit kili, ciltteki kiri atmanıza yardımcı olurken, cildin aydınlık ve pürüzsüz bir görüntü kazanmasına yardımcı rol oynuyor. Haftada ya da 10 günde bir cildinizi arındırmak için kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Maskenizi hazırlamak için 1 çay kaşığı maskeyi 2 puf Bade Natural Gül Suyu ile iyice karıştırınız. Yeterli miktarda maskeyi cildinize dairesel hareketlerle uygulayınız. 15-20 dakika bekletiniz ve ılık su ile durulayınız. Maske sonrası cildinizi nemlendirmek için Bade Natural Kuşburnu Yüz Serumu ya da Kuşburnu Leke Karşıtı Günlük Nemlendirici Balm uygulayabilirsiniz.

Eğer siz de kimyasal bakım ürünlerinden uzak durmak istiyorsanız Bade Natural leke karşıtı kuşburnu serisi günlük bakım rutininiz için vazgeçilmez olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.