Avent

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Philips Avent Ürünleri

Philips AVENT 1984 yılında biberon üreterek sektöre girmiştir. Menşei İngiltere olan Philips AVENT markası anne bebek bakım ürünleri geliştirir. AVENT markası birçok anne bebek bakım ürünlerinin ilk patentli üreticisidir.
Philips AVENT ürünleri yeni doğan bebeklerden çocuklara kadar üretilmiş geniş ürün yelpazesiyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Anne ile bebeklerin bağını güçlendirmeye yardımcı ürünleri büyük özveriyle geliştirilmiştir. Son derece şık tasarlanan bu ürünler bebeklerin ağız yapısına uygun tasarlanır. Siz de bebeğinizde kullanacağınız ürünleri güvenli markalardan seçmek istiyorsanız AVENT tam size göre.
AVENT ürünleri ile bebeğinizle geçirdiğiniz vaktin kalitesini artırabilir. Markanın güvenli ürünleri ile bebeğinizin besin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

AVENT Hava Delikli Ortodontik Emzik
Annelerin ilk tercihlerinden biri olan Philips AVENT emzikleri bebeklerin ağız yapısına uygun geliştirilir. AVENT Hava Delikli Ortodontik Emzik, bebek ağzını yormayan yapısı, özel tasarlanmıştır. AVENT Hava Delikli Ortodontik Emzik dermoeczanem.com’da…

AVENT Klasik PP Biberon
Philips AVENT biberonları, bebeğinizi beslemek için ideal bir şekilde tasarlanmıştır. Akışlı sistemi, ağzı yormadan kolay bir şekilde kullanım sağlar. Avent Klasik PP Biberon sitemizde sizleri bekliyor.

Philips AVENT Süt Pompası
Philips AVENT Süt Pompası, kullanım konforu açısından oldukça ilgi çeken ürünlerden biridir. Meme ucu emzirmeye elverişli olmayan, çalışan ya da bulunduğu her ortamda kendi sütüyle bebeğini beslemek isteyen anneler için özel tasarlanmıştır. Konforlu yapısı oldukça kullanışlıdır. Philips AVENT Süt Pompası, dermoeczanem.com’da…
Philips AVENT anne bebek ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilir, bebeğinizle geçireceğiniz en güzel zamanınıza keyif katabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.