ALIMLI BAKIŞLAR İÇİN 8 ETKİLİ MASKARA

08 Şubat 2019

ALIMLI BAKIŞLAR İÇİN 8 ETKİLİ MASKARA

Alımlı Bakışlar İçin 8 Etkili Maskara

Alımlı bakışların sırrı; uzun, şekilli ve güzel görünen kirpiklerde saklı. Peki, bu kirpiklere sahip olmak için hangi maskaraları kullanmak gerekiyor. Alımlı bakışlara kavuşmak için muhteşem bir maskara rehberi hazırladık. Bayılacaksın!!!

Her kadının hayali etkileyici bakışlara sahip olmaktır. Etkileyici bakışlar için, maskara tercihin ise çok önemli. Öncelikle maskaradan ne beklediğine iyi karar vermen gerekiyor. Yani;

 • Kıvrımlı kirpikler mi?
 • Dolgun kirpikler mi?
 • Hacimli kirpikler mi?
 • Uzun kirpikler mi?

Kirpiklerin nasıl görünsün istiyorsun? Tüm bu soruların cevapları için, özel hazırladığımız bu maskara rehberine göz atmak ister misin?

1. Loreal Paris Paradise Waterproof Suya Dayanıklı Maskara Siyah

 • Fransız kozmetik devi Loreal’in bu maskarasını bilmeyen yoktur. Ultra konforlu ekstra duyusal özel fiber fırçası ve ultra kremsi yapısıyla hacimli kirpiklere sahip olmak isteyenler için muhteşem bir öneri. Keşfetmeye ne dersin?

2. Maybelline Totaltemptation Black Noir Mascara

 • Maybelline, Maybelline, Maybelline... Kadınların çok sevdiği kozmetik markası Maybelline; “podyumdan caddelere” mottosuyla iddiasını her an hissettiriyor. Kim derdi ki; Thomas Lyle Williams’ın kardeşi için ürettiği bir maskara marka haline gelecek ve kadınları bu denli peşinden sürükleyecek. Maybelline bu maskarasıyla; dolgun görünen kirpiklere sahip olmak isteyenlere yardımcı oluyor. Dolgun kirpiklerle alımlı bakışlara kavuşmak bir tık uzağında.

3. Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Lengthening Mascara Black

 • Şık ambalajlar, gösterişli tasarımlar tam da Estee Lauder’in tarzı. Estee Lauder kullanıcısını ”özel hissetirme” konusunda oldukça yetenekli. Bu maskarasını ise; uzun kirpiklere sahip olmak isteyen kullanıcılarına özel geliştirmiş. Tüm gün boyunca kıvrımlı ve hacimli kirpiklerle gezmek istemez misin?

4. Clinique High Impact Mascara

 • Clinique Amerikan güzelliğini yansıttığı bu maskarayla, kirpikleri ayırarak en uzun ve en dolgun görünüm kazanmasını hedefliyor. Bu maskara “tam benlik” diyorsan Clinique’in ışıltılı dünyasına hoş geldin.

5. The Organic Pharmacy No Mascara Volumizing Mascara

 • İngiltere’de geliştirdiği özel formüller ile kadınların ilgisini çeken The Organic Pharmacy kirpiklere ekstra hacim veren maskarasıyla “sürekli spot ışıklarının altındaymış” gibi hissettiriyor. Dene ve hisset, pişman olmayacaksın.

6. Note Mascara Real Look

 • Bu kirpik besleyici maskara kirpik diplerini beslerken, kirpiklerin uzamasına da yardımcı oluyor. Makyaj rutininde, NOTE markasının kışkırtıcı güzelliğinden ilham almak muhteşem olacak. Kullan ve gör.

7. Pupa Vamp Explosive Lashes Mascara

 • Ah bu sıra dışı İtalyan güzelliği… Pupa, bu maskarasıyla sana İtalyan güzelliğini keşfetme fırsatı tanıyor. Tek yapman gereken sipariş vermen.

8. Jane Iredale Pure Lash Black Onyx Mascara

 • Amerikan mineral makyaj devi Jane Iredale maskarasıyla oldukça iddialı. Hassas gözler için de ideal olan bu ürünle, makyaj rutinini keyiflendirmeye ne dersin?
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.