Ağız Çalkalama Suları

Ağız Çalkalama Suları

   Ağız ve diş bakımı herkesin dikkat etmesi gereken bir konu. Kullanılan diş fırçaları, diş ipleri bazen ağızı tam olarak temizleyemiyor. Ağız çalkalama sularının amacı ağızda diş fırçasının ulaşamadığı yerleri temizlemek ve nefesi ferahlatmak. Ağız çalkalama suları kullanımı ile birlikte ağız kokusunun yok olmaya başladığını da fark edeceksiniz.
   Ağız çalkalama suyu kullanım alanları oldukça geniş, ağızda kalan yemek kalıntılarını giderir. Ağız ve diş bakımında diş fırçası ve diş macunundan sonra akla ilk gelen ağız çalkalama suları, plak sorununun önüne geçmeyi de hedefler. Doğru ve düzenli bir kullanımla istediğiniz sonucu alabilirsiniz.
   Sitemizde ağız çalkalama sular arasında; LISTERINE, DentaSave, Sensodyne, Splat gibi markaların ürünleri yer alır.
   LISTERINE Total Care Sensitive ağız çalkalama suyu alkol içermez ve keskin hassasiyet hissine karşı koruma oluşturmayı hedefler.
   Ağız çalkalama sularını dermoeczanem.com’dan kampanyalı fiyatlarla yedi gün yirmi dört saat satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 127 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.