10 Dakikada Günlük Makyaj

23 Eylül 2019

Hafif bir makyajla geçiştirebileceğin bir yere davetlisin. Muhtemel arkadaşlarınla kahve içeceksin. Duşunu aldın ve sadece on dakikan var. Arkadaşların seni bekliyor, hemen hazırlanmalı ve evden çıkmalısın. Sonuç olarak saçını ve makyajını pratik bir şekilde yapmalısın. E hadi o zaman birlikte hazırlanalım…

5 Adımda Güne Hazırlan!

Ten makyajı, makyajın en komplike kısmıdır. Hızlı bir makyaja ulaşmak istersen komplike bir ten makyajı yerine tekli ürün kullanımıyla yapabileceğin makyajı tercih edebilirsin. Bizim sana bu aşamada önerimiz renkli dermokozmetikler. Bu ürünlerin en popülerlerinden biri BB kremler.

ten makyajı

1.Adım ten makyajı: La Roche Posay Hydreane BB Creme

BB kremler, günlük bir bakım için son derece uygundur. La Roche Posay Hydreane BB Creme, cildini nemlendirirken, istenmeyen görünümleri gizlemeye yardımcı olacak. Kısa vadeli kapatıcılık istersen günlük makyaj için son derece uygun formunu hemen kullanabilirsin. Tek yapman gereken, temizlediğin cildine hemen uygulaman. Özellikle temiz ve az kusurlu bir cildin varsa La Roche Posay Hydreane BB Creme hayran kalacaksın.

kirpikler

2.Adım kirpikler: Loreal Paris Paradise Waterproof Suya Dayanıklı Maskara Siyah

Kirpikler makyajın olmazsa olmazı. Bunun için sana önereceğimiz ürün Loreal Paris Paradise Waterproof Suya Dayanıklı Maskara Siyah. Kirpikleri ekstra dolgunlaştıran yapısı gözlerine anlam katacak. Suya dayanıklı yapısı kirpiklerinin uzun süre hacimli kalmasına yardımcı olacak. Yoğun siyah pigmentleri gözlerini ortaya çıkarabilirsin. Sadece kısa süreli değil gün boyu kalıcı bir makyajda da kullanabilirsin.

dudaklar

3.Adım dudaklar: Physicians Formula The Healty Lip Velvet Finish

Dudaklar makyajın tamamlayıcısı. Günlük makyaj için birebir olan Physicians Formula The Healty Lip Velvet Finish doğal bir dudak makyajı için oldukça uygundur. Temiz içeriklerle geliştirilen yapısını gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Yoğun pigmentlere sahip değildir doğal bir pembelik kazandırır. Günlük kullanım için son derece uygundur.

renklendirici

4.Adım yüzünü renklendir: Loreal Paris Le Blush Allık

Loreal tarafından geliştirilen bu allıkla birlikte cildini doğal bir şekilde renklendirebilirsin. Hızlıca uygulayabileceğin formu, cildini renklendirecek ve güzel bir görünüme ulaştıracaktır. Böylelikle hem daha doğal hem de daha güzel bir görünüme ulaşacaktır. Loreal Paris Le Blush Allığı al ve fırçayla yüzüne orantılı bir şekilde uygula ve elmacık kemiklerini ortaya çıkar.

saclar

5.Adım saçlar: Marc Anthony Grow Long Volumizing Texture Spray

Makyajın tamam, saçların için de hızlı bir bakım uygulamak istiyorsun. Öncelikle saçlarını tara ve Marc Anthony Grow Long Volumizing Texture Sprayi saçlarına şekil vermeye başla. Dilediğin gibi şekillendirdiğin saçlarını havalandır ve doğal bir dalgaya ulaştır. Günlük saç ve makyajın hazır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.