Youngblood Ürünleri

Youngblood Ürünleri

   Mineral makyaj malzemesi markalarının ileri gelenlerinden olan Youngblood markası, kurucusu Pauline Youngblood’un, deneyimleri ile doğadan aldığı ilhamla harmanlanmış. Youngblood makyaj ürünleri, makyaj malzemesi markaları arasında doğal içerikleri ve kullanım konforu ile mineral makyaj kullananlar tarafından oldukça tercih edilmekte. Lunar Dust Toz Işıltılı Youngblood pudra, bütün ciltler için özel tasarlanmış. Ciltte şeffaf bir ışıltı kazanılmasına yardımcı olur.
   Youngblood Loose Mineral fondöten, marka kurucusunun ilk ürettiği ürün. Ultra ince mineraller uzun süre dayanıklı bir kapatma sağlamaya yardımcı olur. Bu fondöten, Youngblood kullananlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu ürün, tüm cilt tipleri için uygun renkleri ile sitemizde mevcut. Youngblood fondötenleri, allık-pudraları, göz farları, makyaj fırçaları, maskaraları ve rujlarıyla Youngblood markası avantajlı fiyatlarıyla dermoeczanem.com güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3
Toplam 71 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

BIODERMA SENSIBIO H2O MİSEL SUYUN ÖZELLİKLERİ

Makyaj kadınların çok başvurduğu güzelleşme yöntemlerinden biri olsa da bazı zamanlarda temizliği ihmal edilebiliyor.

YÜZ TEMİZLEME ALETLERİ NASIL KULLANILIR?

Kadınların cilt bakımına ve cilt bakım ürünlerine ilgisi büyük. Gün geçmesin ki cilt bakımında yeni bir trend ortaya çıkmasın.

DOĞRU AĞIZ BAKIMI NASIL YAPILIR

Ağız bakımı, en önemli kişisel bakımlardan biridir. Günde en az iki kere yapılması gereken ağız bakımı çoğu zaman aksatılabiliyor.

YÜKSELEN TREND DOĞAL ORGANİK KOZMETİK

Kozmetik ürünlerin kullanımı çok eskilere dayanıyor. Eski zamandan beri insanlar, cilt ihtiyaçları için kozmetiği kullanıyorlardı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.