Vichy Slow Age

Vichy Slow Age

Ciltte; zaman, çevresel faktörler ve güneşin zararlı etkilerinden dolayı bazı sorunlar gözlenir. Bu sorunlara ve etkilere karşı cildi korumak için mutlaka bakım yapmak gerekir. Vichy Slow Age serisi, ciltte yer alan sorunlara karşı bakım yapar ve zararlı faktörlerden arındırmaya çalışır.

Vichy Slow Age Ürünleri
Özellikle son yıllarda probiyotik ve türevlerini içeren bakım ürünlerine talep oldukça yoğun. Slow Age serisinin ürünlerinin ham maddesi probiyotik ve türevlerini içerir ve cildin sorunlarına karşı bakım yapmaya yardımcı olur.
İnce çizgiler, lekeler, ışıltı kaybı, kuruluk… Bu sorunların sebepleri farklı olsa da cildi kötü bir görüntüye ulaştırtıyor. Dermatolojik testlere tabi tutulan bu ürünlerin etkisi kliniklerce kanıtlanmıştır. Bu sorunlarla yüzleşiyorsanız ve cildinize kaliteli bir bakım yapmak istiyorsanız Slow Age serisi tam da size göre.
Gece bakım kremi, gündüz bakım kremi, nemlen ve uyu seti, nemlen ve ışılda seti, göz çevresi bakım kremi, gece bakım seti ve gündüz bakım seti gibi ürün seçenekleri ile Slow Age sitemizde sizleri bekliyor.

Vichy Slow Age Ürünleri Önerileri
Işıl ışıl ve canlı görünen bir cilde sahip olmak herkesin ortak hayallerinden biridir. Bu hayale kavuşmak için cildinizi dış faktörlerin etkisinden arındırmanız ve bakım yapmanız şarttır. Slow Age serisi ile hem ışıl ışıl görünen bir cilde sahip olabilir hem de cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapabilirsiniz.
Bu seriden size ilk önerimiz Vichy Slow Age Night olacaktır. Vichy Slow Age Night, cildin savunma mekanizmasını güçlendirmeyi hedefler ve dış faktörlerin etkisinden arındırmaya çalışır. İçeriğinde oldukça yararlı ham maddeler olan Vichy Slow Age Night’ı gece yatmadan temizlediğiniz cildinize uygulayabilirsiniz. Pürüzsüz bir görünüm için Vichy Slow Age Night, dermoeczanem.com’da…
Seride yer alan ve özellikle kadınlardan yoğun ilgi gören Vichy Slow Age Cream Gündüz Kremi, zamanın ciltteki etkilerini gidermeye çalışır. Özellikle güneşin zararlı etkilerini gidermede başarılı olan krem ile cildinizde kompleks bir bakıma kavuşabilirsiniz. Normal ve kuru ciltler için uygun olan formüle sahip Vichy Slow Age Cream Gündüz Kremi, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Tüm Vichy Slow Age ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

Ürünlere Göz At

Probiyotik türevi Bifidus
Antioksidan ekstresi Baicalin
Bitki kökü Vichy Termal Suyu
ÇEVRESEL FAKTÖRLER VE YAŞAM TARZI
CİLT YAŞLANMASININ
%80’E KADARINI ETKİLİYOR
Çevresel faktörlere karşı cilt bariyerini güçlendirir.
Leke ve ince çizgi gibi yaşlanma belirtilerini
yavaşlatmaya yardımcıdır.
UV ışınlarına karşı cildi korur.
Vichy Slow Age Fluid Gündüz Kremi Spf25
(Normal/Karma Cilt Tipleri)
İlk uygulamanın ardından cildiniz nemlenir ve bütün gün korunur.Her geçen gün cildinizin
daha iyi hale geldiğini, daha güçlü olduğunu ve tüm parlaklığını ortaya koyduğunu göreceksiniz.
Vichy Slow Age Cream Gündüz Kremi
(Normal/Kuruya Dönük Cilt Tipleri)
Vichy Slow Age Eyes Göz Kremi 
(Tüm Cilt Tipleri)

Göz çevresindeki koyu halkalar , şişkinlik , ince çizgiler gibi yaşlanma 
belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcıdır

vichy slow age

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.