Vichy Şampuanları

Vichy Şampuanları

Vichy Şampuanları Şampuanlar, sık kullanılan saç bakım ürünlerinden biridir. Saçların temizlenebilmesi için kullanımının şart olduğu şampuanlar, markalar tarafından yüksek dermokozmetik standartlarda geliştirilir. Bu markalardan biri olan Vichy, şampuanları ile kullanıcılarından yoğun ilgi görür. Tüm Vichy şampuanlarına dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Saç Sorunlarına Özel Geliştirilen Vichy Şampuanları
Genel bir saç probleminiz var mı? Ya da sorun halinde büyütülmeyecek ancak sizi rahatsız eden bir olumsuz durum? Peki, bakımınızı kaliteli ürünlere sahip markalardan biriyle yapmak ister misiniz? O zaman adresiniz Vichy şampuanları olmalı. Vichy şampuanları, üst düzey ham maddelerle özel tasarlanır ve kullanıcısının sorunlarını çözmeye odaklanır. Her saç tipine özel geliştirilen bu şampuanlar, çok özel bir bakım imkânı sunar.
Karma, yağlı, hassas, normal veya kuru hangi saç tipine sahipseniz sorununuza uyumlu geliştirilen şampuana, Vichy’den ulaşabilirsiniz.
Dolgunlaştırıcı bakım seti, kepek karşıtı şampuan, dökülme karşıtı, yağlanma karşıtı, micro peel, bakım seti, kuru, yağlı, hassas, normal ve kuru saç tipleri için geliştirilmiş tüm Vichy şampuanları dermoeczanem.com’da yer alıyor.

Vichy Dercos Saç Dökülmesine Karşı Şampuan
Dökülme; sık rastlanan problemlerden biridir. Özellikle genetik, mevsim geçişleri, hatalı ürün kullanımı, sigara, stres vb. gibi nedenlerden dolayı sık rastlanır. Kadınlar ve erkeklerde farklı şekillerde görülen bu soruna karşı etkili bakım yapmak gerekir. Öncelikle oluşum nedenlerinin farkına varılıp karşılığında bakımın ona göre yapılması daha etkili bir sonuç için şarttır. Dökülme karşıtı geliştirilen Vichy Dercos Dökülme Karşı Şampuan;
• Saçları derinlemesine temizler,
• Dökülmeyi azaltamaya çalışır,
• Saçlara etkili bir şekilde bakım yapar.
Vichy Dercos Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan
Kepek; saçların aşırı sıcak suyla ya da aşırı soğuk suyla yıkanması, tam durulanmaması, yağlı yemeklerin sürekli tüketimi, mevsim geçişleri, stres, yeterince taranmaması gibi nedenlerden dolayı oluşabilir. Kepek oluşumunun giderilmesi için derinlemesine bakım yapmak gerekir. Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan;
• Kepeği azaltmaya çalışır,
• Derinlemesine bir temizlik imkânı sunar,
• Normal ve yağlı saç tipleri için geliştirilmiştir.
Düzenli kullanımında etkisini gösterir. Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuana sitemizden ulaşabilirsiniz.

Vichy Şampuanları

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.