Vichy Purete Thermale

Vichy Purete Thermale

Kozmetik sektörünün hızla gelişimiyle standart güzellik anlayışları revize edildi. Koca gözler, hokka gibi burun, dolgun dudakların yerini cilt pürüzsüzlüğü ve güzelliği aldı. Şüphesiz cilt pürüzsüzlüğüne kavuşmak için, bakım ihmal edilmemelidir. Cilt bakımının en önemli aşaması, cilt temizliğidir. Vichy Purete Thermale ürünleri, kullanıcılarının elverişli bir cilt temizliğine ulaşabilmesi için özel geliştirilmiştir.

Vichy Purete Thermale Ürünleri
Cilt yüzeyindeki kirden, tozdan arındırmak, güneşin etkilerini gidermek, dış faktörlerin etkisini temizlemek, sebumdan kaynaklı aşırı yağı dengelemek için cilt temizliği yapmak şarttır. Günde minimum iki kez yapılması gereken cilt temizliği, cildi ferahlattığı gibi, gözenekleri de derinlemesine temizler.
Vichy Purete Thermale ürünleri, köpük, tonik, süt, jel, miseler su formuyla sitemizdeki yerini alır. Ürünler, içerdikleri yüksek aktif formüllerle cilde zarar vermeden etkili bir şekilde temizler. Cilt tipi ve ihtiyaçları özel düşünülerek geliştirilen bu ürünler ile cildinizde doğal bir esintiye kavuşabilirsiniz.

Purete Thermale Eau Moussant Temizleyici Köpük
Serinin yoğun ilgi gören temizleyici köpüğü karma, kuru, yağlı, hassas, normal cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Hipoalerjenik formülü, kliniklerce test edilmiştir. Akşam eve döndüğünüzde cildinizi etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ürünün verimini artırmak için temizliğinizi, Vichy Purete Thermale Perfecting Toner ile destekleyebilirsiniz.
Purete Thermale Perfecting Toner
Normal ve karma ciltler için geliştirilen formülü ile cilt bakımınızı daha kapsamlı hale getirmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cilt temizleyici üründen sonra Vichy Purete Thermale Perfecting Toner kullanarak, cildinizdeki çift aşamalı kompleks bir temizliğe ulaşabilirsiniz.

Purete Thermale Fresh Cleansing Gel
Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel, normal ve karma ciltler için geliştirilmiştir. Cildin nemini azaltmadan temizler ve ferah bir hisse kavuşturur. Cilde yararlı formülü ile derinlemesine bir temizlik için oldukça uygundur. Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Geli dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

Purete Thermale Göz Makyajı Temizleyicisi
Hassas göz çevresini temizlemek için özel geliştirilmiş formüle sahiptir. Özellikle makyajınızı temizlemek için yüksek performanslı bir ürün kullanmak istiyorsanız Vichy Purete Thermale Göz Makyajı Temizleyicisini, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vichy Purete Thermale Göz Makyajı Temizleyicisi, sitemizde sizleri bekliyor.
Vichy Purete Thermale Serisi ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Vichy Markasına Geri Dön

vichy purete thermale

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.