Vichy Liftactiv

Vichy Liftactiv

Ciltte, 30’lu yaşlardan itibaren yaşlanma etkileri görülmeye başlanır. Göz çevresindeki ince çizgiler yerini kırışıklık oluşumlarına bırakmaya başlar. Özellikle 25 yaşından itibaren anti aging bakım yapmak, ileride görülebilecek cilt sorunların riskini düşürür. Vichy anti aging serisi, cildinde zamanın etkisine rastlamak istemeyen kullanıcılara özel çeşitli ürünleri içerir.

Vichy Liftactiv Ürünleri
Cildinizdeki zamanın izlerine karşı bakım yapmak istiyorsunuz, ancak hangi markanın ürünlerini kullanacağınızı bilmiyorsunuz. Vichy, anti aging ürünleri ile tam da bu noktada imdadınıza koşuyor. Marka, geliştirdiği yüksek aktif içeriklerle, cilt üzerindeki yaşlanma etkilerini azaltmaya çalışıyor.
Kırışıklık, elastikiyet kaybı, sarkma oluşumu ve ışıltı azalması gibi zamanın etkilerine karşı Vichy ürünleri ile cevap verebilirsiniz. Bakım rutinlerinin her aşaması düşünülerek geliştirilen markanın ürünleri ile kapsamlı bir bakıma kavuşabilirsiniz.
Hiyalüronik asit içeren cilt maskesi, Liftactiv içeren güneş kremi, kırışıklıklara karşı geliştirilen cilt bakım kremi, gündüz bakım kremi, gece bakım kremi, göz çevresi bakım kremi gibi ürünlerle kompleks bir anti-age bakım için, Vichy Liftactiv bakım ürünlerini seçin.

Capital Ideal Soleil Liftactiv
Markanın bu güneş kremi cildi UV ışınlarına karşı etkili bir şekilde korur ve zamanla kaybedilen ışıltıyı tekrar kazandırmayı amaçlar. Hassas ciltler dâhil tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Güneşe çıkmadan yarım saat önce kuru cildinize uygulayabilirsiniz.

Mineral 89% Mineralizing Water
Son zamanların trend ürünleri arasında yer alan Mineral 89% Mineralizing Water, cilt bakımına başlarken ilk ürün olarak kullanılabilir. Cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye yardımcı formülü Mineral 89% Mineralizing Water, sitemizde avantajlı fiyatıyla yer alıyor.

Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi
Kırışıklık oluşumuna karşı bakım yapan Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi ile cildinizi zamanın etkilerine karşı koruyabilirsiniz.

Liftactiv Serum Göz ve Kirpik Serumu
Liftactiv Serum, 35 yaş üstü kadınların kullanımına uygundur. Göz çevresi ve kirpiklere karşı etkilidir.
Vichy Liftactiv ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Vichy Markasına Geri Dön

vichy liftactiv

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.