Vichy Kepek Şampuanları

Vichy Kepek Şampuanları

Kepek çok görülen saç sorunlarından biridir. Estetik açıdan hiç hoş durmayan bu sorun, yetişkinlerin hayatını zorlaştırır. Birçok dermokozmetik marka, kepek sorununa karşı özel formüller geliştirir. Bu markalardan biri olan Vichy, kepek karşıtı geliştirdiği ürünlerle dermoeczanem.com’da…

Kepek Karşıtı Geliştirilen Vichy Ürünleri
Kepek; saçların temiz yıkanmaması, saç tipine uygun olmayan ürün kullanılması, yeterince durulanmaması, kimyasal içerikli ürünlerin sık kullanılması, saç diplerinin kuru kalması, mevsim değişiklikleri, sık ürün değişimi, aşırı sıcak ya da soğuk suyla saç diplerinin yıkanması, birçok olumsuz saç sorunları gibi nedenlerden dolayı oluşabilir. Bu gibi olumsuz durumların dışında gerçekleşen kepek probleminin nedenini mutlaka öğrenmeniz gerekir.
Vichy geliştirdiği kepek şampuanları ile bu problemi çözmeye çalışır. Özel ham maddelere sahip bu ürünler, derinlemesine bakım için son derece uygundur. Her saç tipine özel seçeneklerle geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yağlı, kuru, normal ve hassas saç tipleri için geliştirilen bu şampuanlar son derece detaylı bakım yaparlar. Yüksek performans sergileyen Vichy şampuanları, AR-GE çalışmalarıyla desteklenirler. Ayrıca kullanıcılarının saçına duyulan saygıyla geliştirilirler.

Vichy Dercos Normal ve Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Şampuan
Vichy tarafından geliştirilen bu kepek şampuanı, saçlara derinlemesine bakım yapar ve temizlerler. Saçtaki kepek problemini çözmeye çalışırlar. Düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisi hemen hissedilir. 6 haftaya kadar düzenli kullanılması önerilir. Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan/ Hassas
Sülfat içermeyen özel formüle sahiptir. Saçları derinlemesine temizler ve kepek oluşum riskini azaltmaya çalışır. Yumuşacık dokusu saçlar üzerinde etkilidir. Saç derisine masaj yaparak uygulayın ve bir süre bekledikten sonra durulayın. Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan sizleri bekliyor. Tüm kepek karşıtı şampuanlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Vichy Kepek Şampuanı

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.