Vichy Aqualia

Vichy Aqualia Thermal

Cilt kuruluğu, nemsiz kalmış ciltlerde yaygın olarak görülür. Bu kuruluğu giderebilmek için dışarıdan nem takviyesi yapmak gerekir.

Nem eksikliği cildinizde birçok probleme yol açabilir. Özellikle;
• Kırışıklık oluşumunu artırabilir,
• Cildin ışıltısını azaltabilir,
• Cildin savunma mekanizmasını düşürebilir,
• Cildin elastikiyet dengesini bozabilir.

Cildinizde bu tarz problemlerle karşılaşmamanız için, mutlaka nemlendirmeniz gerekir. Bu noktada Vichy Aqualia Thermal ürünleri imdadınıza koşuyor. Vichy Aqualia Thermal, cildinizi derinlemesine nemlendirerek canlı bir görünüm kazandırmayı amaçlar.
Vichy Temizleme jeli, hassas cilde uygun nemlendirici, göz çevresi için nemlendirici bakım kremi, rahatlatıcı termal su, nemlendirici bakım kremi gibi seçeneklerle Vichy Aqua Thermal Serisi sitemizde yer alıyor.

Aqualia Thermal Rich Cream
Kuru ciltler için geliştirilen Vichy Aqualia Thermal Rich Cream, cilde derinlemesine bir nem kazandırmayı amaçlar. İnce çizgilere karşı oldukça etkili formülü ile bakım yapar.

Aqualia Thermal Extra Sensitive
Sprey formuyla oldukça kullanışlı olan Aqua Thermal Extra Sensitive, günlük nem bakımı için oldukça uygundur. Dış faktörlerin etkisini de azaltmaya yardımcı olan formülü, yapış yapış bir his bırakmadan nemlendirir.

Aqualia Thermal Rehydrating Cream Light
Bitkisel özlerle ve hiyalüronik asitle harmanlanan yapısı ile Aqualia Thermal Rehydrating Cream Light, sitemizde avantajlı fiyatıyla yer alıyor. Normal ve karma ciltler için uygun olan Aqualia Thermal Rehydrating Cream Light ürününe sitemizden ulaşabilirsiniz.

Aqualia Thermal Awakening Eye Balm
Hassas ve kuru ciltlere uygun olan Aqualia Thermal Awakening Eye Balm ile göz çevresindeki sorunlara karşı bakım yapabilirsiniz. Cildinizde yoğun bir nem etkisi görebilmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vichy Rahatlatıcı Termal Su
Termal suyun cilde birçok faydası vardır. Cildi ferahlatır, nemlendirir, yatıştırır. Özellikle epilasyon sonrası, güneşlenme sonrası, makyaj sabitlemek için ya da makyaj öncesi rahatlıkla kullanılabilir. Cildinizi nemlendirirken doğal bir ferahlığa kavuşmak isterseniz Vichy Rahatlatıcı Termal Suyu sipariş verebilirsiniz.
Vichy Aqualia Thermal serisinin ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Vichy Markasına Geri Dön

vichy aqualia thermale

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.