Takma Kirpikler

Takma kirpikler, kirpikleri daha yoğun ve hacimli göstermek için kullanılır. Daha çok seyrek, az, kısa kirpikli kadınların tercihidir.

Takma Kirpik Nasıl Takılır?
Kadınlar geçmişten bugüne güzelliklerine önem vermişler ve güzelleşmek için farklı birçok yöntem bulmuşlardır. Bu yöntemlerden biri de hiç şüphesiz takma kirpiklerdir. Özellikle düğünlerde, kına gecelerinde, nişanlarda, mezuniyet partilerinde, doğum günlerinde, romantik akşam yemeklerinde, önemli buluşmalarda kadınlar tarafından çok kullanılır. Evde takılan formları da vardır, makyaj sanatçıları tarafından takılması gereken formları da vardır. Makyaj sanatçıları tarafından kullanılan formları, doğal kirpiklerin arasına ipek kirpik eklemek suretiyle yapılır. İpek kirpikler daha uzun süreli kullanıma açıktır. Evde kullanılan formları ise yapıştırıcıyla bireysel olarak eklenir. Takma kirpik takmaya başlamadan önce göz çevrenizi çok iyi bir şekilde temizlemeniz gerekir. Göz makyajınızın temelini yapmalısınız. Devamında satın aldığınız kirpiğin boyunu göz çevrenize göre ayarlayın. Takma kirpik yapıştırıcısını takma kirpiklerin üzerine sürün, kirpiği bir cımbız yardımıyla tutun ve kirpik dibinize yapıştırın.

Takma Kirpik Nasıl Çıkarılır?
Bu ürünleri takması kadar çıkarması da olaydır. Özellikle hayatında hiç kullanmayan kadınlar tedirgin olurlar. Oysa takma kirpiği çıkarmak son derece kolaydır. Gözünüze yapıştırdığınız takma kirpiği çıkarmak için ürünü tutun ve nazikçe çekin. Çıkarma işlemini tamamladınız bile.

Takma Kirpik Önerisi
Sitemizde her kirpik tonuna özel ürün bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip bu kategori son derece şık ürünleri içerir. Gireceğiniz ortamın yıldızı olabilmek için ihtiyacınıza ve isteğinize uygun ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Kategorimizden örnek verecek olursak; Yenilikçi güzellik ürünleri ile dikkat çeken Mavala, Güzel Kirpikler Seti ile kadınlara çok amaçlı bir kullanıma uygun bakım şansı tanıyor. İçerisinde; kirpikleri koruyan kompleks barındırır. Maskara gibi uygulanan kirpik besleyici ile parlaklık veren bakım ürünü ile doğal ve dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz.
Ardell Fashion Takma Kirpik Başlangıç Seti ise, ilk kez kirpik takmaya başlayacak kadınlar için etkili bir alternatiftir. Özellikle gece gezmeleri için oldukça uygun olan bu ürünle tüm gözleri üzerinizde toplayabilir dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz.
Geliştirdiği makyaj rutinlerini pratikleştiren ürünleri ile dikkat çeken Nascita, Tekli Kirpikler ürünü ile son derece bütünsel bakışlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Daha çekici, kusursuz bakışlar için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Takma Kirpik Markaları
Dermoeczanem.com’da özellikle kadınlar için makyaj yaparken kullanabilecekleri tüm ürünler en ince ayrıntısına kadar düşünülerek kategoriler oluşturulurmuştur. Geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıya sunulan bu kategorilerden olan takma kirpikler kategorisinde seçkin markaların, stil ürünleri bulunmaktadır. Son derece nitelikli bir kullanıma sahip bu ürünlerle birlikte gireceğiniz tüm mekânlarda konuşulan kesinlikle siz olacaksınız.
Bu kategoriden Lush, Ardell, Nascita, I Envy, Haute Couture, Eylure gibi markalara ulaşabilirsiniz. Takma kirpikleri dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.
Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Takma Kirpikler

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.