Shoosha

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Shoosha Ürünleri

Shoosha Ürünleri

Shoosha, anne ve bebekler için organik ham maddelerle geliştirdiği ürünleri dermokozmetik alanına sunar. Yenilenebilen kaynaklardan elde edilen bu ham maddeler, özenle seçilir ve son teknoloji eşliğinde Shoosha laboratuvarlarında işlenir. Bebeğinizin ve kendinizin bakımını güvenilir ürünlerle yapmak isterseniz, Shoosha dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Shoosha Ürünleri
Anneler, bebekleri için hep en iyisini isterler. Bakımları için de geçerli olan bu istek, onları kaliteli, temiz içerikli, kendini ispatlamış markalara yönlendirir. Bu markalardan biri hiç şüphesiz Shoosha markasıdır. Geliştirdiği ürünlerle anne ve bebekler için çok özel formüller sunar. Menşei Kanada olan marka; bebek şampuanı, çatlak serumu, nemlendirici balsam, bebek yağı, pişik kremi, göğüs ucu kremi, mineral güneş kremi, yüz ve vücut güneş kremi geliştirir. USDA sertifikasına sahip Shoosha ürünleri, sitemizde yer alıyor.

Shoosha Organic Rejuvenate Stretch Mark Toparlayıcı Çatlak Serumu
Marka tarafından geliştirilen serum, cilt tonu dengesizliği, çatlak görünümü ve kırışıklık görünümüne karşı bakım yapar. Karın, göğüsler, uyluk, basen ve belde kullanılabilir. Organic Rejuvenate Stretch Mark Toparlayıcı Çatlak Serumu, dermoeczanem.com’da…

Shoosha Organic Rescue Nipple Balm Göğüs Ucu Kremi
Organik içeriklerle geliştirilmiş göğüs ucu kremi, meme uçlarını nemlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca yumuşak bir hisse ulaştırmayı amaçlar. Yapısı lanolin içermez ve rahatlıkla kullanılabilir. Organic Rescue Nipple Balm Göğüs Ucu Kremi, dermoeczanem.com’da…

Shoosha Organic Protective Diaper Balm Bebek Pişik Kremi
Pişik oluşumu, bebeklerde sık rastlanan cilt sorunlarından biridir. Bebeğin altının nemli bırakılması, doğru temizleme ürünleri ile temizlenmemesi, dar kıyafetler giydirilmesi gibi sebeplerle oluşabilir. Bebeğinizin bez bölgesinde pişik sorununa rastladıysanız Organic Protective Diaper Balm Bebek Pişik Kremini rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Tüm Shoosha ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.