Semih-Test

TIME-FILLER EYES CREAM

Göz çevresinde bulunan kırışıklık ve koyu halka görünümüne karşı bakım yapar. Göz çevresinde dolgun ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı bakım kremi.

Time-Filler Eyes Cream 15ml Nedir ?

%94.7 doğal kaynaklı içerikler ile formüle edilmiş yoğun göz çevresi bakım kremi. Hyalüronik Asit içerikli göz çevresine etkili ve yoğun bir şekilde bakım yapmaya yardımcı göz kremi

Ürün Faydaları

Yeni geliştirilmiş formülü sayesinde göz çevresinde kırışıklık görünümüne karşı bakım yapar. Göz çevresinin daha çekici ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Göz çevresinin günden güne daha pürüzsüz bir görünümde olmasına yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır ?

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilirsiniz. Göz çevrenize eşit bir şekilde dağıtmaya özen gösteriniz. Göz çevresi hassas bir yapıda olduğu için nazik hareketler ile sürülmesi gerekmektedir.

Kimler Kullanabilir ?

Göz çevresinde kırışıklık ve yorgun bir görünümüne sahip kişilerin kullanımına özel olarak üretilen bakım kremi tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Diğer Filorga Favorilerini Keşfedin


Time-Filler Eyes

Time-Filler 5XP

Time-Filler Night

Time-Filler Intensive
Cilt Tipi Tüm cilt tipleri Normal ve kuru cilt tiplerine özel Tüm cilt tipleri Tüm cilt tipleri
Ürün Göz çevresinde dolgun ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı bakım kremi. Derin kırışıklık görünümüne karşıt bakım yaparken aynı zamanda ciltte pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı gece bakım kremi. Kırışıklık görünümüne karşıt bakım yaparken ciltte daha pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı serum.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.