Pierre Fabre Oral Care

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Pierre Fabre Oral Care Ağız Bakım Ürünleri

Pierre Fabre Oral Care, 1960’lı yıllardan beri Avrupa’nın önde gelen diş markaları Eludril, Elgydium ve Arthrodont’ı kapsayan, Pierre Fabre’nin titiz, profesyonel ve mükemmeliyetçi koşullarında geliştirilen ağız bakım markasıdır. Pierre Fabre Oral Care ekibinin mottosu, dünyaya gülümseyen yüzler kazandırmaktır. Bu sebeple tüketicilerin karşı karşıya oldukları sorunlara, bilimsel çözümler üretir.

Pierre Fabre markasının, çok yönlü tecrübeleri sayesinde, ağız bakımı ve geniş ağız temizliği alanında çok zengin bir ürün portföyü Pierre Fabre Oral Care’de bir araya gelir. Pierre Fabre Oral Care’i geniş ürün portföyü, çatı markası olan Pierre Fabre’nin zengin geçmişi ve markanın ,tüm kitleler için spesifik çözümler üretmek felsefesine, dayanmaktadır. Bu felsefeyi faaliyete dönüştürmek için, Fransa’da, Avrupa’nın en tecrübeli tesislerinde, en özel ham maddeler bir araya getirildi. Bu tesiste, Pierre Fabre Oral Care bünyesinde üretilen tüm ürünler titizlikle kontrol edilerek tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Pierre Fabre Oral Care, 1960’lı yıllarda bu alanda faaliyete başlamış olsa da, Elgydium serisinin ilk diş macunu 1972 yılında sunulmuştur ve o zamandan bu yana 60 farklı ülkenin insanlarına gülümseyen yüzler kazandırmıştır. Bütün bu süreçte ise, 24 ton plastikten, eco tasarım sayesinde tasarruf edilmiş ve çevreci bir tutum sürdürülmüştür.

Pierre Fabre Oral Care, ana markasının altında üç alt marka/seri bulunur. Bunlar Elgydium, Elgydium Kids ve Eludril’dir.

Elgydium geniş ürün portföyü sayesinde en çok bilinirliğe sahip olan serilerin başında gelir. Elgydium Kids’ten de 3 adet olmak üzere 8 adet diş macunu ve 2 adet özel diş fırçası vardır. Ayrıca çocuklar için, 2 farklı diş jeli vardır, bütün bu ürünler birbirinden farklı sorunlara çözüm üretmek için geliştirilmiştir.

Eludril Serisi ise özel olarak geliştirilmiş ağız çalkalama sularını içerir. Ağızdaki plak oluşumlarını engellemeye yardımcı ve klasik ağız bakım temizliği için geliştirilmiş bu çalkalama suları, 6 yaşından itibaren kullanmaya uygundur.

Pierre Fabre çatısı altında olan, Pierre Fabre Oral Care, diğer Pierre Fabre markaları gibi en yüksek Avrupa Standartları altında, tüketiciye titizlik ve en üst düzey kontroller ile birlikte çevreye saygılı olarak ürünlerini sunmaktadır. Pierre Fabre 1951 yılında Fransa Castres’de eczacı ve botanist Pierre Fabre’nin çalışmaları ile başlamış, 1962 yılında Avrupa’nın en özel Laboratuvarları sayesinde günümüzün en bilinen sağlık şirketlerinden biri haline gelmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.