Organix Ürünleri

 Güçlü antioksidan içerikleri ile saçı koruma altına alan, mükemmel bir parlaklık sağlamaya yardımcı Organix saç bakım ürünleri, eşsiz formülü ile saçı nemlendirir, saç gövdesini güçlendirir ve saçı sağlığına kavuşturmayı hedefler. Ürünlerin raf ömrünü uzatmak için kullanılan madde olan paraben ve saçta nem kaybına ve bozulmalara neden olan sülfat gibi zararlı maddeler Organix ürünlerinde kesinlikle bulunmaz. Güvenli içeriği ile tüm aile bireylerinin güvenle kullabileceği şampuan markası, hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. 

 Organix full dolgunlaştırıcı Biotin&Collagen serisi saçı çevresel etkenlere, boya ve fön işlemlerine karşı korur. Kırılma engelleyici Keratin Oil Serisi kuru ve güçsüz saçları kuvvetlendirir. Turunçgil ve nane yağının etkisi ile erkeklere özel Citrus mint bakım serisi saçların daha kalın ve gür görünmesine yardımcı olur. Aşırı kuru ve nemsiz saçlar için Macadamia Oil serisi, en kuru saçlarda bile mükemmel bir nemlilik sağlar. Aşırı işlem görmüş ve hasarlı saçlar için Awapuhi ginger serisi, kimyasal işlem sonrası saçlarda meydana gelen zararları onarmaya yardımcı olur. Mevsimsel dökülen&Kuru saçlar için Moroccan argan oil bakım serisi, saçların hızlı uzamasını ve dökülen saçların yeniden çıkmasını destekler. Yavaş uzayan ve mat saçlar için B5 Serisi, saçı dipten uca besleyerek daha hızlı ve sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Yağlı saçlar için Eacalyptus bakım serisi, içerdiği Okaliptus, nane ve çay ağacı yağı ile saç derisinde meydana gelen yağlanma problemini en aza indirger.
 Her biri muhteşem kokuya sahip Organix markasının tüm ürünlerine sitemizden en ucuz fiyatlarla sahip olabilir kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

organix-10.jpg (138 KB)

Organix  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 10/09/2019 - 31/10/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Kırılan saçlar için hindistan cevizi sütü özlü serum.
(0)
Organix Coconut Milk Serum 118ml
59,90 TL
44,92 TL
Saçlarınızı şekillendiricilerin ısı etkisine ve güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı, nemlendirici şampuandır.
(0)
Organix Argan Oil Of Morocco Shampoo 385ml
69,90 TL
52,43 TL
Kalınlaştırıcı Bambu Bakım Kremi
(0)
Organix Bamboo Fiber-Full Conditioner 385ml
69,90 TL
52,43 TL
Daha hacimli ve dolgun görünümlü saçlar için şampuan
(0)
Organix Biotin&Collagen Full Dolgunlaştırıcı ve Uzatıcı Şampuan 385ml
69,90 TL
52,43 TL
Daha hacimli ve dolgun görünümlü saçlar için bakım kremi
(0)
Organix Biotin&Collagen Full Dolgunlaştırıcı ve Uzatıcı Bakım Kremi 385ml
69,90 TL
52,43 TL
Susuz saç tellerini gençleştirir
(0)
Organix Coconut Water Şampuan 385ml
69,90 TL
52,43 TL
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.