Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

   Mustela markası dermokozmetik anne bebek ürünleri alanında en çok tanınan ve tercih edilen bir marka. Markanın kuruluşu 1950’li yıllara dayanıyor. Genç bir girişimci olan Paul Berthome ve ortağı bir eczacı tarafından kurulan marka yıllar içerisinde bebek bakımı ve anneler için gerekli üstün kaliteli ve sağlıklı dermokozmetik ürünleri geliştirmeyi başarmış. Mustela markasının çatlak karşıtı kremleri, pişik kremleri, Maternite serisi, Stelatopia serisi, Mustela şampuanları en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Sitemizde Mustela anne ve bebek ürünlerini özel kampanyalar ve indirimler ile satın alabilirsiniz.
   Mustela markası dünyanın en çok bilinen ve kullanılan anne ve bebek bakım ürünleri markasıdır. Bebekler yapıları gereği bütün ihtiyaçlarını belirli bir erişkinliğe ulaşıncaya kadar anne ve babalarından karşılarlar. Bu nedenle bebek bakımında anne ve babalara büyük görevler düşmektedir. Oldukça zorlayıcı bu dönemde bebeklerini en iyi şekilde büyütmek isteyen anne ve babalara yardımcı olabilecek çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bunları bir çatı altında toplayan mustela firması özellikle anne ve bebek sağlığı konusunda oldukça gelişmiş ürün gruplarına sahiptir. Mustella firması 1950 yılından bu yana bütün bilgi ve birikimini anne ve bebek sağlığı üzerine harcayarak bu alanda çok faydalı ürünler geliştirmiştir. Özellikle her ürettiği ürünü kimin için ürettiğinin bilincinde olarak gerçekleştiren marka bu alanda seçilmiş markalar arasına girmeyi başarmıştır. www.dermoeczanem.com sitesinde mustela ürünleri adı altında bütün bu destek ürünlerine ulaşmak mümkündür.
   Mustela 1950 yılında annelerin bebek bakımında klasik sabun , şampuan gibi maddelerin dışında neredeyse hiçbir başka alternatif bulamadıklarını keşfeden iki girişimcinin , hem bebek hem de hamileler için ve yeni bebek sahibi olan annelerin kullanımı için, hayatı kolaylaştıran, hassas bebek cildine ve anneye uygun cilt bakımı ve temizleme ürünleri geliştirme çabaları ile ortaya çıkan bir markadır. Bu genç girişimci yatırımcıların kurduğu şirketin adı Laboratoires Expanscience’nin’tır . İlk kurucu başkan bu günkü yönetim kurulu başkanının da babası olan Paul Berthome’dur. Diğer ortağı ise bir eczacıdır.
   Bu amaçla kullanılan şirket ilk kez 1950 yılında bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak üretilmiş temizleme losyonunu üreterek bebek bakımı alanında yeni bir çağ açmış oldular. Bu şekilde Laboratoires Expanscience bebek ürünleri alanında atmış olduğu bu dev adımı ileriye götürerek, farklı bebek bakım ürünleri ve devamında anne bakım ürünleri, hamileler için üretilmiş farklı ürünler geliştirmeye başladı .
   Geçmişte bebek cildinin , yetişkin cilden ne kadar büyük farklılıklar gösterdiğine dikkat edilmemiş ve bu yüzden bir çok bebek , kullanılan sabun şampuan ya da dezenfektanlar nedeni ile ağır sağlık sorunlarına maruz kalmışlardır. Zira önceleri kullanılan bebek şampuanlarında bu gün deterjan olarak dahi kullanımı sakıncalı görülen bir çok maddeler bulunmaktaydı . Bebek cildinin hassas yapısını keşfeden Mustela’nın kurucuları aynı şekilde hamile kadınların da özel ürünlere ihtiyaç duyduğu gerçeği ile hareket ederek yeni bir bakım ürünleri grubunun da temelini atmış oldular.
   O günden bu yana bu yenilikçi ve araştırmacı geleneğinden kopmayan Mustela markası tüm anne adayları , ve anneler ve bebekler için mükemmel ürünler üretmeye devam ediyor.
   Bu gün Mustela Bebek ürünleri içerisinde, doğumdan itibaren kullanılabilecek bebek şampuanları, vücut yıkama ürünleri, konak bakım şampuanları, bebekler için özel nemlendirici kremler, atopik ciltlere sahip bebek ve çocuklar için özel yıkama ve nemlendirme ürünleri, pişik bakım kremleri gibi ürünlerdir. Mustela Bebe serisi ürünleri kendi içinde günlük bakım serisi, banyo serisi, bez değişim serisi ve koruyucu bakım serisi olarak dörde ayrılmıştır. Mustela bebek kategorisinde en çok aranan anahtar kelimeler içerisinde , Mustela Krem , Mustela urunleri, Mustela bebek , Atopik ciltler için olan ürünlerden Stelatopia , Stelatopia Mustela, Mustela Sampuan, Mustela Bebek şampuanı, Bez değişimi serisinde ise Mustela Pişik Bakım Kremi ve Mustela Vitamin Barrier krem bulunur , Mustela bebe , Mustela Güneş Kremi, kelimeleridir.
    Marka bebek ürünleri ile yaptığı çıkışı , hamilelik dönemi ve annelik dönemi için ürettiği özel bakım ürünleri ile de sürdürerek bu alanda dünyanın en saygın markaları arasında yükselişini devam ettirmiştir. Paraben içermez , hipoallerjenik ürünler üreten firma, en zorlu hamilelik dönemlerinde bile milyonlarca anneye konforlu bakım sağlayan özel ürünler geliştirmiştir.
    Özellikle hamilelik çatlakları tüm kadınların korkulu rüyası haline gelmiş , istenmeyen bir durumdur. Herhangi bir önlem almayan anne adaylarının %95 lik kesiminde hamilelik çatlakları oluşur. Oysa gerekli bakım yapıldığında ve çatlak görünümleri iyileştirilir.Mustela Çatlak bakım krem çeşitleri de ilk üretildiği günden bu yana anne adaylarının tercihleri arasında ilk sıralardadır.
    Yine anneler için üretilen doğum sonrası toparlayıcı Mustela Post Partum Reconstruction krem, Ultimate Hydration krem, Göğüz ucu bakımı için kullanılan Mustela Nursing comfot balm isimli göğüs ucu bakım kremi, göğüs toparlayıcı olarak kullanılan Mustela Specific Support Bust Özel Göğüs Sıkılaştırıcı krem önemli aranan ürünler arasındadır.
    Mustela ürünleri ülkemizde uzun yıllardır eczane satış noktalarında bayilik esası ile satılmaktadır. Türkiye genelinde 1500’e yakın Mustela Satış noktası ile anne ve bebeklere ulaştırılan bakım ürünleri daha uzun süre tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak misyonu ile çalışmakta.
    Tüm bu ürünlere ilave olarak bebek cildine uygun şekilde formüle edilmiş olan ve bununla birlikte tüm ailenin güvenle kullanabileceği güneş kremi mustela güneş kremidir. Mustela Güneş kremleri ve spreyleri ve After sun ürünü paraben içermeyen yumuşak formülü ile bebeğinizin ve sizin hassas cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olurken aynı zamanda da gerekli günlük bakımına katkı sağlıyor.
    www.dermoeczanem.com yıllardır Mustela Bayii satış noktası olarak siz değerli halkımıza hizmet vermekte, en ucuz fiyatlarla tüm Mustela ürünleri’ne bu sayfamızdan ulaşabilir ve dilediğiniz ürünleri online sipariş verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3
Toplam 71 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
Mustela anne ve bebek ürünleri markası 1950 yılında kurulmuş bir eczacılık şirketi olan Fransız Expanscience Laboratuvarlarının en önemli markasıdır.
Mustela 99 farklı ülkede satılan onlarca çeşit anne ve bebek ürünü ile Avrupa ve Dünya’nın en çok bilinen ve tercih edilen anne ve bebek markalarından birisi. Tüm ürünler Fransa’da üretilmekte. Expanscience Laboratuvarları Türkiye’de kendi kurduğu şirket ile faaliyet göstermekte. Mustela Bebek ürünlerinin en çok tercih edilenlerinin başında Mustela Şampuanlar, Mustela pişik kremi, Stelatopia serisi ve Stelatria serisi gelmekte. Bunun yanı sıra elbette bebekler için üretilmiş ve tüm ailenin kullanabileceği Mustela Güneş kremleri ve losyonları da çok seviliyor. Mustela Maternite anne ürünleri de hem Türkiye hem de dünyanın geri kalanında annelerin ilk tercihlerinden. Bu serinin içerisinde de çatlak oluşumuna karşı bakım sağlayan ve çatlak görünümüne karşı savaşan Mustela Maternite Stretch Mark çatlak karşıtı krem geliyor. Bunun yanında anne bakımında kullanılan yağlar, kremler tercih edilen ürünler arasında. Mustela Bebek ürünleri ve Mustela Maternite anne ürünlerini , özel kampanyalarını ve indirimi fiyatlarını dermoeczanem.com’da her zaman bulabilirsiniz. Dermoeczanem.com dermokozmetik ürünler alanında sizlere avantajlı fırsatlar ve indirimli fiyatları %100 ürün güvenliği ile sunmakta.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.