Mustela

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2

Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

Mustela bir Fransız eczacı tarafından kurulmuş, uzun yıllardır alanında lider olan bir anne bebek markasıdır. Türkiye’de Expanscience Laboratuvarları İlaç San. Paz ve Dış Tic. A.Ş adı ile faaliyet gösteren şirket Mustela bebek ve anne ürünlerinin tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini yürütüyor.
Yıllardır dermokozmetik bebek markası denildiğinde ilk akla gelen marka niteliğini taşıyan Mustela, özellikle Mustela bebek şampuanı ile kazandığı haklı bir şöhrete sahip.

Yeni Doğan Bebekten İtibaren Kaliteli Bakım
Mustela yeni doğan bebek şampuanı ve Mustela bebek kremi, bebek temizleme ürünleri, Mustela pişik kremi bebeğinizin doğduğu günden itibaren sizin bebeğinizin en büyük desteği olacak. Bebek cildi yetişkin cildinden çok daha farklıdır. Daha hassas ve kırılgan yapıya sahip, bebek cildine özen gösteren kaliteli bakım ürünlerine ihtiyaç duyar. Bebeğinizin cilt temizliğini, saç temizliğini, nemlendirme ve koruma ihtiyaçlarını dermokozmetik kalitedeki Mustela Bebek ürünleri ile yerine getirebilirsiniz. Bebeğiniz daha dünyaya gelmeden, kendinize özen göstermeniz gerekir. Bu dönemde çatlak oluşumuna karşı size Mustela Çatlak kremi destek oluyor. Bunun yanında çatlak karşıtı bakım için Mustela Çatlak yağı da diğer bir seçenek.

Mustela Stelatopia ile Problemli Bebek Ciltlerine Özenli Bakım
Özenli bakıma ihtiyaç duyan, tepkisel, probemli bebeklerde daha derin destek sağlayan Mustela Stelatopia serisi ile hem temizlik hem de nemlendirici bakım ve yatıştırıcı destek sağlamanız mümkün olabilir.

Mustela Pişik Kremi ile Bebeğinize Konforlu Uykular
Bebek bakımının en önemli unsurlarından birisi de bebek bezi bölgesinin pişikten korunmasıdır. Mustela pişik kremi, bebeğinizin bez bölgesinin günlük bakımını yapmak ve cildini korumak üzere sizin en büyük yardımcınız. Bebeğinizin huzurunu kaçıracak sorunlardan kaçınmak için, bez bölgesinin temizliğini özenle yapmalısınız. Bu aşamada Mustela Islak mendilden yararlanabilirsiniz. Sonrasında iyice temizlenmiş kuru cilt üzerine ince bir tabaka halinde süreceğiniz Mustela pişik kremi bebeğinizin teninde koruyucu bir bariyer oluşturarak, bebeğinizi bez, dışkı ve idrar temasının olumsuzluklarına karşı korumaya yardımcı olur.

Mustela Bebek Şampuanı 1 Numara
Bebeklerin saçlı derisi çok hassas ve yıpranmaya karşı daha savunmasızdır. Bu nedenle içerikleri ve formülü özenle seçilmiş, klinik deneyler ve testlerle güvenliği kanıtlanmış Mustela bebek şampuanları bebeğinizin saç ve vücut temizliğini özenle yapar. Mustela formülleri bebeğinizin cilt ve genel sağlığına zarar verebilecek koku, renklendirici boya ve toksik koruyucular içermez. Tüm Mustela kremleri bebek cildine uygun şekilde tasarlanır ve uzun güvenlik testlerinden geçirilir.

Yüksek Oranda Doğal İçerikli Formüller
Mustela anne ve bebek ürünlerinde yüksek oranda doğal içerikler kullanılır. Doğal ürünlerin kaynakları seçilirken, yüksek kaliteli hammaddeler tercih edilir. En çok kullanılan doğal içerikler ise ay çiçeği çekirdeği distitalı, avakado yağı ve ekstresi, shea yağı, doğal kökenli Carnawba mumu ve Gliserin gibi maddelerdir.

Mustela Bebek Ürünleri Nereden Alınabilir?
Mustela bebek ürünlerini, bayii olan eczanelerden ve güvenilir dermokozmetik satış noktası olan dermoeczanem.com’dan, Mustela fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Dermoeczanem.com satın aldığınız Mustela bebek ürünlerini en özenli şekilde paketleyerek aynı gün kargoya verir ve kısa sürede kapınıza kadar teslim edilmesini sağlar. %100 müşteri memnuniyeti hassasiyeti ile çalışan Dermoeczanem tüm ürünlerin saklanmasında en uygun koşulları sağlamaya özen gösterir.

Mustela Anne Serisi: Mustela Maternite
Bebek sahibi olmayı planlayan ya da bebek bekleyen anne adayları, yeni bebek sahibi olmuş kimselerin bakım ihtiyaçlarına yönelik Mustela anne ürünleri serisi: Mustela Maternite ürünleridir. Bebek teni hassasiyeti ile anne adayının tüm ihtiyaç ve özelliklerini göz önünde bulunduran seri, bilim adamları tarafından binlerce özel testten geçirilerek hazırlanan özel formüllere sahiptir. Mustela Maternite serisi içerisinde, çatlak kremleri, Mustela çatlak serumu, vücut destekleyici jel, maternite krem, maternite yağ gibi ürünler mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.