Möllers Omega-3 Balık Yağı Sıvı Formu 250 ml
Ürün Fiyatı
599,00 TL

Möllers Omega-3 Balık Yağı Sıvı Formu 250 ml

Barkod:7070866013288 Ürün Kodu : 25127 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

Balık yağlı, A,D,E vitaminli takviye edici gıda
Ürün Fiyatı
599,00 TL
Havale ile 11,98TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (31)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Möllers Omega-3 Balık Yağı Sıvı Formu 250 ml


  Ürün Adı:
  Möllers Omega-3 Balık Yağı Sıvı Formu 250 ml


  Ürün Markası:
  Möllers


  Ürün Boyutu:
  250 ml


  Özet Bilgi:
  A, D, E Vitamini içeren takviye edici gıda.


  Ürün Faydaları:
  Balık yağı üretim kalitesini belgeleyen ISO 22000:2005 ve GMP sertifikalarına sahiptir.
  Balık yağlarının üretimi ve şişelenmesi Norveç’te yapılmaktadır.
  Möller’s Omega-3 sıvı formları 250 ml’lik cam şişededir.


  Kullanım Şekli:
  3-4 yaş çocuklar için; günde 2,5 ml
  4-10 yaş grubu çocuklar için; günde 5 ml
  ​11 yaş üzeri ve yetişkinler için; günde 5 ml

  Beslenme Referans Değeri : 

  3-4 Yaş Grubu Çocuklar İçin 4-10 Yaş Grubu Çocuklar, 11 Yaş Üzeri ve Yetişkinler İçin
  Besin Öğeleri 2,5 ml (1/2  2tatlı kaşığı) %BRD 5 ml ( 1 tatlı kaşığı) %BRD
  Omega-3 Yağ Asitleri 585 mg 1170 mg
  - DHA 275 mg 550 mg
  - EPA 185 mg 370 mg
  A vitamini 125 µg(457,5 IU) * 250 µg (915 IU) %31
  D3 Vitamini 5 µg(200 IU) * 10 µg (400 IU) %200
  E vitamini 1,5 mg (1,5 IU) * 3 mg (3 IU) %25
  DHA: Dokosaheksaenolk asit                                         EPA: Elkosapentaenolk asit                                    BRD: Beslenme Referans Değeri
  *3-4 yaş grubu için beslenme referans değeri yoktur.
  Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 007333 - 11.03.2020    

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.