sadsad x
asdasd
Krc Derma Ürünleri

İleri düzey saç ve cilt bakımı konusunda en iyi sonuçları almak amacıyla en değerli bilimsel içerikleri bir araya getiren Krc Derma insanların daha daha genç görünmesi için kendi potansiyelini açığa çıkarmaya yardımcı olmaktadır.

Krc Derma bütün araştırma ve geliştirme ürünlerinin amacı saç dökülmesi, erken deri yaşlanması, leke ve sivilce görünümünü en aza indirmek ve öncelikle dermatologlar,eczacılar ve diğer cilt bakım uzmanları aracılığıyla bu şikayetlere yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Krc Derma Kadın ve Erkek saç dökülmesine karşı bakım spreylerini ve şampuanlarını sitemiz dermoeczanem.com’dan online olarak sipariş verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

SAĞLIKLI MAKYAJ NASIL OLMALI?

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana,  güzel görünmek erkek kadın herkesin amaçladığı bir şey. Fakat sağlık güzellik için feda edilemez. İşte bu noktada sağlıklı makyaj kavramı önem kazanıyor.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerde Fiyat Artışı

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan hızlı yükseliş bir çok sektörde olduğu gibi kozmetik ürünlerde de yeni fiyat ayarlamalarını zorunlu kılıyor.

Doğal kozmetik ürünler gerçekten doğal mı?

Doğa kendi içinde bir çok şifayı, faydayı ve mucizeyi barındırıyor. İnsanoğlu kirletmediği sürece doğada muhteşem bir denge söz konusu. Bu güzel denge bakım ürünlerine de yansıyor.

KEPEK NEDİR? NASIL GEÇER?

Kepek özellikle saçlı deride oluşan pullanma, kaşıntı ve tahriş ile seyreden rahatsız edici bir sağlık problemi. Kepeklenme sorununun altında bir çok farklı etken bir arada yatabiliyor. Çözümü ise doğru saç bakımını doğru ürünlerle yapmaktan geçiyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.