sadsad x
asdasd

Hair 360 Ürünleri

      Yeditepe Üniversitesi Kozmetik Araştırma ve Üretim Birimi’nin uzmanları ve Dermatolog Dr. Nezih Karaca, bir araya gelerek, saç dökülmesi, erken deri yaşlanması, leke ve sivilce izleri gibi sorunlara etkili bir çözüm bulmaya çalıştılar. Yaptıkları çalışmalar ve başarılı deneylerin sonucunda ortaya Hair 360 saç bakım ürünleri markası doğdu.
    Dermatoloji konusunda uzmanlaşmış olan bu ekip, Hair 360 ürünlerini geliştirmek için en etkili bilimsel formülleri birlikte kullanılabilecek bir forma getirdiler. Ardından bu ürünleri en etkili sonucu vermesi için kadınlar ve erkekler için iki ayrı grup haline getirdiler. Ürettikleri etkin formüller sayesinde aldıkları sonuçlar da başarılı oldu. Elde ettikleri formülleri Hair 360 sprey, Hair 360 şampuan ve takviye edici gıda tabletleri formlarında ürettiler. Bu da ürünlerin düzenli ve birlikte kullanıldığı takdirde daha başarılı sonuçlar elde edilmesine olanak sağladı.
     2016 Yılında 19-23 Ekim Tarihleri arasında gerçekleşen 26. Uluslar Arası Dermatoloji Kongresi’nde Hair360 sprey ile topikal minoksidil %5 çözeltisinin birlikte kullanıldığı bir bilimsel çalışma yayınlanmış. Üstün bir başarı ile sonuçlanan çalışma 26.Uluslar Arası Dermatoloji Kongresi’nde elde ettiği başarı ile hepimiz için gurur kaynağı olmuştur.
    Krc Derma Kadın ve Erkek saç dökülmesine karşı bakım spreylerini ve şampuanlarını sitemiz dermoeczanem.com’dan online olarak sipariş verebilirsiniz.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 

Aloe Vera nedir? Faydaları nelerdir?

Aloe Vera adını sıkça duyduğumuz, bilinen ve çok kullanılan bir bitkinin adı. Kozmetik sektöründe de çok kullanınan bu bitkinin özellikleri ve faydaları nelerdir? Gelin birlikte göz atalım 

Hyaluronik Asit Nedir? Ne işe yarar?

Hyaluronik asit insan sağlığı için çok önemli bir molekül. Özellikle nem tutucu fonksiyonu ile bir çok  işleve sahip. Eklem sağlığından, bağ dokusuna kadar önemli rolleri var. Bunun yanında kozmetik alanında da çok sık başvurulan ve yararlanılan bir madde. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.