Hair 360 Ürünleri

      Yeditepe Üniversitesi Kozmetik Araştırma ve Üretim Birimi’nin uzmanları ve Dermatolog Dr. Nezih Karaca, bir araya gelerek, saç dökülmesi, erken deri yaşlanması, leke ve sivilce izleri gibi sorunlara etkili bir çözüm bulmaya çalıştılar. Yaptıkları çalışmalar ve başarılı deneylerin sonucunda ortaya Hair 360 saç bakım ürünleri markası doğdu.
    Dermatoloji konusunda uzmanlaşmış olan bu ekip, Hair 360 ürünlerini geliştirmek için en etkili bilimsel formülleri birlikte kullanılabilecek bir forma getirdiler. Ardından bu ürünleri en etkili sonucu vermesi için kadınlar ve erkekler için iki ayrı grup haline getirdiler. Ürettikleri etkin formüller sayesinde aldıkları sonuçlar da başarılı oldu. Elde ettikleri formülleri Hair 360 sprey, Hair 360 şampuan ve takviye edici gıda tabletleri formlarında ürettiler. Bu da ürünlerin düzenli ve birlikte kullanıldığı takdirde daha başarılı sonuçlar elde edilmesine olanak sağladı.
     2016 Yılında 19-23 Ekim Tarihleri arasında gerçekleşen 26. Uluslar Arası Dermatoloji Kongresi’nde Hair360 sprey ile topikal minoksidil %5 çözeltisinin birlikte kullanıldığı bir bilimsel çalışma yayınlanmış. Üstün bir başarı ile sonuçlanan çalışma 26.Uluslar Arası Dermatoloji Kongresi’nde elde ettiği başarı ile hepimiz için gurur kaynağı olmuştur.
    Krc Derma Kadın ve Erkek saç dökülmesine karşı bakım spreylerini ve şampuanlarını sitemiz dermoeczanem.com’dan online olarak sipariş verebilirsiniz.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.