Fitospan Bitkisel Ekstreler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 100 ml
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
225,00 TL
Satış Fiyatı
202,50 TL
  %10
 • Fitospan Bitkisel Ekstreler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 100 ml

Fitospan Bitkisel Ekstreler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 100 ml

Barkod:8681395450247 Ürün Kodu : 68164 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Bitkisel ekstreler içerir.
 • Steevia tatlandırıcı içerir.
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
225,00 TL
Satış Fiyatı
202,50 TL
Havale ile 4,05TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Fitospan Bitkisel Ekstreler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 100 ml


  Ürün Markası:
  Edis Pharma


  Ürün Boyutu:
  100 ml


  Özet Bilgi:
  Bitkisel Ekstreler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda.


  Beslenme Referans Değeri:
  Etkn Maddeler Miktar
  Meyan Kökü Ekstresi 825 mg
  Fesleğen Ekstresi 150 mg
  Galanya Ekstres 90 mg
  Zerdeçal Ekstresi 90 mg
  Darıfülfül Ekstresi 60 mg
  Tıbbi Nane Ekstresi 30 mg
  Zencefil Ekstresi 30 mg
  Üzüm Ekstresi 30 mg
  Zalumba Kökü Ekstresi 30 mg
  Karabiber Ekstresi 15 mg

  Kullanım Şekli:
  Çocuklarda 3 kez 2.5 ml 4-10 yaş günde 3 kez 5 ml Yetişkinlerde günde 3 kez 10 ml


  Ürün Bileşimi:
  Deiyonize su, Seker (şeker pancar), Meyan kökü ekstresi (Glycyrhiza glabra) Kök, Sodyum Sitrat, Fesleğen ekstresi (Ocimum basilicum (Ocimum sanctum, Oimum suave)) Toprak Ustü, Galanya ekstresi (Alpinia galanga) Rizom, Zerdeçal ekstresi (Curcuma longa (C.domestical) Kök, Sitrik Asit, Darnfülfül ekstresi (Piper longum) Meyve, Sodyum Benzoat, Tibbi Nane ekstresi (Mentha piperita) Yaprak, Zencefil ekstresi (Zingiber oficinale) Kök, Uzüm ekstresi (Vitis vinifera) Meyve, Zalumba Kökü ekstresi (Curcuma zedoaria) Rizom, Karabiber ekstresi (Piper nigrum) Meyve, Steviol glikozitleri, Aroma verici (Mentol aroması, Bal aroması).
  Ürün Etiketleri

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.