Besin Takviyesi Ürünleri

Besin Takviyesi Ürünleri

   Bebek, anne rahmine düştüğü andan itibaren anne besiniyle gelişiyor. Anneler tükettikleri her şeyden sorumlular. Bebeğin beyin ve zekâ gelişimini de etkileyen bu gelişim için anneler tükettikleri gıdalara dikkat etmeli ve faydalı besinler tüketmeli.
   Yeni gebe kalmış anneler kadar emziren anneler için gıda takviyesi çok önemli. Galactago Bitkisel Damla, mineral açısından oldukça zengindir.
   Milkway Milkplus Çemenli Bitkisel Elmalı İçecek, emziren annelerin günde 2 şişe tok karına 3 gün boyunca tüketilmesi tavsiye edilir.
   Mamsel Rezene Monodoz Çayı + İyi Geceler Çayı annelerin yardımına koşuyor.
   Anneler için besin takviyesi markaları arasında GALACTAGO, Mamsel, ZADE VITAL sayılabilir. Besin takviyesi ürünlerine dermoeczanem.com’dan kampanyalı fiyatlarla internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.