Aromaterapik Ürünler

Aromaterapik Ürünler

   Çok çeşitli kullanım alanları olan aromaterapik ürünler çok eski zamandan beri üretiliyor. Modern haline 1930’lı yıllarda getirilmiş. Aromaterapik ürünler denilince ilk akla gelen aromaterapik yağlar. Aromaterapik yağlar; kendi içinde esansiyel yağ olarak, esansiyel yağlar ise sabit yağlar ve uçucu yağlar olmak üzere ikiye ayrılıyor.
   Sabit yağ ile uçucu yağların farkı hep merak ediliyor. Aralarındaki en büyük fark, elde ediliş biçimleri. Sabit yağlar presleme yoluyla elde edilirken, uçucu yağlar buhar distilasyonu yoluyla elde edilir.
   Esansiyel yağlar ise; evde yapılacak cilt bakımı için kullanılabilir. Kozmetik sektöründe ham madde olarak da kullanılan esansiyel yağlar, evde parfüm yapımı için de kullanılabilir. Ayrıca mekan kokulandırma yine kullanım alanlarından biri.
   Sitemizden yer alan aromaterapik ürünler ve aromaterapik yağ markaları arasında Homamade, INCIA, Bade Natural, Florame, Happy Moments, Tabia, Afye, Hekimhan gibi markalar sayılabilir.
   Aromaterapik ürünleri dermoeczanem.com güvencesiyle internet üzerinden avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 201 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.