Apidemica Propolis Arı Sütü - Bal - Polen Perga İçeren Allbee Şurup 150 ml
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
190,00 TL
Satış Fiyatı
171,00 TL
  %10
 • Apidemica Propolis Arı Sütü - Bal - Polen Perga İçeren Allbee Şurup 150 ml

Apidemica Propolis Arı Sütü - Bal - Polen Perga İçeren Allbee Şurup 150 ml

Barkod:8682742500424 Ürün Kodu : 72100 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Yenilebilir tüm arı ürünlerini içerir.
 • Homojen yapıya sahiptir.
 • Tadı ve kokusu portakallı ve yumuşaktır.
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
190,00 TL
Satış Fiyatı
171,00 TL
Havale ile 3,42TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Apidemica Propolis Arı Sütü - Bal - Polen Perga İçeren Allbee Şurup 150 ml


  Ürün Markası:
  Arı Mucizesi


  Ürün Boyutu:
  150 ml


  Ürün Faydaları:
  Apidemica Allbee Şurup içeriğinde yenilebilir tüm arı ürünleri olan propolis, arı sütü, bal, polen ve perga içerir. 1 Tatlı kaşığı şurup; 50 mg Propolis, 50 mg Arı Sütü, 500 mg bal, 75 mg Polen, 75 mg Perga içermektedir.

  Propolis Nedir?

  • Propolis, arıların kovanlarını korumak amacıyla çiçeklerden topladığı ve kendi salgılarıyla karışım yaptıkları bir maddedir.

  Arı Sütü Nedir ?

  • Arı sütü, arıların yavrularını beslerken ve kraliçe arı yetiştirmede kullandıkları zengin içerikli bir salgıdır.
  • İçeriğinin üçte ikisi sudan oluşur.
  • Ayrıca içeriğinde doğal şeker, yüksek oranda protein, aminoasit, esansiyel yağlar ve birçok vitamin ile mineral barındıran antioksidan özellikte bir besindir.

  Bal Nedir?

  • Arıların büyük bir emekle ürettikleri bal, eşsiz özellikleri olan adeta doğanın bizlere bahşettiği bir mucize gıda.
  • İçeriğinde çok değerli özler barındırır.
  • Besin değeri bakımından ağırlıkta karbonhidrat çeşitlerini içerirken protein, aminoasit, vitamin, mineral, fenolik madde ve enzim gibi besleyici ve fonksiyonel bileşenleri de içermektedir.

  Polen Nedir?

  • Arıların beslenme amacıyla çiçeklerden toplayıp kovana getirdikleri polenler koloni tarafından tüketilmesinin yanında, arı ekmeği (perga) yapmak için kışlık depolarında da biriktirdikleri bir ürün.

  Perga Nedir?

  • Perga, bilinen adıyla arı ekmeği, arıların bitkilerden topladığı poleni sindirim enzimleriyle harmanlayıp peteklerde depolandıktan sonra üzerinin ince bir bal ve arı mumuyla kaplanması sonucu oluşan laktik asit fermantasyonu neticesinde elde edilen üründür.

  • Alkol içermez.
  • Homojen yapıya sahiptir.
  • Tadı ve kokusu portakallı ve yumuşaktır.
  • Bu sayede çocuklar için kullanım kolaylığı sağlar.

  Kullanım Şekli:
  • 4-11 yaş arası çocuklar için; sabah ve akşam 1’er tatlı kaşığı kullanımı tavsiye edilir.

  Ürün Bileşimi:
  Propolis, arı sütü, bal, polen, pega, portakal suyu, portakal aroması, potasyum sorbat.


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.