sadsad x
asdasd

Çatlak Karşıtı Bakım Ürünleri

   Özellikle kadınlar olmak üzere, hızlı kilo alınan dönemlerde, gelişme çağında, bebek bekleyenlerde, vücudun çeşitli alanlarda çatlak izleri oluşabilir. Hamilelik döneminde karın, kalça ve göğüslerde, ergenlik ve kilo alınan dönemlerde,, kalça, baldır, basen ve katta omuzlarda çatlak oluşumuna sıkça rastlanır. Bu kategorimizdeki çatlak karşıtı bakım ürünleri ile cildinizin çatlak oluşumuna karşı daha dayanıklı olmasını esneklik kazanmasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz. Oluşmuş çatlakların görünümünün azaltılması için de uygun ürünler bulabileceğiniz bu kategorimizde ön plana çıkan markalar Lierac Phytolastil, Mustela Maternite Stretch marks serisi, Palmers çatlak karşıtı bakım ürünleri, Bio Oil, Elancyl ürünleri, Babe çatlak kremi gibi ürünler. Tüm bu ürünleri sitemizden avantajlı fiyat ve kampanyalar ile online ödeme ya da kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz.
    Cildimiz tüm vücudumuzu kaplayan bir örtü görevi görür. Vücudumuzun ölçüleri ergenlik ve gelişim döneminde, hızlı kilo aldığımız dönemlerde ve özellikle Annelik döneminde ani değişiklikler gösterir. Cilt esnekliğinin sınırı bazen bu hızlı değişime ayak uyduramaz. Bu durumda cildimizde çatlaklar oluşur. Çatlak oluşumu olasılığı olduğu dönemlerde ,çatlak görünümünün azaltılmasına yardımcı olarak çatlak bakım kremleri kullanılır. Çatlak görünümünün azaltılmasına yardımcı olmak içinde çatlak bakım kremleri kullanılır. Lierac, Mustela, Babe,Elancyl, Caudalie, Vichy gibi markaların çatlak bakım kremlerini Çatlak Bakım Ürünleri kategorimizden indirimli olarak satın alabilir, bu ürünleri kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 57 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.