Pişik Bakım Kremleri

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 104 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Pişik Kremi

Bebeklerde en çok görülen cilt sorunlarından biri pişik problemidir. Anneler bu cilt sorununa karşı etkili yöntem ararlar. Bu sorun genellikle bebeklerde 9-12 ay arasında bez bölgesinde görülür.

Pişiğe Ne İyi Gelir?

Bu cilt sorunu, bebeklerde huzursuzluğa, uykusuzluğa neden olur. Bu sorunla yüzleşilen dönemlerde bebekler sabaha kadar ağlar, ebeveynlerini uyutmazlar. Yapılan bazı ufak değişikliklerle bebeğinizin bez bölgesini rahatlatmanız mümkündür. Mesela bebeğiniz gece uykusu sırasında 10 saate yakın aynı bezle kalır. Gece mutlaka bir kez bebeğinizin altını değiştirin. Bebeğinizin hassas cildine özel ürün kullanın. Bez bölgesini belli periyotlarda havalandırın. Bebeğinizin altının kuru olduğuna emin olun. Bu cilt sorununa özel ürün kullanın. Pişik kremleri bebeğinizin cildinin rahatlamasına yardımcı olacaktır. Pişik oluşumuna karşı, pişik önleyici krem kullanarak daha öncesinde tedbir almanız da mümkündür.

Pişik Kremi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özellikle yaz aylarında, bebeğin altının sıkı sıkı bezlenmesi, bebeğin cildinin uzun süre dışkı ve idrarla teması pişik oluşumuna yol açabilir. Yine; bebek bezinin seçiminde kaliteye yeterince dikkat edilmemesi, bebek cildine uygun olmayan pH değerinde ıslak mendillerle bebeğin cildinin temizlenmesi bebek popo kısmında bu soruna yol açabilir. Bu cilt sorununa karşı en çok kullanılan ürünler pişik kremleri ve bebek pudralarıdır. Bu kremleri satın alırken belli başlı noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle alınacak ürünün bebek cildiyle uyumlu olması gerekir. İçeriğinde zararlı katkı maddesi olmamalıdır. Formülü bitkisel ya da doğal maddelerden elde edilmiş olmalı ve hedefe yönelik bakım yapma performansına sahip olmalıdır.

Pişik Kremini Nasıl Kullanmalıyız?

Bebeklerin cildini belli rutinlerde nemlendirmek bu cilt sorununu en aza indirmeye yardımcı olur. Ancak sorun ciltte görüldüyse her bez değişiminde hedefe yönelik ürün kullanmak gerekir. Özellikle kullanmadan önce bebeğinizin cildine uygun bir temizleme ürünüyle temizlemeli, devamında pişik kremini yavaş yavaş nazikçe sürmeli ve bezi bağlamalısınız.

Pişik Kreminin Çocuklara Bir Zararı Var Mıdır?

Pişik kremi bebeğin özellikle bez bölgesini ferahlanmasına yardımcı olur. İçeriği doğal maddelerden elde edilen, dermatolojik testlere tabi tutulmuş ürünlerin bebeklere ve çocuklara herhangi bir zararı olmaz. Sitemizde, bebeklerin narin ciltleri düşünülerek üretilmiş en iyi pişik kremleri yer almaktadır. Pişik kremi fiyatları ürünün performansına, markanın prestijine göre şekillendirilir. Bu kategorideki tüm ürünler ebeveynlerin bütçesi düşünülerek uygun fiyatlandırılmıştır. Desitin Hızlı Koruma Pişik Bakım Kremi hızlıca rahatsızlık hissini yatıştırmaya yardımcı olur. Sebamed Pişik Bakım Kremi bebeğin cildini yumuşatarak, cildin nefes almasına yardımcı olur. Mustela Vitamin Barrier bez bölgesini korumaya ve rahatlatmaya yardımcı olur. Bebeten Bebek Pudrası her alt değişiminde temiz ve havalandırılmış bez bölgesine uygulanabilir. Dalin, Mambino, INCIA, Penaten, Uvela, Bepanthol, Babe, Sebamed, Desitin, Nivea, Mustela, Burts Bees Baby bu kategoride yer alan markalara örnektir. Pişik kremlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.