x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

Tepe Ağız Bakım Ürünleri

 Tepe ağız sağlığı bilincini arttırmak ve ağız hastalıklarını önlemek amacıyla aktif bir şekilde çalışmaktadır. Ağız sağlığına verilen önemi arttırmak için TePe tüm dünyada ağız sağlığı uzmanları ile birlikte çalışarak ağız sağlığı önemine dikkat çekmektedir. Tepe’nin bütün ürünleri, günlük ağız sağlığı alışkanlıklarını geliştirmek ve iyileştirmek üzerine üretilmekte ve tasarlanmaktadır.
 Tepe’nin kullanıcı dostu diş fırçaları, plakları etkili ve nazik bir şekilde uzaklaştırmak için geliştirilmiştir. Çeşitli fırça başlıkları, fırça kılları ve sap tasarımları olan fırçalar, hem yetişkinler hem de çocuklar için günlük ağız bakımını kolaylaştırmak için idealdir.
 Tepe Supreme, Tepe Select, Tepe Select compact, tepe mini, tepe classic, tepe nova diş fırçaları ve arayüzlerine sitemizden online olarak ulaşabilirsiniz


1 2
1 2

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.