Jane iredale Makyaj Ürünleri

Jane iredale Makyaj Ürünleri

   Jane Iredale markası, “Makyajın cilde zarar vermesini önleyip, fayda sağlar hale getirebilmek” mottosuyla geliştirdiği mineral makyaj malzemelerini kullanıcılarına sunar. İsmini aldığı kurucusu Jane Iredale ise aslen Londralı olsa da sonradan New-York’a yerleşmiş. Jane Iredele kullandıkları etken maddelerin faydalı olması gerektiği prensibini savunur ve makyaj malzemelerinde kullandığı minerallerle bu iddiasını sürdürür. Jane Iredale kullananlar tarafından oldukça ilgi gören Jane Iredale BB krem, lekeleri gidermeye çalışır. Jane Iredale Glow Time Mineral BB Cream, mineral içerikli formülü ile cildinizi beslemeye yardımcı olur ve çevresel faktörlere karşı korumayı amaçlar.
   Jane Iredale Purepressed Base ise, fondöten, pudra, kapatıcı görevini üstlenirken, güneşin zararlı ışınlarına karşı savunma etkisini güçlendirir. Daha mat olması ve daha fazla antioksidan içeriğiyle cilde doğal bir ışıltı kazandırır.
   Jane Iredale pudralar, kapatıcılar, göz-kaş-bakım ürünleri, makyaj fırçaları, Jane Iredale maskaralar, rujlar ve daha birçok ürünü sizleri güzelliğin parıltılı dünyasına davet ediyor. Dermoeczanem.com’da yer alan Jane Iredale markasının kampanyalı ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz.

Jane Iredale Kampanyası Geçerlilik Süresi: 02/11/2018 - 31/01/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.