Jane iredale

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Jane Iredale Mineral Makyaj Ürünleri

Makyaj kadınların günlük bakımda çok kullandığı güzelleşme yöntemlerinden biri, ancak makyaj malzemelerinin içeriğinde yer alan bazı ürünler cilde zarar verebiliyor. Bu zararın farkında olan marka Jane Iredale, kadınların rahatlıkla kullanabileceği temiz içerikli makyaj malzemeleri geliştiriyor. Jane Iredale markası, markaya ismini veren kurucusu Jane Iredale tarafından 1994 yılında, cilde zarar vermeyen aksine cilde fayda vermeyi hedefleyen ‘’Renkli Cilt Bakım Ürünleri’ ürün yelpazesi ile yola çıkmıştır. Jane Iredale’e göre eğer makyaj bir kadının iyi hissetmesini sağlayacak ise, uygulanması kolay ve cilde faydalı olmalıdır. İşte ‘Jane Iredale’ markasının başarılı olmasının altında yatan temel faktör de bu düşüncedir. Cildimiz için iyi, doğa için iyi…

Jane Iredale için, kalite ve güven değerleri en önemli iki değerdir. Bu yüzden ürünler uzmanlar ve bu alandaki en yetkin kişiler ile birlikte geliştirilir. Ayrıca Jane Iredale herhangi bir makyaj markası gibi sadece kapatıcı ya da güzel görünmek için geliştirilmemiştir, kusursuz kapatıcı ve güzel görüntünün yanında UV/A - UV/B ışınlarına karşı da koruma sağlamaktadır. FDA onaylı Titanyum Dioksit ve Çinko Oksit mikronize formülleri ile birlikte kullanılmaktadır.

Jane İredale ürünlerini diğer ürünlerden ayıran etkin madde ise Boron Nitrat’tır. Bu mineral dünyada oldukça az bulunur ve ürünlerin cilde zarar vermeden tutunabilmesini sağlar. Mineral yapılı pudralar, güneş koruması ve fondöten fonksiyon işlevlerini bir arada yapar, çünkü Jane Iredale için makyaj ürünleri cilde zarar vermemeli aksine fayda sağlamalıdır. Onun amacı cilde kolayca uygulanabilecek, rahat hissettirecek ve cilde fayda sağlayacak ürünler üretmektedir. Bu işlevler üzerinden yola çıkan Jane Iredale markası, memleketi olan Amerika’nın dışında da oldukça başarılı oldu ve hızlıca dünyaya yayıldı. Bu başarısının bir diğer sebebi de markanın, modaya ayak uydurma gibi bir çabasının olmamasıdır. Jane markası bir mineral makyaj markası olduğu gibi ve hayvan dostu markasıdır. Dolayısı ile modaya değil doğaya ve doğallığa bağlıdır.

Markanın ürün gamı, dudak makyajı, yüz ve vücut bakım ürünleri ve makyajı, göz & kaş makyajı, yanak makyajı, makyaj araçları ve özel makyaj kitleri ile zengindir. Jane Iredale bir mineral makyaj markasıdır, mineraller ile zenginleştirilmiş yapıları onları kaliteli ve premium ürünler üreten bir marka haline getirmiştir. Jane Iredale birçok makyaj markasının aksine, doğadan ilham alan ve doğaya değer veren yapısı ile tüketicilerinin güzelliğine renk katar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.