sadsad x
asdasd

Jane Iredale Kampanyası Geçerlilik Süresi: 21/09/2018 - 30/09/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Jane Iredale Makyaj ürünleri

Jane Iredale markası adını aslen Londra’lı olup sonradan New York’a yerleşen kurucu sahibinden almış. Jane Iredale ilk yıllarda sinema ve dizi endüstrisinde çeşitli görevler aldığı dönemde, görünüme çok önem verilen sinema endüstrisinin makyaj konusundaki ihtiyaçlarını kavrama fırsatı bulmuş. Makyajın çoğunlukla rahatsızlık veren, hatta bezen sağlığı tehdit eden yönlerinin ne kadar çok olduğunu görmüş. Bu yüzden kendisine, “hem iyi görünüm, hem iyi bir hem de cilt için iyi bir bakım sağlayan makyaj” olgusunu hedef edinmiş. Jane Iredale makyaj ürünleri serisi bu hedefin gerçekle buluştuğu sağlıklı ve etkin bir makyaj keyfi sunuyor. Fondötenler, lip stickler, rujlar, BB kremler, kapatıcılar, yüz göz, dudak makyajı konusunda Jane Iredale güvenilir dostunuz. Dermoeczanem.com’dan Jane makyaj markasının tüm ürün çeşitlerine en hesaplı fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

   Jane Iredale Hakkında Daha Fazla Bilgi için tıklayınız... Gizle

 Firmaya ve markaya ismini veren Bayan Jane IredaleIredale Mineral Kozmetik firmasının kurucusu ve başkanıdır. 1994 yılında kurulmuş  olan firma estetik endüstrisine Mineral Makyaj olgusunu ilk getiren firma olarak kabul edilebilir. Jane İredale cilt bakımı ile makyaj ihtiyacını birleştiren yegane marka olarak halen bayrağı elinde tutmaktadır.
Jane İredale çevresinde makyajın olumsuz etkileri ile mücadele etmek zorunda kalan bir çok model ve oyuncu bulunmasından ilham alarak sağlıklı ve cilde dost, aynı zamanda bir çok cilt sorunu için de çözüm üretebilecek makyaj ürünleri üretimine teşebbüs etmiş girişimci bir kadındır.
Eğlence dünyasındaki kişilerle yakınlığı ve onların sağlıklı makyaj konusundaki bu zorunlu arayışlarından esinlenerek, sağlıklı doğal minerallerin, hem  fondöten, hem pudra, hem kapatıcı, hem de güneş koruma ürünü olarak bir arada kullanılmalarının mükemmel sonuçlar verebileceği fikri ile yola çıkan Jane , güzelliğine önem veren kadınlar için çok kullanım amaçlı, doğal sağlıklı ve kolay uygulanabilir, dermokozmetik makyaj ürünleri konusunda kısa sürede liderliği eline alır.
Bu gelişim bir anda uluslararası bir etkileşimle beraber yaygınlaşır ve kısa sürede 40’ı aşkın ülkede ve Amerika Birleşik Devletleri'nde en çok tercih edilen markalar arasına girmeyi başarır.
Jane İredale markasını her yaştan ve milletten kadın için mükemmel yapan şey, en son moda ve makyaj trendlerine uygun çeşitliliği ve görünümü sağlarken, makyajı bir amaç olarak değil, her kadının doğal güzelliğini vurgulamak, kadın yüzünün yaradılıştan gelen ışıltısını belirginleştirerek vurgulamak gerektiği inancına olan sadakatidir.
Jane iredale günümüzde de doğaya ve cilde saygılı ürünlerinin “Kalite &Güven” prensibiyle çalışmalarına hekimlerin önerileri doğrultusunda devam etmektedir. Kullanıcının cildi için mükemmel kapatıcılık ve pürüzsüz dokusunun yanı sıra, zararlı UVA/UVB’ye karşı da, FDA’in onay verdiği iki güneş korumasını Titanyum Dioksit ve Çinko Oksit’i mikronize formülleriyle kullanmaktadır. Minerallerin en kalitelisi diye tabir edilen, dünyada az bulunur ve en kıymetli mineral olan Boron Nitrat ise Jane iredale ürünlerinin cilt üzerinde tutuculuğunu artırmakta, eşit dağılımını ve kolay kullanımını sağmaktadır.

Jane İredale  makyaj ürünlerinin çok yönlü etkileri

Fondöten, Kapatıcı, Güneş koruma ve aktif cilt bakımı her bir jane makyaj ürününün  vazgeçilmez çok yönlü etkileridir. Mineral makyaj iyi bir düzenleme, kapatma ve renklendirme özellikleri yanında, güneş koruma hizmeti de sunmalıdır.
Jane iredale fondöten ve kapatıcıları cilt üzerinde nefes alabilen ve yeterli koruma sağlayabilen bir bariyer oluştururken, asla gözenekleri tıkamaz, komodojenik etki göstermezler. Yapılan tüm testler Jane İredale ürünlerinin nano partiküller içermediğini ve cilt yapısına uygun gözenek tıkamayan tanecik büyüklüklerine sahip olduğunu göstermiştir.
Jane Iredale ürünleri 6 kez Cilt Kanseri Vakfı tarafından ödüle layık görülmüştür. Bu ürüne sahip olabilen firmaların kendi ürünlerinin tamamının, yeterince etkili ve güvenli olduğunu, cilt sağlığına katkılarını bilimsel metotlarla ortaya koymalıdır.

En çok satan Jane İredale ürünleri  :
Jane iredale Purepressed Base pudra,  Jane İredale Fondöten, Jane İredale Powder me, Jane İredale Pure Lash Onyx  Maskara , Jane iredale Göz Kalemi,  Jane İredale Circle delete Göz Altı kapatıcısı , Lip Drink dudak besleyici,  Pom Mist nemlendirici ve fixleyici sprey ve Makyaj Fırçalarıdır.  Jane iredale kullananlar, jane iredale yorum ve içerik bilgilerini bu kategorimizde bulabilirsiniz. Dilediğiniz Jane marka makyaj ürününü indirimli olarak sitemizden satın alabilirsiniz. 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.