Jane iredale Makyaj Ürünleri

Jane Iredale Makyaj Ürünleri

   Jane Iredale markası, “Makyajın cilde zarar vermesini önleyip, fayda sağlar hale getirebilmek” mottosuyla geliştirdiği mineral makyaj malzemelerini kullanıcılarına sunar. İsmini aldığı kurucusu Jane Iredale ise aslen Londralı olsa da sonradan New-York’a yerleşmiş. Jane Iredele kullandıkları etken maddelerin faydalı olması gerektiği prensibini savunur ve makyaj malzemelerinde kullandığı minerallerle bu iddiasını sürdürür. Jane Iredale kullananlar tarafından oldukça ilgi gören Jane Iredale BB krem, lekeleri gidermeye çalışır. Jane Iredale Glow Time Mineral BB Cream, mineral içerikli formülü ile cildinizi beslemeye yardımcı olur ve çevresel faktörlere karşı korumayı amaçlar.
   Jane Iredale Purepressed Base ise, fondöten, pudra, kapatıcı görevini üstlenirken, güneşin zararlı ışınlarına karşı savunma etkisini güçlendirir. Daha mat olması ve daha fazla antioksidan içeriğiyle cilde doğal bir ışıltı kazandırır.
   Jane Iredale pudralar, kapatıcılar, göz-kaş-bakım ürünleri, makyaj fırçaları, Jane Iredale maskaralar, rujlar ve daha birçok ürünü sizleri güzelliğin parıltılı dünyasına davet ediyor. Dermoeczanem.com’da yer alan Jane Iredale markasının kampanyalı ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.