Zigavus

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Zigavus Ürünleri

Zigavus markası, kullanıcısının sorunlarını çözmeye odaklı yüksek dermokozmetik standartlara uygun bakım ürünleri geliştirir. Zigavus ürünleri cilt, saç ve vücut bakımında kullanılmak için etkili ürün gamına sahiptir.
Dermatolojik testlerden geçerek piyasaya sunulan Zigavus ürünleri başarısını dünyaya kanıtlar, Ortadoğu ve Balkanlar dâhil birçok dünya ülkesine sunulur.

Zigavus Saç Bakım Ürünleri
Özellikle saç bakım ürünleri ile hatırı sayılır bir kitlenin sahibi olan marka, saç dökülmesine karşı etkin çözüm önerileri sunar. Kompleks bir saç bakımı için Zigavus ürünlerine göz atabilirsiniz.
Cilt tipi ve saç tipi farklılığı, insanların ayrı cilt-saç ve vücut sorunlarıyla yüzleşmesi ve her cildin, saçın ihtiyacının farklı olması dermokozmetik piyasasının sürekli yenilenmesine, gelişmesine neden olur.
Global ya da Türkiye pazarına ürün sunan markalar farklı cilt tiplerini ve cilt sorunlarını göz önünde bulundurarak seçkin ham maddelere sahip ürünler geliştirir.
Özellikle saç dökülmesine karşı geliştirdiği ürünlerle geniş bir kullanıcı kitlesine erişen Zigavus, saç bakımına öncü rol oynar.

Zigavus Saç Bakım Ürünleri
Sahip olduğu bitkisel içeriği ile genel dökülme problemine karşı etkili ürünleri ile Zigavus saç bakımında kullanılmak üzere farklı formda ürünler geliştirir. Dökülmenin yanı sıra kepek, cansız saç teli görünümüne karşı da etkili formüllere sahiptir.

Zigavus Forte Clinical Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı
Toplumda sık görülen saç problemlerinden biri, dökülmesidir. Kadın erkek ayrım göstermeksizin çok yaşanan bu problemin kaynağında,
• Genetik,
• Yaşanan psikolojik sorunlar,
• Ani kilo kaybı,
• Saç tipine uygun ürün kullanamamak gibi nedenler gösterilebilir.

Dökülme karşı komple bir yaşam tarzı değiştirilerek ve soruna odaklanarak çözüm bulunabilir. Yani,
• Beslenmeye özen göstererek,
• Saç tipine uygun ürün kullanarak,
• Sigara gibi alışkanlıklardan uzak durarak,
• Bakım ürünleri kullanarak çözüme yaklaşılabilir.
Bakım ürünleri olarak, banyo yaparken saç dökülmesine karşı etkili bir şampuan kullanılmalı, serumla desteklenmelidir.
Forte Clinical Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı, aşırı dökülmeye karşı özel geliştirilmiştir. Birden çok soruna bakım yapabilen formülü, dökülme karşı bakımı ihmal etmezken, sebumdan kaynaklı görülen yağ dengesizliklerini çözmeye çalışır.
Yağlı saçlara sahipseniz ve dökülme problemi varsa Forte Clinical Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı rahatlıkla kullanabilir, saçınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Zigavus Capixyl Saç Dökülme Karşıtı Serum
Dökülme probleminiz varsa ve kompleks bir bakıma kavuşmak isterseniz Forte Clinical Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanını kullandıktan sonra, Capixyl Saç Dökülme Karşıtı Serumu kullanarak bakımınızı destekleyebilirsiniz.
Saç diplerine yönelik direkt bakım yapan Capixyl Saç Dökülme Karşıtı Serum, dökülmeyi azaltmaya yardımcı olur. Özellikle dökülme karşı Zigavus şampuanla birlikte kullanıldığında verimi artan serumu, masaj teknikleriyle uygulanması gerekir.

Zigavus Biber & At Kuyruğu Ekstraktlı Şampuan
Kepek saç derisinin fazla yağlanması sonucu oluşur ve kötü bir görüntüye yol açar. Estetik açıdan büyük sorun teşkil eden bu soruna karşı marka, Biber & At Kuyruğu Ekstraktlı Şampuan geliştirmiştir.
Soruna karşı çözümde oldukça etkili olan Biber & At Kuyruğu Ekstraktlı Şampuanla birlikte kıyafetlerinizi sürekli temizlemek zorunda kalmayacaksınız.

Zigavus Besleyici Saç Bakım Maskesi
Kalite standartlarına uygun geliştirilen aloe vera özlü Besleyici Bakım Maskesi, saçları ideal bir şekilde nemlendirir, dış faktörlerin etkisiyle olumsuz gözlenen saç tellerine bakım yapar. Saçınızda hoş bir parlaklığa ve yumuşaklığa kavuşmak için Bakım Maskesini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Zigavus Naturel Sarımsaklı Şampuan
Markanın en çok talep gören ürünlerinden biri olan ürünlerinden biri olan Zigavus sarımsaklı şampuan dökülmeye karşı oldukça etkilidir. Sarımsak özünün dökülmeyi azaltmaya yardımcı olduğunu keşfeden ve ürün geliştiren Zigavus ile saçlarınız dökülmesin.
Her duş sırasında diplere masaj eşliğinde uygulayarak şampuanın verimini artırabilirsiniz.

Zigavus Organik Marula Şampuan
İçeriğindeki özel nemlendirici ajanları sayesinde saçlarda görülen kuruluğa karşı çözüm bulmaya çalışır. Etkili bir temizlik için de çok nitelikli olan Marula Şampuanla saçınızın dolgun bir görünüme ulaşmasını istemez misiniz?
Saçınızın ağır histen kurtaracak Organik Marula Şampuanla dış faktörlerin etkisini de arındırabilirsiniz. İçeriğinde birçok yararlı ham maddeler bulunan Organik Marula Şampuana dermoeczanem.com’dan hemen ulaşabilirsiniz.

Zigavus Medicade Medical Şampuan
Saçın çok fazla işlem görmesi, olumsuz hava şartlarının etkisi ve dış faktörün etkisiyle saçta birçok hassasiyet gözlenir. Medicade Medical Şampuan tellerde görülen hassasiyeti gidermeye çalışır ve derinlemesine nemlendirir.
İdeal temizlik için de çok uygun olan ürünle saç derinizin ferah bir hisse kavuşmasını istemez misiniz?

Zigavus Intensive Hair Loss Treatment Cure Shampoo
Geniş ürün yelpazesine sahip Zigavus şampuanları;
• Saçları derinlemesine temizler,
• Sorunlarına karşı bakım yapar,
• İçeriğindeki faydalı bileşenlerle saç tellerini beslemeyi hedefler.
Markanın geliştirdiği Intensive Hair Loss Treatment Cure Shampoo, dökülme karşı bakımda çözüm odaklı yapısıyla yoğun ilgi görür. Saçlara dolgunluk kazandırmaya da yardımcı ürünle, ahenkle dans eden saçlara kavuşabilirsin.

Zigavus Hair Cover Volume Black
Hair Cover Volume Black, dökülmeyle birlikte saçlarda görülen estetik problemlere karşı geliştirilmiştir. Kullanımı için;
• Kapağını açın ve dökülme sorunu yaşanan bölgelere dökün,
• Ellerinizle ürünü dağıtmaya çalışın,
• Sprey ile sabitleyin. Ürünün etkisini saçınızı yıkayana kadar devam eder.

Zigavus Argan Yağlı Şampuan
Fazla işlem görmüş saçlarda rahatlıkla kullanabilen ürün tüm saç tipleri için uygundur. Son yılların popüler bitkisi Argan özü içeren formülüyle saç tellerini derinlemesine temizler, dış faktörlerin etkisini arındırır. Ayrıca saçların ihtiyacı olan nemi ideal bir şekilde takviye eder. Duş sırasında gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

Zigavus Argan Elixir Besleyici Bakım Yağı
Saçınıza parlaklık kazandırmak ve canlı bir görünüme ulaştırmak için etkili olan ürünü saçınıza bakım yapmak için günlük olarak kullanabilirsiniz.

Zigavus Papatya Ekstraktlı Şampuan
İnce telli ve yağlı görünüme sahip bir saç tipine sahipseniz rahatlıkla şampuanı kullanabilirsiniz. İçeriğindeki papatyayla telleri arındırır ve ışıltı kazandırır.
Jujube Ekstraklı Şampuan, 12 Bitki Özlü Saç Bakım Kremi, Baby Shampoo, Besleyici Saç Bakım Spreyi, Extra Plus Sarımsaklı Şampuan gibi diğer seçeneklerle Zigavus sitemizde sizleri bekliyor.

Zigavus Cilt Bakım Ürünleri
Cilt bakımı, kendine özgü belli rutine sahiptir. Temizleme, nemlendirme, güneşten koruma ve maske aşamaları ile birlikte cilt bakımı yapan kişilere özel nitelikler barındırır. Bitkisel içerikli ürünleri ile kullanıcılarına aşamalı bir bakım rutinine kavuşturan Zigavus, cilt için en iyisini düşünerek geliştirdiği ürünleri ile dermoeczanem.com’da…

Zigavus Dudak Koruyucu Lipstick
Yaz mevsiminde güneş, deniz suyu, havuz suyu, kışın olumsuz hava şartları dolayısıyla, mevsim geçişlerinde ise gelen mevsime alışılamadığından dolayı dudaklar çatlar. Markanın dudak koruyucusu dört mevsim şartlarına karşı dudakları korumayı amaçlar. Ayrıca;
• Dudakları etkili bir şekilde nemlendirmeye çalışır, içeriğindeki faydalı bileşenleri sayesinde dudakları beslemeyi hedefler,
• Stick formuyla kolay bir şekilde sürülebilir,
• Ağırlık yapmayan yapısıyla gittiğiniz her yerde yanınızda götürebilir, dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz.
Markanın Dudak Koruyucu Lipstick’ine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Zigavus Anti Selülit Krem
Selülitler cildin portakal kabuğumsu, çöküntülü bir görünüme ulaşmasıdır. Sağlıksız beslenme, genetik, hareketsizlik gibi nedenlerle selülitlerin oluşumu hızlanabilir. Anti Selülit Krem Selülitlere karşı bakım için özel geliştirilmiştir. İçeriğindeki aktif komplekslerle soruna karşı nitelikli bakım yapan krem ile cildinizde Zigavus etkisini keşfedebilirsiniz.

Isolde Güneş Koruyucu Losyon
Güneşin zararlı UV ışınları cildi;
• Kuru bir görünüme ulaştırabilir,
• Lekelere yol açabilir,
• Kırışıklık oluşumunu hızlandırabilir,
• Yaşlanma etkilerini artırabilir.
Markanın Güneş Koruyucu Losyonu cildi UV ışınlarının bu zararlı etkilerini korumaya çalışır ve tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir.

Isolde Anti Aging Beyaz Kil Yüz Maskesi
Yağlı ve akneye eğilim gösteren, ciltlerde bazı sorunlar çok net görülür. Özellikle;
• T bölgesinde parlama,
• Sebumdan kaynaklı yağ dengesizlikleri,
• Gözeneklerin tıkanması gibi sorunlar yağlı cilt tipinde çok görülür.
Anti Aging Beyaz Kil Yüz Maskesi, cildi yağdan arındırmaya, parlamayı azaltmaya, cildi etkin bir şekilde temizlemeye ve gözenekleri arındırmaya yardımcı olur. Ayrıca anti aging içeriğiyle yaşlanma karşıtı bakım da sağlar.
Zigavus One Minute Yaşlanma Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem
Lifting etkili içeriğiyle ciltte zamanla görülen sarkmaları gidermeye çalışır. Yaşlanma karşıtı bakımda çok etkili olan One Minute Yaşlanma Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Isolde Perfect Teint+ Anti Aging Etkili Göz Makyaj Bazı
Son zamanlarda birden fazla kullanım alanı olan ürünler çok popüler. Perfect Teint+ Anti Aging Etkili Göz Makyaj Bazı, anti aging içeriğiyle zaman karşı cildi korumaya çalışırken cildi makyaja hazırlar.
Ayrıca Perfect Teint+ Anti Aging Etkili Göz Makyaj Bazı, makyajın daha uzun süre ciltte kalmasını sağlar ve pürüzsüz bir görünüme ulaştırır.
Perfect Teint+ Anti Aging Etkili Göz Makyaj Bazına sitemizden ulaşabilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Zigavus Kolonyaları
Zigavus, saç bakım, cilt bakım ürünlerinin yanı sıra farklı koku çeşitleriyle kolonya da üretir. Gün içinde ferahlamak ve yorgunluğunuzu gidermek için rahatlıkla sitemizden ulaşabilirsiniz.
Mango, sade, mandalina, zeytin çiçeği gibi aromalara sahip Isolde kolonyaları ile tüm kolonya çeşitleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Isolde Mango Kolonya
Tatlı aromalı kokusuyla Isolde Mango Kolonya çok hoşunuza gidecek ve gün içinde sürekli kullanmak isteyeceksiniz. Yazın tatlı esintisini hissetmek için sitemizden hemen satın alabilirsiniz.

Isolde Zeytin Çiçeği Kolonya
Zeytin çiçeğinin rahatlatıcı esintisiyle sizlere sunulan kolonya ile yorgunluğunuz uçup gidecek.

Isolde Mandalina Kolonya
Cildinizde Akdeniz havasını yakalamak için istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Avuçlarınızda şirin bir aroma için, Isolde Mandalina Kolonyayı seçin.
160 cc formuyla ev ziyaretlerine giderken muhteşem bir hediye seçeneği de olabilir. Özellikle aile büyüklerini ziyaret ederken hediye olarak götürebilirsiniz.
Çok geniş ürün yelpazesiyle Zigavus’un tüm ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.