Zigavus Ürünleri

Zigavus Ürünleri

   2007 yılında sarımsaklı şampuanı ile piyasaya giren Zigavus Pharma, kısa sürede çok tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Ürünleri dermokozmetik piyasasında önemli bir yere sahiptir. İhtiyaçlara uygun ürünler geliştiren Zigavus Pharma, her geçen gün global pazarda etkinliğini arttırıyor.
   Zigavus Forte Clinical Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı, saçınızı nemlendirir, yağ-su dengesini kontrol altına almaya yardımcı olur.
   Zigavus Forte Şampuan kullananlar üründen oldukça memnun.
   Zigavus Naturel Sarımsaklı Şampuan, sarımsak kokusu içermez. Saçlar için çok faydalı bir üründür.
   Zigavus Argan Yağlı Şampuan, saçlarınızı temizler, yumuşatmayı ve güçlendirmeyi hedefler.
   Zigavus Isolde Mandalina Kolonyasının kokusuyla yaz mevsiminin tatlı esintisini avuçlarınızda hissedeceksiniz.
   Sitemizde Zigavus Pharma markasının; şampuanları, kil maskesi, kolonyaları, güneş kremi gibi çok çeşitli ürünleri mevcuttur.
   Zigavus Pharma ürünlerini dermoeczanem.com güvencesiyle internet üzerinden cazip kampanyalar ve uygun fiyatlarla yedi gün yirmi dört saat sipariş verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2

UVA-UVB IŞINLARINDAN KORUNMAK İÇİN NELER YAPMALIYIZ

Dermokozmetik markaları güneş kremi geliştirirken cildi özellikle “UVA, UVB ışınlarına karşı” korumayı amaçlar. Hemen hemen güneşle ilgili her yazıda ise “UVA, UVB ışınları cilde zarar verir” tabiri mutlaka geçer.

SAÇLARA NASIL HACİM KAZANDIRILIR?

Saça yapılan yanlış uygulamalar, çok fazla yıkamak, ısıl işlemlerle fazla teması, saç şekillendiricilerin fazla kullanımı saçtaki hassasiyeti artırır ve hacimsiz, sönük bir görünümüne yol açar.

CİLT BAKIMININ VAZGEÇİLMEZİ NEMLENDİRİCİ KREMLER

Gün içinde nemlendirici ürün kullanımı çoğu zaman ihmal edilir, ertelenir ve unutulur. Oysa cildin neme olan ihtiyacı, bir insanın suya olan ihtiyacıyla eşdeğerdir.

NEDEN GÜNEŞ KREMİ KULLANMALIYIZ?

İnsanlar kışın, vakitlerinin büyük çoğunluğunu kapalı ortamlarda geçirilirler. Sıkıcı iş toplantıları, şehir hayatının baş döndüren trafiği, olumsuz hava şartlarının negatif etkisiyle; yazı ve tatili büyük bir özlemle beklerler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.