Voonka Maşa ile Koca Ayı Mişka Bon Appetite 60 gram
Ürün Fiyatı
320,00 TL

Voonka Maşa ile Koca Ayı Mişka Bon Appetite 60 gram

Barkod:8682241302314 Ürün Kodu : 71528 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Şeker ilavesiz, 4-10 yaş grubu çocuklara uygun.
 • Takviye edici gıda.
Ürün Fiyatı
320,00 TL
Havale ile 6,40TL daha az ödeyin.
Menşe Ülke : Türkiye ( Ana menşei, ürünün menşe ülkesinden farklıdır.)
Gıda İşletmecisi /Üretici : Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.
Aydınlı Mah. İAYOSB Gazi Bulv.No:50 Tuzla-İstanbl
Üretici  İşletme Kayıt No: TR-34-K-197360
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Voonka Maşa ile Koca Ayı Mişka Bon Appetite 60 gram


  Ürün Markası:
  Voonka


  Ürün Boyutu:
  60 gram


  Ürün Faydaları:
  • Tatlandırıcı içerir.
  • Şeker ilavesiz.
  • 4-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur.
  • Çikolata & Doğal Muz Aromalı, Şeker İlavesiz Kara Lahana Ekstresi, Brokoli Ekstresi, Ispanak Ekstresi, Havuç Ekstresi ve Kuşburnu Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda

  Kullanım Şekli:
  • 4-10 yaş grubu çocukların günde 1 defa 1 ölçek (5 g) ürünü 100 ml sıvı gıda ya da 100 g katı gıda ile birlikte tüketmesi tavsiye edilir.

  Ürün Bileşimi:
  Peynir altı suyu proteini (whey protein), yardımcı bileşen: nişasta (mısır kaynaklı), kara lahana ekstresi (Brassica oleracea L. var. acephala L., toprak üstü), l-askorbik asit (Vitamin C), doğal aroma verici: muz, ıspanak ekstresi (Spinacia oleracea, yaprak), havuç ekstresi (Daucus carota, kök), kuşburnu ekstresi (Rosa canina L., meyve), aroma verici: bisküvi, brokoli ekstresi (Brassica oleracea L. var. italica L., toprak üstü), ferroz fumarat, çinko sülfat, aroma verici: çikolata, tatlandırıcı: sukraloz, kıvam arttırıcı: gam arabik, tiamin hidroklorür (Vitamin B1), kolekalsiferol (Vitamin D3)


  Aktif Bileşenler 1 Ölçekte (5 gram)  %BRD*
  Whey protein (Süt ürünü)  2500 mg -
  Kara Lahana Ekstresi (Brassica oleracea L. var. acephala L., toprak üstü)  85,310 mg -
  Vitamin C 60 mg  75%
  Ispanak Ekstresi (Spinacia oleracea, yaprak) 52,50 mg -
  Havuç Ekstresi (Daucus carota, kök)  50 mg -
  Kuşburnu Ekstresi (Rosa canina L., meyve)  50 mg -
  Brokoli Ekstresi (Brassica oleracea L. var. Italica L., toprak üstü)  37,190 mg -
  Demir 8,50 mg 60,71%
  Çinko 7,50 mg  75%
  Vitamin B1 (Tiamin) 1,10 mg  100%
  Vitamin D 5,0 µg  100%
  *BRD: Beslenme Referans Değeri
  Ürün Etiketleri

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.