Palladio

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Palladio Ürünleri

Palladio 1985 yılında bitkisel renkli kozmetik ürünlerini tüm dünya kadınları ile buluşturmak üzere yola çıkmıştır. AR-GE çalışmalarına çok önem vererek çizgisini bozmadan öncü çalışmalar yapar ve kendi alanında lider bir marka haline gelmiştir. Tüm cilt tiplerine uygun olan Palladio ürünleri geniş ürün yelpazesine sahiptir. Palladio geliştirdiği makyaj ürünleri ile kadınların ihtiyaçlarını karşılar ve eğlenceli, heyecan verici bir deneyim yaşamanızı sağlar.
Palladio ürünlerinde bulunan bitkisel içerikler arasında Ginseng, Yeşil Çay, Gingko Biloba, Vitamin E, Aloe Vera ve Papatya bulunmaktadır. Palladio tüm dünyada 43 ülkede profesyonel güzellik ürünleri satan noktalarda sadık kullanıcıları ile buluşmaktadır.
Markanın en büyük sırrı ulaşılabilir fiyat, yüksek kalite, insan sağlığını ön planda tutarak faydalı ürünler olması ve sıra dışı müşteri hizmetleridir.

Palladio Herbal Foundation Oil Free
Palladio markası geliştirdiği bu ürün özellikle karma ve yağlı ciltler için biçilmiş kaftandır. Cilt kusurlarını gizlemeye yardımcıdır. Palladio Herbal Foundation Oil Free dermoeczanem.com’da…

Palladio Herbal Lip Stick
Dudaklara doğal bir şekilde renklendirir. Dudakları nemlendirmeye yardımcı olur. Palladio Herbal Lip Stick dermoeczanem.com’da… Palladio markasının allık, pudra, fondöten, göz farları, rujları ve diğer tüm ürünlerine sitemizden online olarak ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.