Jowae

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Jowae Ürünleri

40 yılı aşkın süre önce Patrick Ales tarafından geliştirilen Jowae markası, cilt bakım ürünleri geliştirir. Jowae, Güney Kore’ye ait ham maddelerin, Fransız dermokozmetik yöntemleriyle işlenip piyasaya sunulmasıyla ortaya çıkar. Kadınlardan yoğun ilgi gören Jowae, kremleri ile cilde derinlemesine nem bakımı yapar. Bakım rutininizin her aşamasında kullanabileceğiniz ürünleri ile Jowae, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Jowae Ürünleri
Cilde dört adımda yaklaşan bir sistemle geliştirilen Jowae ürünleri, kullanıcılarının cilt ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Temizleme, hazırlama, nemlendirme ve maske aşamaları ile kullanıcılarına kapsamlı bir bakım sunar. Siz de cildinize kapsamlı bir bakım imkanı sunmak isterseniz Jowae ürünleri dermoeczanem.com’da…
Jowae markası, cilt bakım ürünlerinin ham maddesinde Lumifenol kullanır. Özenle seçilen ham maddelerle harmanlanan markanın formülleri, sonuç odaklı geliştirilir.
Jowae geliştirdiği tüm ürünleri ile cilt sorunlarına bakım yapar ve ihtiyaçlarını giderir. Cilde yararlı ham maddelerle oluşturulan bu ürünler, yüzde doksan üç doğal ham maddelerden elde edilir. Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için geliştirilen bu ürünler ile kendi bakım rutininizi oluşturmak istemez misiniz?
Yorgunluk karşıtı nemlendirici jel, yorgunluk karşıtı nemlendirici jel, nem maskesi, el ve tırnak bakım kremi, arındırıcı peeling, yüz ve makyaj temizleyici misel su, yağ bazlı jel krem, misel köpük, lip balm, gece konsantresi, kil maskesi, yoğun besleyici krem, kırışıklık karşıtı krem, nemlendirmeye yardımcı yüz misti gibi tüm ürünleri ile Jowae dermoeczanem.com’da…

Jowae Balancing Mattifying Fluid
Cilde derinlemesine nemlendirmeye yardımcı özel bileşenler içerir. Karma, yağlı ciltler için geliştirilen formülü gözenek genişlemesi sorununa karşı bakım yapar. Cilt üzerinde kolay yayılır ve gözenekleri tıkamaz. Balancing Mattifying Fluid, sitemizde sizleri bekliyor.

Jowae Micellar Cleansing Water
Karma, yağlı, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için geliştirilen Micellar Cleansing Water, makyaj temizleme suyudur. Yüz, gözler ve dudaklar için uygun olan formu dermatolojik olarak test edilmiştir. Cildi tek adımda tertemiz yapar ve cildi ferah bir hisse kavuşturur. Micellar Cleansing Water, dermoeczanem.com’da…

Jowae Vitamin Rich Energizing Moisturizing Gel
Tüm cilt tipleri için uygun olan Jowae Vitamin Rich Energizing Moisturizing Gel, yorgunluk karşıtı geliştirilmiştir. Cilde ışıltı ve enerji kazandırmaya yardımcı formülü, günlük kullanım için uygundur. Jowae Vitamin Rich Energizing Moisturizing Gele, rahatlıkla sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tüm Jowae ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.